5 причин, щоб використовувати гель від тарганів Адвіон®

Захист від гризунів, тарганів та іншого

Гель від тарганів Адвіон® — це приманка, яка поєднує в собі запатентовану матрицю, надзвичайно привабливу для тарганів, та індоксакарб — унікальну діючу речовину, призначену для повного контролю всіх найпоширеніших видів тарганів.

1. Привабливість для шкідників

Дослідження показали, що за привабливістю гель від тарганів Адвіон® перевершує більшість гелів на ринку. Приманка залишається стабільною, ефективною і принадною протягом щонайменше трьох місяців після розміщення.

Крім того, формулу засобу спеціально пристосовано для уникнення відрази до гелевих приманок, яка розвивається в окремих популяцій тарганів. Компанія «Сингента» постійно контролює будь-які зміни в реакції комах, щоб забезпечити тривалу максимальну ефективність своїх приманок.

Джерело даних — Syngenta Brazil

2. Ефективність завдяки можливості боротися з особинами, які не споживали приманки

Гель від тарганів Адвіон® — єдиний продукт на ринку з доведеною підвищеною ефективністю завдяки його здатності передаватися особинам, які з ним безпосередньо не контактували, — так зване «горизонтальне перенесення» препарату.

Це помітно покращує можливості контролювати поширення тарганів порівняно з продуктами, які діють тільки за умови безпосереднього контакту.

Невелика затримка дії активної речовини засобу гелю від тарганів Адвіон® дозволяє тарганові спожити приманку, повернутися до свого укриття і заразити інших тарганів. Такий подвійний ефект (передача особинам, які не споживали приманку, та особинам, які контактують із першими) — важлива перевага гелю від тарганів Адвіон®, що забезпечує суттєве скорочення популяції шкідників.

3. Легке нанесення — запорука точного потрапляння і знищення шкідників

Для гелю від тарганів Адвіон® розроблено спеціальний аплікатор-упаковку, що робить нанесення препарату легким і простим завданням, навіть у важкодоступних ділянках, як-от за шафами.​

4. Привабливість для широкого спектра тарганів

Склад гелю від тарганів Адвіон® спеціально розроблено так, щоб приваблювати всі ключові види тарганів, серед яких:

  • Німецький тарган (Blattella germanica)
  • Чорний тарган (Blatta orientalis)
  • Американський тарган (Periplaneta americana)

5. Промислова безпека

Процес біологічної активації завдяки ферментам організму таргана змінює молекули індоксакарбу на молекули зі смертельними властивостями. Ця метаболічна активація індоксакарбу відбувається вибірково, діє на цільових комах і не діє на види з іншим метаболізмом (наприклад, на ссавців). Це дозволяє фахівцям з боротьби зі шкідниками краще керувати процесом знищення тарганів і його екологічними наслідками.