В полі — Орондіс® Ультра, а я маю впевненість у безпечності та якості врожаю

Овочі та картопля
Орогдіс Ультра

Орондіс Ультра 280 SC, к. с. — це новий топовий продукт від компанії «Сингента» для боротьби з ооміцетами.

Фунгіцид Орондіс® Ультра має два механізми дії — трансламінарний і акропетальний (системний), що дозволяє компонентам препарату переміщуватись як по поверхні та всередині листа, так і вгору до нового приросту по ксилемі рослини. Обидва механізми дії працюють одночасно в тандемі для захисту рослини. Це особливо важливо в період активних ростових процесів. Захист молодого приросту під час інтенсивних ростових процесів є однією з ключових переваг Орондіс® Ультра.

Орондіс® Ультра запобігає вивільненню й проростанню зооспор і спорангіїв, руйнуючи зв'язуючий білок, необхідний для розвитку грибних патогенів.

Поєднуючи два потужні активні інгредієнти з системною і трансламінарною захисними властивостями, фунгіцид допомагає виробникам овочів у боротьбі з такими небезпечними хворобами, як фітофтороз і пероноспороз.

Орондіс®  Ультра — це перевірена роками, надійна дія мандіпропаміду (група FRAC 40, активний інгредієнт фунгіциду Ревус® та Ревус® Топ) та нової молекули оксатіапіпролін (скорочено ОХТР), що дає можливість суттєво підсилювати існуючі системи захисту новим ефективним фунгіцидом. Не випадково у якості партнера було обрано саме мандіпропамід.

  Мандіпропамід має потужну трансламінарну дію, швидко поглинається рослиною, завдяки чому утворює надійний захисний «екран» під кутикулою [P1] плодів, листя та стебел.

Орондіс® Ультра — це одна з найбільш успішних комбінацій діючих речовин, яку вдалося створити фахівцям компанії «Сингента». Орондіс® Ультра значно зменшує імовірність крос-резистентності серед ооміцетних грибів.

Оскільки Орондіс® Ультра швидко та практично повністю проникає в рослину, він не змивається під час опадів. Така стійкість до дощу в поєднанні з тривалістю захисної дії забезпечує відмінну гнучкість у застосуванні цього фунгіциду.

За результатами дослідів, Орондіс®  Ультра має вищий ступінь захисту молодого приросту від Plasmopara viticola (мілдью), Phytophthora spp. (фітофтороз) і Peronospora destructor (пероноспороз).

Сумісність: Препарат можна змішувати з іншими загальновживаними засобами захисту рослин на відповідній культурі. Проте в кожному конкретному випадку слід перевіряти препарати на сумісність.

Температура застосування: оптимальна температура під час використання — +12–24 ⁰С.

Рекомендована норма витрати робочого розчину:

600–800 л/га виноград

200400 л/га — овочі відкритий ґрунт

5001000 л/га — овочі закритий ґрунт

Новий топовий продукт від компанії «Сингента» у боротьбі з ооміцетами Орондіс Ультра 280 SC, к. с. уже в Україні.

Орондіс® Ультра пропонує контроль, на який ви можете покластися, що робить цей фунгіцид найціннішим продуктом у сезоні вирощування.