Економічно ефективні родентициди для будь-якої ситуації та середовища

Захист від гризунів, тарганів та іншого
Родентициди Талон

Нині вже остаточно зрозуміло, що гризуни завдають шкоди і з ними потрібно боротися. Якої саме шкоди та як ефективно з ними боротися — розповімо в цій статті.

Усі гризуни надзвичайно ненажерливі, швидко розмножуються і розвиваються. Протягом року може спостерігатися три і більше поколінь. Частина з них, як-от миші, щури, ховрахи, переносять небезпечні інфекційні хвороби людини. На сільськогосподарських угіддях України сьогодні найбільш поширені й численні гризуни — це полівка звичайна, полівка гуртова, нориця руда, миша польова і миша курганцева.

Шкода від гризунів

Втрати, завдані гризунами, важко визначити кількісно, в середньому вони сягають 3 кг на особину. Один щур, наприклад, за добу виділяє шість-сім екскрементів і 20–30 мл сечі; своїми виділеннями він може забруднити до тисячі зерен крупи. Гризуни ушкоджують також посіви багаторічних трав, овочеву групу рослин, коренеплоди, взимку пошкоджують дерева. При високій чисельності можуть знищити чималу частину врожаю.

Щоб запобігти втратам урожаю і поширенню захворювань, рекомендуємо використовувати родентицид Талон® компанії «Сингента».

Родентицид Талон® у вигляді гранул і воскових брикетів — надзвичайно привабливий для споживання навіть за наявності альтернативних джерел харчування. Це забезпечує поїдання такої кількості засобу, якої достатньо для загибелі після одного споживання.

Застосування

Універсально високоефективний родентицид, легко дозується, ідеально підходить для закладання приманок.
У приміщеннях: склади, сховища, господарські споруди, магазини, заклади громадського харчування.
Принади розміщують у місцях скупчення гризунів контролюють їх щотижня. У разі поїдання принаду поповнюють. Щоб запобігти поїданню свійськими тваринами, принаду слід класти в спеціальний контейнер.

Нещодавно було розширено реєстрацію родентициду для використання в полях і багаторічних насадженнях.

У сільському господарстві:

  • на полях (зернові колосові (озимі) культури, ріпак озимий)
  • плодові насадження

Гранули чи воскові брикети розкладають у жилі нори і прикопують. Суворо забороняється розкидати принаду в міжряддя культури, на ґрунт.

Талон у полі

Високоякісна злакова основа й низка смакових добавок забезпечують Талон® найвищий показник привабливості для гризунів серед інших родентицидів. Вища ефективність препарату означає застосування меншої кількості родентициду для досягнення вищого рівня контролю чисельності гризунів, що дозволяє скоротити вплив на нецільові організми та навколишнє середовище.

Об'єм приманки для гризунів

Головні переваги

  • Висока смакова привабливість для гризунів
  • Привабливий для споживання навіть при альтернативних джерелах харчування
  • Легко дозується завдяки однорідності й розміру гранул
  • Рівномірний розподіл діючої речовини по всіх гранулах
  • Надійний: забезпечує ефективний контроль за один прийом порції
  • Контроль резистентних популяцій
  • За рахунок препаративної форми (воскові брикети) вдвічі довше зберігає свої властивості в умовах підвищеної вологості
  • Містить Bitrex™ — засіб для запобігання проковтування нецільовими об’єктами