Україна

You are here

Share page with AddThis

П'ять причин для вибору препарату Ізабіон®

Новини компанії
13.04.2021

Ізабіон

При вирішенні сезонних проблем у рослинництві, особливо під час вибору коректного механізму протидії, насамперед важливо правильно проаналізувати ситуацію. Після ідентифікації проблеми, коли вона вже виникла, або у разі запобігання можливій загрозі, яку визначено, можна приймати рішення.

У процесі сільгоспвиробництва агрономи стикаються з безліччю різних проблем, до яких можна віднести різні біотичні фактори, такі як бур’янова навала, збудники хвороб і шкідники. Проте не менш вагомими за впливом на врожай с.-г. культур є й абіотичні чинники. До них відносяться всілякі стресові умови, як от дефіцит вологи, екстремальні коливання температур, а також токсичний вплив на рослину деяких ЗЗР.

Для запобігання втратам урожаю від шкідливих факторів в агровиробництві застосовуються цілеспрямовані засоби протидії. Зокрема, якщо йдеться про боротьбу зі шкідниками, то водночас з агротехнічними прийомами використовують інсектициди. Проти хвороб і бур'янів — відповідну агротехніку, фунгіциди та гербіциди.

Отже, давайте з’ясуємо, як знизити вплив стресових чинників абіотичного характеру? Адже чим довше рослина перебуває в стані стресу, тим повільніше відбувається процес її розвитку і тим гірше вона чинить опір впливу хвороб. А це, своєю чергою, негативно позначається на загальних показниках урожайності та, як наслідок, на прибутку.

Для протидії різноманітним передумовам стресу компанія «Сингента» пропонує своїм клієнтам унікальний препарат — антистресант Ізабіон®.

склад ізабіону

 

Завдяки своєму унікальному складу цей препарат проникає в рослину за допомогою простої дифузії. Такий спосіб транспортування амінокислот всередину рослини без додаткової витрати енергії під час стресу — перевага Ізабіон®. Фактично він є тим необхідним «будівельним матеріалом», який рослина самостійно може оперативно перенаправляти в потрібні їй місця.

На відміну від багатьох інших препаратів Ізабіон® не перенавантажений «зайвим». Ось у чому секрет його формули: під час виробництва різних препаратів, до складу яких входять амінокислоти, відбувається процес гідролізу білка, в ході чого руйнуються білки з виділенням амінокислот та пептидів (кілька амінокислот з'єднані в ланцюжки різної довжини). В результаті гідролізу утворюються вільні амінокислоти (Ізабіон® стабільно містить їх аж 10 %! на відміну від конкурентів), а також амінокислоти, поєднані в короткі та довгі пептидні ланцюги. Саме наявність вільних амінокислот дає можливість Ізабіон® швидко поглинатися поверхнею листка або кореневою системою. Склад даного препарату дозволяє його речовинам переміщуватися в усі органи рослин. Амінокислоти Ізабіон® тваринного, а не рослинного походження, завдяки чому вони краще засвоюються і швидше проникають у тканини рослини. Тобто, Ізабіон® засвоюється, як «швидка їжа», що є вкрай необхідним під час стресу.

Ще одна із переваг Ізабіон® — це хелатуючі агенти, які переносять на собі іони макро- та мікроелементів. Інакше кажучи, Ізабіон® є ефективним «переносником» елементів живлення при спільному застосуванні з добривами, що дає можливість прискорити процес подолання рослиною періоду голодування. Це суттєво покращує протікання в ній специфічних біологічних та біохімічних процесів.

До того ж Ізабіон® — це здатність істотно підсилити проникнення системних фунгіцидів та інсектицидів всередину рослини, що, своєю чергою, покращує їх біологічну ефективність.

При застосуванні Ізабіон® слід зважати на його сумісність з такими хімічними сполуками:

сумістність ізабіону

 

Отже, Ізабіон® — це:

  • Найконцентрованіший з усіх аналогічних продуктів.
  • Амінокислоти тваринного походження, які швидше проникають у тканини рослини.
  • Одночасна дія на приживлюваність рослин, збільшення кількості й покращення якості продукції.
  • Універсальний антистресант як для коренів, так і для наземної частини рослини.
  • Органічні сполуки, які залежно від поставленої мети дозволяють додавати різні мікроелементи та підсилювати ефективність ЗЗР.