У полі — Орондіс® Ультра, а я відвантажую врожай до Європи

Овочі та картопля
Орондіс® Ультра

За результатами численних дослідів, Орондіс® Ультра має вищий ступінь захисту рослин від Plasmopara viticola (мілдью), Phytophthora spp. (фітофтороз) та Peronospora destructor (пероноспороз).

Розроблений задля надійного захисту овочевих культур фунгіцид Орондіс®  Ультра готовий стати потужним щитом проти найнебезпечніших хвороб овочів.

Сучасний європейський ринок потребує від виробника більше пропозицій високоякісного товару, тож і системи захисту мають бути відповідними.

Отримання якісного врожаю завжди є однією з головних цілей, яку ставлять перед собою аграрії. Однак до критеріїв якості сучасний ринок включає не тільки відповідний зовнішній вигляд овочів та фруктів. З огляду на потреби споживачів сьогодні дуже важливим показником щодо якості продукції рослинництва є рівень залишкової кількості пестицидів (МДР).

Орондіс®  Ультра вже зараз відповідає всім суворим вимогам з боку Європейського Союзу щодо безпечності ЗЗР.

Поєднання високої біологічної ефективності та можливості дотримання встановлених норм МДР щодо залишків пестицидів у готовій продукції є цілком можливим при застосуванні таких продуктів, як Орондіс®  Ультра.

Орондіс® Ультра — це одна з найбільш успішних комбінацій компонентів формуляції та діючих речовин, яку вдалося створити фахівцям компанії «Сингента». Крім того, Орондіс® Ультра значно зменшує і ймовірність крос-резистентності у всіх ооміцетних грибів.  

Тож якщо ви вже працюєте або плануєте працювати на європейський ринок, можете бути впевнені, що всі компоненти фунгіциду Орондіс® Ультра є дозволеними до використання на території ЄС. Це дає додаткову можливість експорту готової продукції до країн Європи.