Комплексний підхід у боротьбі з тарганами

Захист від гризунів, тарганів та іншого

Для боротьби з комахами на території життєдіяльності людини важливо вибрати інсектицид із тривалою дією, щоб уникнути загрози повторного зараження, а з ним і витрати праці та часу на обробку приміщень. Ідеальне рішення в такому разі — препарат, дія якого триває якнайдовше. 

Інсектициди Деманд™ з активним інгредієнтом лямбда-цигалотрином — це варіант, на який професіонали з боротьби зі шкідниками можуть покластися, щоб забезпечити довгостроковий ефект при мінімальних витратах часу й праці. Деманд™ забезпечує комплексний захист від понад 30 синантропних комах, таких як мурахи, таргани й мухи. Цей продукт не має запаху і не залишає плям, а його запатентована капсульована суспензія не забиває форсунки обладнання. Препаративна форма Деманд™ унікальна й забезпечує чудовий тривалий контроль до 90 днів. У чому її особливість?

Потужна діюча речовина з технологією мікрокапсуляції

 

Мал. 1, 2. Два мономери полімеризуються навколо діючої речовини лямбда-цигалотрину й утворюють капсулу. Остаточно сформована капсула нагадує м’яч для гольфу

Деманд™ має перевірену рецептуру, яку розробила й запатентувала компанія «Сингента». Це не просто суспензія з мікрокапсулами. Будова мікрокапсул у поєднанні з потужним ефектом діючої речовини робить препарат незамінним у довгостроковій боротьбі зі шкідниками. Два мономери полімеризуються навколо діючої речовини лямбда-цигалотрину й утворюють капсулу. Остаточно сформована капсула нагадує м’яч для гольфу, де інсектицид захищено стінкою капсули. Розмір капсули оптимізовано для захоплення комахами.

Капсула забезпечує тривалу залишкову активність. Швидкість вивільнення вмісту капсули контролюється обсягом полімеризації. Що товща стінка, то нижча швидкість вивільнення. Мікрокапсули меншого розміру швидко вивільняють активний інгредієнт для швидкого контролю, тоді як мікрокапсули більшого розміру вивільняють активний інгредієнт пізніше для тривалої залишкової дії. Ця технологія, використана в Деманд™, відрізняє препарат від будь-яких інших мікрокапсул, представлених на ринку.

 

Мал. 3: Мікрокапсули на бетонній поверхні. Зйомка через мікроскоп.

Однак що ще робить препарат справді унікальним у боротьбі з повзучими комахами, такими як таргани, так це ефект так званої «горизонтальної передачі».

Відомо, що таргани ведуть прихований спосіб життя і більшу частину часу проводять в укриттях, «гніздах», особливо на стадії личинки й самки з оотеками. Тому ситуативна боротьба з ними малоефективна і не дає тривалого ефекту, а відтак не забезпечує спокою клієнтові. Обробка мікрокапсульованим препаратом Деманд™ — рішення цього питання.

Як це працює? Комаха чіпляє на свої кінцівки мікрокапсули і переносить їх у гніздо, де через особливості своєї поведінки (копрофагія, еметофагія, некрофагія) активно «ділиться» мікрокапсулами зі своїми родичами. Цьому ефекту сприяє те, що мікрокапсула може «чекати» цільову комаху, не втрачаючи своїх властивостей довгий час, навіть на таких агресивних середовищах, як поверхня бетону. Це призводить до надзвичайної ефективності засобу: навіть якщо співвідношення тарганів 1:40, де лише один тарган контактував з обробленою поверхнею, ефективність препарату однаково досягає майже 50 %! А якщо співвідношення 1 контактний тарган до 5–20 неконтактних, майже вся популяція загине!

Так що головне при роботі з препаратом Деманд™ — правильно провести обробку в потрібних місцях, а потім випадково не змити препарат після нанесення. Ефективності препарату сприятиме прибирання перед нанесенням, адже в товстому шарі пилу капсули буде вкрито від цільових організмів, наче ковдрою. Важливо використовувати препарат у рекомендованих нормах — 12,5–25 мл препарату на 100 м2.

У Деманд™ широке застосування, зокрема його застосовують у житлових, адміністративних, громадських і комерційних приміщеннях, на підприємствах харчової промисловості й громадського харчування, для боротьби з комахами-шкідниками.

Компанія «Сингента» не тільки виводить інноваційні рішення й препаративні форми на ринок, постійно вкладає в їх розробку та шукає нові ефективні діючі речовини препаратів, а й пропонує комплексні рішення для ринку захисту від синантропних шкідників. Як відомо, одна з найактуальніших проблем при боротьбі зі шкідниками — вироблення резистентності у цільових організмів до препаратів, які використовуються без урахування цього чинника.

Компанія «Сингента» постійно працює над розширенням асортименту та можливістю запропонувати комплексне рішення своїм клієнтам, закривши основні ризики й виклики робіт по боротьбі зі шкідниками. Тому «Сингента» пропонує засіб з унікальною діючою речовиною — Адвіон™ гель для тарганів для використання у комплексній боротьбі проти тарганів з інсектицидом Деманд.

Адвіон™ — гарантований успіх у боротьбі з тарганами

Гель для тарганів Адвіон™ містить запатентовану діючу речовину, єдину у своєму класі хімічних речовин оксадіазинів, наявних на ринку інсектицидів. Це робить його ідеальним партнером в антирезистентній програмі по боротьбі з тарганами.

Адвіон™ гель діє так, як не діє жоден інший інсектицид. Він демонструє принцип боротьби зі шкідниками, який буде значною перевагою, а саме принцип метаболічної активації в організмах цільових комах-шкідників. Цей принцип важливий, бо метаболічна активація дозволяє діючій речовині в гелі від тарганів Адвіон™ ефективно працювати в організмі комах-шкідників, але бути малонебезпечним для нецільових організмів, наприклад для ссавців.

«Горизонтальна передача» у випадку з препаратом Адвіон™ гель для тарганів так само ефективно діє на знищення популяції шкідника.

 

Препаративну форму — гель — спеціально розроблено для забезпечення максимальної привабливості саме для тарганів, що доведено великою кількістю експериментів та досвідом використання препарату в інших країнах.

Гель для тарганів Адвіон™ легко наносити на поверхні та у важкодоступних місцях, адже його оснащено спеціальним шприцом-аплікатором для зручного використання. Наносять його невеликими кульками розміром 0,5 см (50 мг). За високої чисельності — 5 кульок на 1 м², за низької — 2–3 кульки на 1 м². При роботі з препаратом слід використовувати рукавиці. Практичний і міжнародний досвід засвідчує надзвичайно широкі можливості для застосування препарату на виробництві, професіоналами на різноманітних об’єктах, а також у побуті.

Підбираючи правильні й сучасні стратегії боротьби з комахами, використовуючи останні інновації, ви зможете ефективніше, мінімізуючи всі ризики, зокрема можливість вироблення резистентності (стійкості) у шкідника, проводити боротьбу з комахами і завжди здобувати в ній перемогу.

А компанія «Сингента» зробить усе можливе, щоб допомогти вам у цьому процесі й дати можливість не ситуативно вирішувати завдання, а використовувати комплексні рішення та ефективніші підходи для процвітання й ефективності вашого бізнесу.

Для цього «Сингента» постійно працює над розробкою і впровадженням новинок та суперсучасних методів боротьби зі шкідниками.