Позбудьтеся турбот у боротьбі з домашніми шкідниками за допомогою асортименту нових продуктів Outcast®

Захист від гризунів, тарганів та іншого
Outcast проти домашніх шкідників

Більше не боюся

Відтепер споживачі в Україні мають новий набір рішень для боротьби з широким спектром домашніх шкідників.

Щоб допомогти споживачам в Україні позбутися страху при зустрічі з домашніми шкідниками та можливих ризиків для власного здоров’я і благополуччя родини, «Сингента» представляє свою першу лінійку продуктів від домашніх шкідників.

Нова лінійка Outcast® включає сім унікальних продуктів, які можуть допомогти споживачам контролювати низку шкідників, включаючи мурах, тарганів, гризунів, комарів і мух, які можуть становити небезпеку для здоров’я. Оскільки ці продукти призначені для домашнього використання, вони прості у застосуванні й не потребують для цього спеціального обладнання.

Склад продуктів дозволяє мінімізувати негативний вплив на навколишнє середовище завдяки низькій токсичності, що є однією з визначальних конкурентних переваг даного асортименту продуктів.

Шкідники можуть викликати страх і спричиняти дискомфорт, не кажучи вже про небезпеку, яку вони можуть становити для здоров’я. Продукти Outcast® дають нашим клієнтам можливість очистити свої будинки від широкого спектра шкідників і можуть допомогти їм позбутися цього страху».

Лінійка продуктів Outcast® має такі переваги:

  • Активна діюча речовина ацетаміприд, що входить до складу продуктів, дозволяє мінімізувати негативний вплив на навколишнє середовище завдяки низькій токсичності. Продукт дружній до навколишнього середовища
Дружній до навколишнього середовища Outcast
  • У складі продуктів міститься активний інгредієнт ацетаміприд, ефективність якого проти цільових шкідників доведено роками. Споживачі можуть бути впевнені, що ці продукти будуть високоефективними при застосуванні.
  • Оптимальні й адаптовані види формуляції та упаковки продукції забезпечують простоту, легкість і зручність у використанні кінцевим споживачем.

Все це разом забезпечує вагому конкурентну перевагу даної лінійки порівняно з іншими продуктами на ринку.

  • Outcast® наліпка проти мух. Це невидимий захист для кожної кімнати від мух. Мухи не прилипають до наліпки, без запаху, естетичний дизайн.
Наліпки проти мух Outcast
  • Outcast® пастка від мурах. Має неперевершені смакові властивості для цільового об’єкта. Здатність препарату вбивати повільно сприяє поширенню мурахами приманки по всій колонії.
Пастка від мурах Outcast
  • Outcast® гранули від мурах. Універсальний у застосуванні продукт. Використання можливе як зовні приміщень, так і всередині шляхом розсипання, зрошення або розпилення.
Гранули від мурах Outcast
  • Outcast® спрей відкомах. Тривалий контроль летючих, повзучих комах і кліщів за допомогою спеціальної формули. Без запаху, не залишає плям на поверхнях.
Спрей від комах Outcast
  • Outcast® пастка від тарганів. Має привабливі смакові властивості для цільового об’єкта. Завдяки врахуванню особливостей життєдіяльності таргана продукт дозволяє знищувати і контролювати популяцію комах у місцях схову, де і перебуває більша частина колонії.
Пастка від тарганів Outcast

Також до портфеля входять родентициди у вигляді гранул та воскових брикетів, що вирізняються надзвичайною споживчою привабливістю у поєднанні з найефективнішою речовиною останнього покоління серед родентицидів.

  • Outcast® гранули від гризунів. Високоякісна злакова основа й низка смакових добавок забезпечують найвищий показник привабливості для гризунів. Легко дозується завдяки однорідності й розміру гранул.
Гранули від гризунів Outcast
  • Outcast® воскові брикети від гризунів. Унікальна препаративна форма забезпечує тривале збереження властивостей родентициду, зокрема, в умовах підвищеної вологості й температури повітря. Центральний отвір у кожному брикеті дозволяє легко зафіксувати їх у місцях розміщення приманок і запобігає перенесенню їх гризунами.
Воскові брикети від гризунів Outcast

Продукти лінійки є не лише високоефективними, як і вся продукція компанії «Сингента», а й також справляють мінімальний вплив на довкілля, що дуже важливо для кінцевого споживача і гармонійного співіснування з природою.