Особливості застосування ЮНІФОРМ®

Овочі та картопля

З 2013 року компанія «Сингента» пропонує унікальний ґрунтовий фунгіцид ЮНІФОРМ®, який застосовується через систему крапельного поливу для захисту овочів.

Так у сезоні 2021 року на полях томатів, перцю, картоплі та інших культур, де було планово внесено ґрунтовий фунгіцид ЮНІФОРМ®, вдалося не тільки уникнути ураження кореневої системи рослин, а й попередити первинне ураження культур фітофторозом.  

Для захисту картоплі окремо розроблена ЮНІФОРМ®-технологія, що передбачає використання як самого препарату, так і спеціально розроблених під неї розпилювачів і напрацьованих відповідних рекомендацій.

ЮНІФОРМ® є унікальним продуктом із широким спектром дії, який надійно захищає рослини від збудників кореневої та прикореневої гнилі.

Унікальна ґрунтова формуляція ЮНІФОРМ® блокує можливість розвитку таких фітопатогенів, як пітіум, ризоктонія, антракноз, фузаріоз, гельмінтоспоріоз, фітофтороз та склеротинія.

Величезний досвід застосування ЮНІФОРМ® для захисту овочів через систему крапельного поливу відзначено високою ефективністю продукту проти гнилей кореневої системи. Вигоди при використанні ЮНІФОРМ® у такий спосіб виправдовують інвестиції.

Переваги застосування ЮНІФОРМ®

  • Рівномірність розподілу діючих речовин у кореневій зоні.

  • Подача діючої речовини в ґрунт безпосередньо у зону кореневої системи рослини.

  • Створення для коренів рослин сприятливого середовища.

  • Відмінна системна дія дозволяє повністю захищати не тільки кореневу систему, а й надземну частину рослини.

  • Стримування старту фітофторозу більш ніж на 14 днів.

  • Зменшення концентрації патогенів навколо кореня і, як наслідок, зниження захворюваності рослин.

  • Найширший спектр патогенів, що пригнічуються.

  • Готове антирезистентне рішення завдяки двом діючим речовинам з різних класів.

Особливості застосування ЮНІФОРМ®

Овочі розсада.

Пролив під корінь після висадки розсади в ґрунт на постійне місце з витратою робочої рідини 100–150 мл/рослина. Норма препарату: на томатах і баштанні — 0,4–0,9 л/га, цибуля — 1,5 л/га. На розсаді томатів ЮНІФОРМ® рекомендується використовувати не раніше фази другого листа. ЮНІФОРМ® можна вносити як у профілактичних цілях (рекомендовано) так й у лікувальних. Варіант профілактичного застосування дає можливість уникнути розвитку хвороб коренів на початкових (найбільш вразливих) фазах росту молодих рослин.

Картопля.

Обробка дна борозни безпосередньо під час садіння картоплі з нормою витрати робочої рідини 120–180 л/га. Норма препарату на картоплі — 1,5 л/га.