Seedcare

У глобальному середовищі з дедалі складнішими бізнес-операціями просто необхідно спрощувати процеси, застосовувати інноваційні технічні розробки, ефективно використовувати дані та встановлювати стандарти.

У рамках мережі Інститутів захисту насіння компанії «Сингента» команда висококваліфікованих фахівців прагне досконалості в наданні кращих у своєму класі послуг з обслуговування насіння в шести основних категоріях.

вкладає чималі кошти в розвиток і розширення глобальної мережі Інститутів захисту насіння та надає клієнтам високоякісні послуги в усіх основних країнах і регіонах. Інститут захисту насіння має повністю обладнані сучасні лабораторії, у яких наші експерти надають сервіси й продукти, підібрані індивідуально, враховуючи потреби клієнта і місцевого ринку. У центрі розвитку технологій обробки насіння перебуває Інститут захисту насіння (Seedcare Institute) — мережа експертів і дослідних центрів, що формують ту цінність, яку ми називаємо «більше, ніж захист насіння» (Beyond Seed Protection®).
 

Інститут захисту насіння в місті Дніпрі

веде безперервну роботу з насіннєвими компаніями та із сільгоспвиробниками, щоб забезпечувати найвищий рівень сервісу цілий рік.