Україна

You are here

Share page with AddThis

ШАНОВНИЙ ЧИТАЧУ!

Ми раді вітати вас на сторінках журналу «Майстерня Аграрія», де на вас чекає чимало актуальної інформації стосовно вирощування та захисту польових і садових культур. Експерти компанії з різних напрямів поділилися свої досвідом у захисті рослин соняшнику й кукурудзи, овочів та садів. Тут ви матимете змогу познайомитися не лише з коментарями і думками експертів компанії «Сингента», а й з найкращим досвідом виробників, які випробували препарати й скористалися порадами наших представників на практиці. Це та ще багато іншого ви знайдете у журналі «Майстерня Аграрія». 

У кожному випуску ми прагнемо поділитися з вами новинками, дати важливі й потрібні поради щодо захисту і технологій вирощування сільськогосподарських культур, приділити увагу фінансовим рішенням, які компанія пропонує в нестабільних умовах ведення бізнесу, тощо. Дуже сподіваємося, що журнал стане вам у нагоді і справді допоможе сільгоспвиробникам отримати кращі результати. Розкриємо потенціал рослин разом.

Щоразу ми намагаємося вдосконалювати наш журнал, створювати якісь нові рубрики, надавати перевірену досвідом інформацію, щоб бути цікавими нашим читачам. Водночас кожного разу для забезпечення якісного контенту працює велика кількість фахівців з різних відділів та напрямів, і все це заради того, щоб бути корисними нашим клієнтам.