«Сингента» в Україні стає членом Української асоціації бізнесу і торгівлі

Новини компанії

«Сингента» в Україні долучається до ініціатив Української асоціації бізнесу і торгівлі щодо захисту інтересів українських експортерів на зовнішніх ринках 

Компанія «Сингента» в Україні, один із світових лідерів у виробництві засобів захисту рослин та насіння, долучається до когорти членів Української асоціації бізнесу і торгівлі (UBTA).

У офіційній церемонії підписання документів 2 лютого взяли участь Сергій Клішин, директор бізнес-підрозділу Насіння ТОВ «Сингента», Тетяна Смовж, керівник напряму роботи із зовнішніх зв’язків та з органами влади, Олена Кудляк, виконавчий директор UBTA та Назар Бобицький, директор Брюссельського офісу UBTA.

За словами Олени Кудляк, Асоціація надзвичайно рада бачити в числі своїх членів такі провідні компанії як «Сингента», які фактично задають основні тренди розвитку агропромислового сектору не лише в Україні, але й в усьому світі, які не на словах, а на ділі впроваджують принципи корпоративної соціальної відповідальності та гендерної рівності.

«Я впевнена, що попереду у нас плідна співпраця по багатьох напрямках, зокрема, активна робота щодо просування українського аграрного експорту, передусім виробників фруктів, овочів та ягід, на ринок ЄС. Я вірю в чудові перспективи такої співпраці, адже вітчизняна плодово-овочева продукція, вирощена із дотриманням передових технологій і практик захисту рослин, себе добре зарекомендувала в Європі. Наше завдання – закріпити існуючий успіх і максимізувати його, допомагаючи все новим українських виробникам знайти своє місце на полицях європейських магазинів», – ділиться планами на майбутнє Олена Кудляк.

Комунікація та адвокація інтересів українських агровиробників в контексті виконання Україною міжнародних норм і стандартів у сфері рослинництва стане ще одним пріоритетним напрямом співробітництва, зазначив Сергій Клішин. У «Сингента» є чималий досвід розробки та впровадження таких стандартів на ринку України, яким вона охоче ділиться із зацікавленими українськими партнерами.

В свою чергу, Назар Бобицький, зауважив, що чимала увага буде приділена адвокації інтересів українських сільгоспвиробників в контексті імплементації європейського законодавства в аграрній сфері в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. «Партнерство з компаніями такого високого рівня як «Сингента» ще більше підсилить можливості Брюссельського офісу UBTA гідно захищати інтереси українських експортерів на європейському ринку та просувати імідж України як надійного бізнес-партнера», – впевнений він. 

Довідка

UBTA – єдина асоціація експортоорієнтованого українського бізнесу із безпосередньою присутністю в Європі, яка представляє інтереси своїх членів у провідних інституціях, установах та організаціях Європи та транслює консолідовану позицію ключових секторів української економіки як в Україні, так і в Європі.