В компанії «Сингента» успішна команда фахівців, яка постійно розвивається та підвищує свої компетенції. Ми створюємо високоякісне насіння й інноваційні рішення для захисту рослин, розробляємо передові технології, вдосконалюємо наші продукцію й сервіси, покликані підвищити врожаї, зберегти родючі землі від деградації, сприяти підвищенню біорозмаїття та покращити добробут сільгоспвиробників в усьому світі. Для цього ми залучаємо унікальний світовий досвід, знання й останні досягнення в галузі біології, хімії, агрономії та високих технологій. Великі результати нашої компанії, досягнення й успіхи ми поділяємо з видатними дослідниками-науковцями та з найкращими партнерами-агровиробниками. Ми розуміємо, що лише в тісній співпраці і взаємодії народжуються унікальні рішення, здатні задовольнити потреби клієнтів і вивести сільське господарство на новий рівень. Якщо ви поділяєте наші принципи та готові досягати великих результатів, будемо раді бачити вас у нашій чудовій команді!

Студенти

СТУДЕНТАМ

Компанія «Сингента» прагне розвивати талановиту молодь і готувати справжніх фахівців у сільськогосподарському секторі. Ми працюємо над тим, щоб зацікавити молодь залишитися в Україні й розвивати її аграрний потенціал.

Кар'єра

НАШІ ІСТОРІЇ УСПІХУ

Багато студентів, які починали з Програми стажування в компанії, досягли значного кар’єрного розвитку в різних галузях. Хтось, маючи багатий досвід, спробував себе в чомусь новому, а хтось пройшов шлях кар’єрного зростання саме в Syngenta. Й ми цим пишаємося!

Вакансії ТОВ "Сингента"

ВАКАНСІЇ

Компанія «Сингента» — це успішна команда фахівців, але самотужки ми не добилися б таких результатів. Свої досягнення й успіхи ми поділяємо з видатними дослідниками-науковцями та з найкращими партнерами-агровиробниками. Лише в тісній співпраці і взаємодії народжуються унікальні рішення, здатні задовольнити потреби клієнтів і вивести сільське господарство на новий рівень.