Важливе рішення у контролі хвороб овочів

Овочі та картопля
Орондіс Ево

Виробникам овочів зрозуміло, що для нормального розвитку рослинам потрібні елементи живлення, оптимальна температура ґрунту і повітря та наявність вологи. Однак на сприятливі умови для розвитку очікують не тільки культурні рослини, які ми вирощуємо, а й такі небезпечні фітопатогенні організми, як збудники фітофторозу, пероноспорозу, альтернаріозу та борошнистої роси. Ці шкодочинні об’єкти вже проявили себе як у попередні роки, так і в сезоні-2023, завдавши чималих збитків через втрату частини врожаю та його якості. 

Тож, окрім добрив та вологи, рослини водночас потребують і надійного захисту. 

Розроблений з метою комплексного захисту овочевих культур новий фунгіцид Орондіс® Ево готовий стати на захист овочів від широкого спектра фітопатогенів. Новинку від компанії «Сингента» було створено задля надійної профілактики захворювань овочевих культур.

Орондіс® Ево поєднує в собі дві високоефективні діючі речовини: азоксистробін (FRAC Group 11, code C3) та оксатіапіпролін (FRAC Group 49). Така комбінація забезпечує високий рівень ефективності проти ооміцетних грибів (Phytophthora та Peronospora), а також грибів з класів Ascomycetes, Basidiomycetes, Deuteromycetes, що робить фунгіцид дієвим інструментом для досягнення максимальної якості продукції. 

  • Оксатіапіпролін націлений на ооміцети на всіх важливих етапах їх життєвого циклу і найбільш ефективний на ключових із них: споруляція, проростання зооспор і початок зараження. Зупинка патогену в ці періоди знижує імовірність розвитку циклів хвороби надалі.

  • Азоксистробін згідно з міжнародною класифікацією FRAC належить до групи інгібіторів оксидоредуктази комплексу ІІІ (FRAC code C3). Він гальмує мітохондріальне дихання грибів шляхом порушення діяльності електронно-транспортного ланцюга, внаслідок чого блокується синтез АТФ. Азоксистробін є інгібітором спороношення, проростання спор та росту міцелію чутливих грибів і як партнер у складі Орондіс® Ево розширює спектр контрольованих хвороб та значно зменшує імовірність крос-резистентності.

Сучасна та високоефективна формула фунгіциду Орондіс® Ево запобігає вивільненню і проростанню зооспор та спорангіїв. Це відбувається завдяки руйнуванню оксатіапіпроліном зв'язуючого білка, який необхідний для розвитку ооміцетів.

Механізм дії ОХТР
Механізм дії ОХТР

Поєднання двох потужних активних інгредієнтів із локально-системною та трансламінарною захисними діями дозволяє фунгіциду уникати такого явища, як резистентність у збудників хвороб. 

Завдяки своїй формулі новітній фунгіцид Орондіс® Ево практично повністю проникає в рослину, не змивається під час опадів. Така стійкість до дощу в поєднанні з тривалістю захисної дії забезпечує відмінну гнучкість у застосуванні фунгіциду.

Орондіс® Ево, за результатами польових випробувань, має вищий ступінь захисту молодого приросту від Phytophthora spp. (фітофтороз), Peronospora destructor (пероноспороз), а також потужну профілактичну дію від альтернаріозів та борошнистої роси. Комбінація діючих речовин забезпечує ефективній контроль від широкого спектра патогенів на всіх стадіях життєвого циклу збудників. У продукту відмінна профілактична активність, яка не залежить від PH води.

Ефективність Орондіс® Ево

Орондіс®Ево пропонує контроль, на який ви можете покластися, що робить фунгіцид найціннішим продуктом у вирощуванні овочів.

Застосування препарату

Максимальний ефект досягається у разі профілактичного застосування Орондіс® Ево під час активного росту рослин та формування врожаю, що забезпечує захист нового приросту. 

Застосування препарату

OXTP поширюється системно в тканинах рослини та вдало захищає нові органи, а AZT (азоксистробін) створює захисний бар’єр на обробленій тканині та ефективно розподіляється всередині й на поверхні тканин рослини.

Орондіс® Ево — це фунгіцид, який розроблений спеціально для побудови інтенсивних систем захисту овочевих культур від широкого спектра хвороб і призначений для виробників, орієнтованих на отримання продукції високої конкурентної якості для реалізації на зовнішніх та внутрішніх ринках. 

Застосування фунгіцидів на томатах
Застосування фунгіцидів на цибулі