Європейська Бізнес Асоціація завершила відбір компаній, що будуть залучені до Пілотного Проєкту щодо відповідального поводження з використаною тарою з-під ЗЗР

Новини компанії

Підкомітет з поводження з тарою з-під засобів захисту рослин Агрохімічного Комітету Європейської Бізнес Асоціації радий повідомити, що в рамках пілотного проєкту «Відповідальна утилізація використаної тари з-під ЗЗР» завершено процеси відбору розробника онлайн платформи та ліцензіатів щодо збору та утилізації використаної тари.  

Розробником онлайн-платформи оголошено ТОВ «МобіМілл», яке є досвідченим гравцем ринку створення вебпорталів для аграрного сектору України.

Саме завдяки майбутній онлайн-платформі, буде запроваджено простий та зручний механізм формування та обробки заявок кінцевих споживачів на збір використаної тари компаній, що є учасниками Пілотного Проєкту.

Підкомітетом також обрано переможців серед ліцензіатів, які будуть займатися збором, перевезенням та утилізацією тари з-під ЗЗР. Ними стали компанії ТОВ «Утільвторпром» та ТОВ «НВК Укрекопром». Зазначені підприємства успішно пройшли двоетапну перевірку: документальну – на сувору відповідність вимогам чинного законодавства, та аудит їх виробничих потужностей – на відповідність міжнародним стандартам екологічної безпеки.

Уже найближчими тижнями розпочнеться практична частина Пілотного Проєкту, який має докорінно змінити ситуацію з утилізацією використаної тари з-під ЗЗР.

Щоб дізнатись більше інформації про хід Пілотного Проєкту, слідкуйте за нашими новинами.

Нагадаємо, що 24 грудня 2020 року Підкомітетом з поводження з тарою з-під засобів захисту рослин (надалі – Підкомітет) Агрохімічного комітету Європейської Бізнес Асоціації оприлюднено два оголошення про пошук суб’єктів господарювання, які зможуть розробити програмне забезпечення (онлайн-платформу) для реалізації Пілотного Проєкту «Відповідальна утилізація використаної тари з-під засобів захисту рослин» та про пошук ліцензіатів на провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, зокрема з порожньою тарою з-під пестицидів і агрохімікатів (збирання, перевезення, зберігання, перероблення та утилізація) .

ТОВ «СИНГЕНТА» є однією з компаній, яка бере участь у даному проєкті. Більше інформації про всіх учасників тут.

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА:

Європейська Бізнес Асоціація - неурядова організація, яка об'єднує більше 1000 європейських, міжнародних та вітчизняних компаній, які працюють в Україні. Сьогодні Асоціація є провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні. Європейська Бізнес Асоціація була створена в 1999 році. Ініціатором її створення була Європейська Комісія, яка зацікавлена в підтримці європейського бізнесу в Україні та налагодженні двосторонніх зв'язків Україна-ЄС. Беручи до уваги пріоритети України щодо євро інтеграції в Європейський Союз, основною метою діяльності Асоціації є налагодження стосунків європейського бізнесу з представниками влади в Україні для співпраці щодо створення сприятливих умов ведення бізнесу та залучення прямих іноземних інвестицій в економіку держави. Детальна інформація на сайті: www.eba.com.ua

REFERENCE:

Established in 1999, the European Business Association (EBA) provides a forum in which members can discuss and find solutions to common problems affecting business in Ukraine. This initiative was initially supported by the European Commission and has grown to become one of the most influential business communities in the country.

With more than 1000 members, the EBA is the largest premier union of businesses operating in the Ukrainian market. More information: www.eba.com.ua