Україна

You are here

Share page with AddThis

Syngenta Crop Protection та Insilico Medicine використовують штучний інтелект для прискореної розробки інноваційних рішень

Новини компанії
03.02.2021

Syngenta Crop Protection та Insilico Medicine використовують штучний інтелект для прискореної розробки інноваційних рішень

 

  • Щоб прискорити розробку нових, більш сталих продуктів і технологій для агровиробників, у рамках багаторічної співпраці планується використання штучного інтелекту (ШІ) та методів машинного навчання на основі глибоких нейронних мереж.
  • Insilico Medicine є світовим лідером у застосуванні штучного інтелекту та глибинного навчання для прискореного й ефективного впровадження нових активних речовин.
  • Потужний потенціал ШІ використовуватиметься компанією Syngenta з метою розробки наступного покоління сталих рішень із захисту рослин.

 

Базель, Швейцарія, 3 лютого 2021 року. Syngenta Crop Protection об’єднує зусилля з компанією Insilico Medicine щодо застосування технологій штучного інтелекту (ШІ) й глибинного навчання для прискореної розробки нових, більш ефективних рішень для захисту сільськогосподарських культур від хвороб, бур’янів і шкідників, а також захисту екосистеми. Завдяки швидкому та ефективному забезпеченню агровиробників інноваційними рішеннями, Syngenta допоможе їм подолати нагальні проблеми, підвищити продуктивність, а також задовольнити глобальний попит на доступні та якісні продукти харчування.

«Співпраця з Insilico Medicine означає, що Syngenta матиме змогу використовувати величезний потенціал і можливості ШІ для розробки сталих рішень нового покоління ЗЗР у рамках виконання зобов’язань інвестувати 2 млрд дол. США у проривні відкриття у сфері сталого ведення сільського господарства, — прокоментувала Камілла Корсі, керівник підрозділу досліджень із захисту рослин компанії Syngenta, і додала: — Це стане вирішальним кроком на шляху трансформації сільського господарства, що забезпечить агровиробників по всьому світу ефективними інструментами, необхідними для виробництва корисної для здоров’я, повноцінної, доступної та екологічної продукції, мінімізуючи водночас вплив на навколишнє середовище».

Insilico Medicine досягла значних успіхів у фармацевтичних дослідженнях, використовуючи ШІ й алгоритми глибинного навчання для розробки, синтезування і перевірки нових речовин. Такий підхід також може трансформувати концепцію розробки нових рішень у галузі ЗЗР протягом усього циклу — від посіву й до збору врожаю. Тісно співпрацюючи з компанією Syngenta, Insilico Medicine планує застосовувати свою технологію генерації малих молекул на основі ШІ-рішень не лише для прискореного винаходу діючих речовин, а й для активного створення молекул для екостійких продуктів нового покоління.

«Ми неймовірно раді співробітництву з компанією, яка займається розробкою безпечних і сталих рішень для агровиробників, — сказав Алекс Жаворонков, PhD, засновник і генеральний директор Insilico Medicine. — Наш штучний інтелект розроблено з нуля з метою виробництва дуже точних хімічних речовин для захисту здоров’я людини, які водночас безпечні як у короткостроковій, так і довгостроковій перспективі. Цей досвід надзвичайно цінний для досліджень у галузі сільського господарства й особливо для компаній, головним пріоритетом яких є безпека власної продукції. Syngenta — передова компанія, що об’єднала багатьох видатних учених, співпраця з якими з метою застосування ШІ спрямована на благо сільського господарства».

«Наша репутація світового лідера у сфері інновацій ґрунтується на загальних зусиллях і розумінні проблем, із якими стикаються агровиробники, — зазначила Камілла Корсі. — Спільна робота з Insilico Medicine та об’єднання наших навичок, знань і технологій, дозволять нашим клієнтам якнайшвидше отримати доступ до більш нових та ефективних рішень із захисту рослин».

 

Про компанію Syngenta Syngenta — одна з провідних світових сільськогосподарських компаній, що об’єднує два напрями: Syngenta Crop Protection (ЗЗР) і Syngenta Seeds (насіння). Наша мета — допомогти безпечно нагодувати весь світ, водночас піклуючись про планету. Ми прагнемо підвищити сталість, якість і безпеку сільського господарства за допомогою науки світового рівня та інноваційних галузевих рішень. Наші технології дозволяють мільйонам агровиробників по всьому світу ефективніше використовувати обмежені сільськогосподарські ресурси. Syngenta Crop Protection і Syngenta Seeds — підрозділи у складі Syngenta Group із 49 000 співробітників у понад 100 країнах, які зайняті в інноваційних процесах трансформації сільського господарства. Завдяки партнерству, об’єднанню зусиль і нашому «Плану успішного зростання», ми намагаємося прискорити інновації для агровиробників і в інтересах природи, спрямовуючи наші спільні старання на розвиток вуглеводно-нейтрального сільського господарства, захист здоров’я людей. Більше інформації ви можете дізнатися на наших сайтах: www.syngenta.com і www.goodgrowthplan.com. Приєднуйтеся до нас у Twitter: www.twitter.com/Syngenta та www.twitter.com/SyngentaUS

Контакти Syngenta

Media Relations

[email protected]

 

Менеджер з комунікацій в Україні

Алла Бойко

+380 67 555 27 81

[email protected]

Head Crop Protection External Communications 

 Anna Bakola

 +32 488 43 94 85

 [email protected]

Про компанію Insilico Medicine Insilico Medicine розробляє програмне забезпечення, яке використовує породжуючі моделі (generative models) нейромереж, навчання з підкріпленням (RL) та інші сучасні методи машинного навчання для створення нових молекулярних структур зі специфічними властивостями. Insilico Medicine також розробляє програмне забезпечення для генерації синтетичних біологічних даних, ідентифікації мішеней і прогнозування результатів клінічних досліджень. Компанія об’єднує дві бізнес-моделі: надання послуг зі створення препаратів на базі штучного інтелекту та програмне забезпечення через власну платформу Pharma.AI (www.insilico.com/platform/), а також є розробка власної лінійки доклінічних програм. Доклінічна програма спрямована на удосконалення методів виявлення мішеней, створення нових молекул за допомогою власних платформ. З моменту свого заснування в 2014 році Insilico Medicine залучила понад 52 млн дол. і отримала безліч галузевих нагород. Insilico Medicine опублікувала більш ніж 100  рецензованих наукових робіт і подала заявки на понад 25 патентів. Веб-сайт:  http://insilico.com/

Insilico Medicine контакти

Polly Firs

[email protected]