Україна

You are here

Share page with AddThis

The Radicle Protein Challenge від компанії Syngenta та Radicle Growth

Новини компанії
29.04.2020

Radicle Growth і Syngenta започаткували челендж щодо збільшення виробництва рослинного білка The Radicle Protein Challenge. Syngenta готова інвестувати 1,25 млн дол. США у технології для підтримки майбутнього виробництва рослинних білків.

Період подання заявок відкритий до 29 травня. Запрошуємо компанії всіх рівнів, діяльність яких пов'язана з вирішенням проблем від виробництва рослинного білка до відновлювального сільського господарства,  подавати заявки на фінансування.

Сан Дієго, Каліфорнія, 28 квітня 2020 р. Radicle Growth — фонд прискорення — разом із Syngenta, яка є однією із передових сільськогосподарських компаній, що допомагає поліпшити глобальну продовольчу безпеку, оголосили про старт Radicle Protein Challenge від Syngenta. Syngenta та Radicle разом визначать дві компанії з новими рішеннями для підтримки майбутнього рослинних білків, які можуть включати в себе нові чи експериментальні джерела   походження, або з технологіями трансформування рослинного білка, що вирішують проблеми рівня від його виробництва до відновлювального сільського господарства, та інвестують 1, 25 млн доларів США.

Radicle і Syngenta шукають підприємців, які представляють компанії всіх рівнів з усього світу для подання заявки на отримання інвестицій у розмірі 1,25 млн дол. США, щоб прискорити впровадження своїх технологій: 1 млн дол. одержить переможець челенджу і 250 тис. дол. — той, хто посяде 2-ге  місце. Подати заявки можна до 29 травня 2020 року. Переможці отримають не тільки значні інвестиційні ресурси та індивідуальну програму зростання від компанії Radicle Growth, а й доступ до чималого досвіду в галузі сільського господарства компаній Radicle і Syngenta, зокрема, до глобальних агротехнічних мереж для просування своїх технологій.

«Інноваційні джерела рослинного білка набувають дедалі більшого значення через прискорений ріст населення. Ми раді співпрацювати з Radicle та підприємцями з усього світу з метою пришвидшення інноваційних процесів, і я з нетерпінням чекаю появи значної кількості креативних ідей, — сказав Ерік Фірвальд, головний виконавчий директор компанії Syngenta, і додав: — Нашою місією є допомога фермерам максимально ефективно використовувати наявні ресурси і вирощувати необхідні всім нам культури екологічно чистим і здоровим способом, що включає в себе забезпечення кращими продуктами, технологіями та агрономічними порадами».

Після закінчення терміну подання заявок розпочнеться кількамісячна комплексна робота, за підсумками якої з числа претендентів будуть відібрані 4—6 фіналістів, що візьмуть участь у конкурсі  захисту власних ідей (Pitch Day) цієї осені. Кожна компанія матиме можливість представити свій проект перед головуючими журі, серед яких буде Ерік Фірвальд, і саме воно в процесі обговорення обере двох переможців.

«Останні дані Gallup підтверджують, що майже чверть американців стали споживати м'яса менше, ніж будь-коли. Це збільшило попит на альтернативне  сільське господарство порівняно з традиційними джерелами білка, зокрема рослинне й клітинне», — сказав Кірк Хейні, керуючий партнер компанії Radicle Growth. — Багато компаній, що зосередили свою увагу на цьому напрямі, наполегливо працювали над планами, запуск яких передбачався в найближчому майбутньому. Однак отримати продукт, що задовольняє споживчий попит, — це лише половина результату, оскільки ціни також повинні бути відповідними». Ми з нетерпінням чекаємо появи в цьому сегменті компаній, які прагнуть зростати, і хочемо надати їм капітал, необхідний для подолання труднощів, пов'язаних із ростом цього сегмента і стрімким споживчим попитом.

Більше інформації про The Radicle Protein Challenge від Syngenta тут: http://radicle.vc/the-radicle-challenge/. 

 

Про Radicle Growth

Radicle Growth — фонд прискорення, заснований у Сан-Дієго, який відбирає для інвестицій інноваційні стартапи в галузі агро і харчових технологій, гарантуючи при цьому, що потужні революційні технології повністю реалізують свій потенціал. Крім надання стартового капіталу, фонд створює сприятливі умови для активного зростання стратегів-новаторів в агросфері. Його платформа певною мірою є унікальною в галузі сільського господарства, заповнюючи величезну порожнечу на ринку шляхом виявлення найбільш інноваційних технологій та їх прискорення за допомогою цілої низки ініціатив зі створення вартості. Щоб зв'язатися і дізнатися більше про Radicle Growth, слідкуйте на LinkedIn, Facebook, Instagram і Twitter.

 

Про Syngenta

Syngenta — це одна з провідних аграрних компаній світу, яка допомагає безпечно годувати людство, піклуючись водночас про нашу планету. Наша мета — покращити екологічну та економічну стабільність, якість та безпеку сільського господарства, застосовуючи надбання науки світового рівня та інноваційні рішення для захисту рослин. Наші технології дозволяють мільйонам фермерів у всьому світі краще використовувати обмежені сільськогосподарські ресурси. 28 000 людей у більш ніж 90 країнах світу працюють над тим, щоб вдосконалити  вирощування сільськогосподарських культур. Завдяки партнерству, співпраці та Плану успішного зростання ми прагнемо покращити продуктивність сільського господарства, зберегти родючі землі від деградації, сприяти підвищенню біорозмаїття та відродженню сільських громад. Щоб дізнатися більше, будь ласка, зайдіть на: www.syngenta.com та www.goodgrowthplan.com.