Програма стажування «Студенти Сингенти»

Компанія «Сингента» прагне розвивати талановиту молодь і готувати справжніх фахівців у сільськогосподарському секторі. Ми працюємо над тим, щоб зацікавити молодь залишитися в Україні й розвивати її аграрний потенціал.

ЩО ПРОПОНУЄ «СИНГЕНТА» СТУДЕНТАМ?

Проєкт стажування «Сингента Студентам»

Вже 4-й рік поспіль ми запрошуємо студентів з активною життєвою позицією спробувати себе в умовах реального бізнесу та отримати безцінний досвід роботи в міжнародній компанії, що входить до п’ятірки світових лідерів на ринку виробництва і продажів високоякісного насіння та засобів захисту рослин! Стажування поширюється на молодих людей — студентів аграрної галузі, котрі мріють пов’язати своє життя з агрономією, і студентів комерційної спеціалізації для роботи в київському офісі, які розділяють наші цінності, здатні швидко навчатися і адаптуватися, проявляють лідерські якості, старанність та ініціативу.

ЩО ОТРИМУЄ СТАЖЕР?

• Можливість ефективно поєднувати навчання та роботу, оскільки стажування передбачає часткову зайнятість. Для студентів київського офісу – 20 годин на тиждень.

• Здобуття практичних навиків у професійній сфері, адже ви виконуватимете реальні бізнес-завдання.

• Взаємодію з провідними фахівцями, які радо діляться досвідом та експертизою.

• Знайомство з принципами роботи компанії світового рівня, яка працює в понад 90 країнах світу, із загальною кількістю співробітників більше ніж 28 000!

• Офіційне працевлаштування на період стажування. Крім того, наші стажери отримують грошову винагороду за стажування та безкоштовні обіди для студентів київського офісу!

 ЯК СТАТИ СТАЖЕРОМ ПРОЄКТУ?