Знищте всіх гризунів за допомогою правильних засобів

Захист від гризунів, тарганів та іншого

Коли клієнти страждають від гризунів, їм потрібен ефективний родентицид із силою бродіфакуму, який можна застосовувати в різних випадках. Компанія «Сингента» пропонує родентициди Талон™ гранули і Талон воскові брикети, здатні задовольнити різноманітні потреби в боротьбі з гризунами в будь-яких умовах. Талон™ гранули високоефективні в сухих умовах, натомість Талон воскові брикети просто незамінні у вологому середовищі.

Глобальні закриття внаслідок пандемії COVID–19 призвели до того, що більше людей стало залишатися вдома, а це, своєю чергою, викликало наплив нахабних гризунів: і в закритих приміщеннях, і в оселях. Для боротьби з цими шкідниками надзвичайно важливо мати належні знання й засобами, які можуть забезпечити ефективний контроль незалежно від навколишнього середовища.

Коли ви маєте справу з гризунами, насамперед потрібно знати, з якими видами ви боретесь. У кожного виду гризунів свої особливі звички, середовище існування, потреби у воді і їжі. Дізнавшись це, ви можете зосередитись на стратегіях, які будуть найефективнішими. Наприклад, стратегія виживання мишей полівок — швидке розмноження, вони не вишукують принади, неперебірливі й необережні. Харчуватися починають одразу, щойно знайдуть привабливу принаду.

Зовсім інша справа — щурі. Вони обережні, перебірливі, їхня стратегія — колективний інтелект, вони ніколи не куштують принаду одразу цілою популяцією, а роблять це обережно, придивляючись до приманки, їх легко злякати, у них свої харчові вподобання.

Тому в боротьбі з мишами треба доречно розставити принади на шляхах їхніх переміщень і вчасно поновлювати родентицид. А у випадку зі щурами принади краще розставити в затишних місцях, недалеко від шляхів їхніх переміщень (нюх у щурів не надто сильний), дати час шкідникові звикнути до них, не зазирати до принад надто часто. Бути готовими до того, що негайного поїдання не буде.

Ще треба визначити місця, сприятливі для життя гризунів. Якщо ви зможете відрізати їх від джерел їжі, води і сховищ, це допоможе в успішній боротьбі з гризунами. Сірі щури, наприклад, не роблять запасів, без їжі живуть лише кілька днів, а без води ще менше. Тому насамперед перевірте універсальні місця для ховання, такі як каналізація, підвали, сміттєпроводи і сміттєві баки, стелі, пишна рослинність і будівельні майданчики, щоб встановити, де гризуни живуть і який це вид.

Цікаво, що щурі і між собою відрізняються. Сірі воліють жити ближче до води, часто в каналізації, вони чудові плавці (можуть перебувати у воді до 72 годин) і споживають багато води на день. А чорні віддають перевагу теплим і сухим місцям на горищах, із харчів споживають більше рослинної їжі, тоді як сірі щури — тваринної. Однак і для тих, і для тих принади Талон™ будуть однаково привабливими, треба тільки розташувати їх правильно.

Наступний крок — вибір засобу, який підходить для вашого конкретного випадку. Ми пропонуємо кілька універсальних родентицидів для різних умов, усі з високоефективною діючою речовиною бродіфакум — Талон™ гранули і Талон™ воскові брикети.

Переваги цих родентицидів:

 • Надійність: знищують щурів і мишей з першого поїдання
 • Потужність: навіть гризунів зі стійкістю до інших родентицидів буде знищено
 • Висока ефективність і економічність: потребують менше приманки і менших затрат праці, ніж більшість родентицидів
 • Родентицид діє швидко і його менше часу використовують — так ви зменшуєте небезпеку для нецільових організмів

При роботі з родентицидами використовуйте принадні станції. Такий метод розміщення додатково мінімізує ризики для нецільових тварин та економить витрати на родентицид, адже в такому разі принаду захищено від несприятливих погодних умов і рознесення шкідниками.

У кожного з цих засобів є ще свої особливі переваги, що їх професійні компанії по боротьбі з гризунами можуть використовувати в різних ситуаціях і на різних територіях.

Талон™ гранули:

 •  Дуже приваблива композиція на основі злаків, якій шкідники віддають перевагу, навіть якщо є інша їжа
 •  Ідеально підходить у посушливих умовах
 • Може використовуватися в сільських, громадських і комерційних приміщеннях

Талон воскові брикети:

 • Тривалий і надійний навіть у жарких і вологих умовах
 • Ефективний у вологих середовищах, таких як каналізація і стоки
 • Призначений для закріплення на приманках, тому гризуни не можуть їх перенести
 • Розроблений бути непривабливим для інших тварин

Отож із родентицидами серії Талон™ ви можете бути впевненими, що в боротьбі зі шкідником здобудете перемогу і здолаєте небезпечних гризунів швидко та ефективно.