«СИНГЕНТА» — ОДНА З ПРОВІДНИХ СВІТОВИХ КОМПАНІЙ, ЯКА ОБ’ЄДНУЄ ПОНАД 30 000 ФАХІВЦІВ У 90 КРАЇНАХ ЗАДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ОДНІЄЇ МЕТИ: РОЗКРИТИ ПОТЕНЦІАЛ РОСЛИНИ


Від часу свого заснування «Сингента» досягла значних успіхів і на сьогоднішній день є одним із лідерів світового агробізнесу, який оцінюється у понад 60 мільярдів доларів. До портфоліо «Сингенти» входить понад 80 засобів захисту рослин, а також велика кількість гібридів і сортів насіння польових та овочевих культур. В українському відділенні компанії працює більше 300 фахівців, серед яких багато кандидатів сільськогосподарських наук. Метою компанії «Сингента» в Україні є пропозиція комплексних рішень для українських аграріїв та партнерство, якому віддають перевагу українські та міжнародні компанії. Компанію «Сингента» вирізняє високоякісна продукція, інтегрований підхід до вирішення поставлених завдань та використання переваг сільського господарства України.

Історія компанії

«Сингента» у її сучасному вигляді — молода компанія, яку засновано на давній виробничій традиції, що нараховує більше як 250 років. Ми пишаємося історією нашої компанії, яка вивела нас на позицію світового лідера.

Історія

«План успішного зростання»: нові зобов’язання і цілі до 2025 року

Стратегія компанії "Сингента"

Ключові напрями

«Сингента» — це провідна агрохімічна компанія, яка прагне підвищити рівень продовольчої безпеки у світі, даючи можливість мільйонам сільгоспвиробників раціональніше використовувати наявні ресурси. Завдяки передовим науковим знанням та інноваційним рішенням 28 000 фахівців у понад 90 країнах світу працюють з метою вдосконалити сучасні підходи до вирощування рослин.
Ми рішучі у своїх намірах зберегти родючі землі від деградації, сприяти підвищенню біорозмаїття і відродженню сільських громад.

 

Наука і розвиток

«Сингента» — один зі світових лідерів у виробництві ЗЗР і насіння, але це далеко не все, що компанія може запропонувати агровиробникам.

Поряд із виробництвом насіння компанія інтегрує весь цикл роботи з ним: селекція, виробництво, підготовка та продаж. «Сингента» пропонує готові системи захисту й антирезистентні програми для різних культур, розробляє і впроваджує у виробництво принципово нове сільськогосподарське обладнання. Реалізація багатьох успішних проєктів компанії була б неможливою без попередніх польових дослідів. Ви запитаєте: навіщо ці досліди, якщо науковці давно все розрахували, а отримані в лабораторіях цифри свідчать про успіх? Відповідь на це питання проста: на жаль, жодна найсучасніша лабораторія не спроможна відтворити процеси, які відбуваються в біосфері і супроводжують культурну рослину протягом усього її життєвого циклу. Розуміючи всю серйозність цього аспекту, «Сингента» створила підрозділ біологічних досліджень (Research and Development), який сьогодні один з основних робочих інструментів компанії. Випробування й дослідження підрозділу R&D проводяться винятково в польових умовах, і це потужний фундамент та основа авторитету компанії. Саме достеменність даних, отриманих у результаті польових досліджень, допомагає компанії краще зрозуміти та вповні оцінити перспективність і потенціал наших проєктів.

науково

116 НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ ЦЕНТРІВ В УСІХ КУТОЧКАХ СВІТУ ПРАЦЮЮТЬ ЗА ПІДТРИМКИ ЧИСЛЕННИХ ПОЛЬОВИХ БАЗ

Наприкінці червня 2017 року компанія «Сингента» урочисто відкрила науково-селекційний центр у селі Чумаківське Дніпропетровської області. Тут працюватимуть над виведенням нових гібридів соняшнику й кукурудзи, придатних для вирощування в усіх ґрунтово-кліматичних зонах України та Східної Європи. Новий селекційний центр став четвертим за рахунком центром компанії зі створення гібридів соняшнику; ще три діють у Франції, Аргентині й Індії. У межах станції працюватиме нова сучасна лабораторія з вивчення стійкості нового селекційного матеріалу соняшнику до нових рас вовчка, яка за точністю і оперативністю отримання даних не поступається західним лабораторіям. Виведення нових гібридів соняшнику з високим вмістом олеїнової кислоти, гібридів, стійких до нових рас вовчка, до гербіцидів суцільної дії, — основні напрями селекційної роботи центру. Загалом у центрі одночасно працюють по 4–5 селекційних програмах, випробовуючи біля 17 тис. різних комбінацій батьківських форм, щоб на виході отримати один гібрид із найкращими характеристиками. Що стосується кукурудзи, то для селекціонерів важливо створити урожайний ранньостиглий гібрид. Аграрії нині потребують саме такої кукурудзи — щоб її можна було якомога раніше посіяти, поки є волога в ґрунті, яка цвіте і формує врожай до настання критичних літніх температур, яку можна раніше зібрати з мінімальною вологістю та ще й устигнути посіяти озимину. Науково-дослідний центр охоплює селекційну станцію, селекційний розплідник та мережу селекційних полів з випробовування соняшнику й кукурудзи, розташованих в усіх агрокліматичних зонах України. Тут відбувається весь селекційний процес — від перших схрещувань до виведення нових ліній, їх переведення в стерильну форму, виробництво експериментального насіння для закладання дослідів і виробництво насіння для реєстрації.

Науково-дослідні центри компанії "Сингента"

 

Хто ми є

Syngenta — одна з провідних світових сільськогосподарських компаній, до складу якої входять Syngenta Crop Protection (ЗЗР) і Syngenta Seeds (насіння).

Наша мета — допомогти безпечно нагодувати весь світ, водночас піклуючись про планету. Ми прагнемо підвищити сталість, якість і безпеку сільського господарства за допомогою науки світового рівня та інноваційних галузевих рішень. Наші технології дозволяють мільйонам агровиробників по всьому світу ефективніше використовувати обмежені сільськогосподарські ресурси. Syngenta Crop Protection і Syngenta Seeds — підрозділи у складі Syngenta Group. У понад 100 країнах ми працюємо над трансформацією вирощування сільськогосподарських культур. Завдяки партнерству, об’єднанню зусиль і нашому «Плану успішного зростання», ми намагаємося прискорити інновації для агровиробників і в інтересах природи, спрямовуючи спільні старання на розвиток відновного сільського господарства, захист здоров’я та безпеку людей.

Історія компанії "Сингента"

 

ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ
 

На виконання вимог абз. 2 ч. 3 ст. 14 Закон України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" ТОВ «Сингента» оприлюднює річну фінансову звітність разом з незалежним аудиторським висновком шляхом їх розміщення на своїй сторінці в мережі Інтернет.