Візьміть під контроль навалу тарганів за допомогою гелю від тарганів Адвіон®

Захист від гризунів, тарганів та іншого

Таргани не тільки шкідники запасів і небезпека для громадського здоров’я — вони створюють проблеми цілий рік і їх надзвичайно важко позбутися. Операторам по боротьбі зі шкідниками потрібен надійний продукт, здатний протистояти цим загарбникам довгий час. Компанія «Сингента» пропонує для цього Адвіон® — гелеву приманку для тарганів з надзвичайно привабливою формулою, яка забезпечує чудовий контроль усіх видів тарганів, що дошкуляють.

Гель від тарганів Адвіон® містить активний інгредієнт індоксакарб, який забезпечує цілеспрямовану боротьбу з усіма поширеними видами тарганів, включаючи німецьких тарганів, прусаків. Ця діюча речовина унікальна тим, що вона біоактивна, діє цілеспрямовано на організм тарганів при проковтуванні, вступаючи в реакцію з ензимами шлунку комах, тому безпечна для нецільових організмів, у яких немає таких ензимів, наприклад для ссавців. Гель від тарганів Адвіон® подарує спокій вашим клієнтам та убезпечить їх від цих надокучливих і складних у боротьбі шкідників.

Матриця гелевої приманки в Адвіон® дуже приваблива для тарганів і демонструє високі показники споживання. Доведено, що вона привертає увагу тарганів і вони споживають її, навіть коли є інші джерела їжі. Існує багато приманок, які з часом перестають приваблювати шкідників. Гель від тарганів Адвіон® розроблено із застосуванням технології, спеціально спрямованої на подолання неприйняття приманок. Тож ви можете очікувати на результати навіть серед тих видів, які зазвичай не люблять гелеві принади, як-от німецькі таргани.

Гель від тарганів Адвіон® дає можливість обробляти різноманітні об’єкти, його дозволено використовувати на підприємствах харчової промисловості, в місцях роздрібної торгівлі та ін. Гель легко наносити у важкодоступних місцях завдяки зручному аплікатору, і ви зможете розмістити приманку там, де вона найефективніше впорається з навалою комах.

Для успішного результату спеціалістам з інсектицидних обробок варто виконувати ще й такі поради.

  • Заохочуйте клієнтів підтримувати чистоту й санітарні умови на своїх територіях.
  • Усуньте конкурентні джерела їжі і води, це суттєво спростить поставлене перед вами завдання.
  • Усуньте безлад, ретельно приберіть, щоб знищити місця можливого сховку комах.

Завдяки ефективному, з тривалою дією гелю від тарганів Адвіон® таргани більше не становитимуть проблему в оселях ваших клієнтів.

З гелем від тарганів Адвіон® ви завжди переможець!