Україна

You are here

Share page with AddThis

«Майстерня садівництва (22.08)»: роботи в саду перед збором врожаю

Cпеціальні культури
30.08.2017

22 серпня, у селі Селище Чернівецької області на базі ТОВ «Дністровські сади» на гостей очікувала вже традиційна «Майстерня садівництва». У світі налічується понад 7,5 тис. сортів яблук, тож можна з легкістю стверджувати: яблуко – це фрукт на будь-який смак. Світовий ринок яблук, якщо рахувати лише міжнародну торгівлю, за обсягами складає 8,6 млрд. тон, а за вартістю – 7,8 млрд. доларів США. Частка України становить лише 0,08% – Україна не входить навіть в число 40 найбільших експортерів яблука в світі, маючи чи не ідеальні умови для їх виробництва. Мусимо зауважити, що для вітчизняного ринку особливо актуальний не лише пошук ринків збуту та просування споживання даного продукту на внутрішньому ринку, а й тісна кооперація в експорті яблука та маркетингу на внутрішньому ринку. 

Фахівці компанії «Сингента» надали учасникам «Майстерні» вичерпну інформацію щодо інтегрованої системи захисту саду від шкідників та хвороб препаратами компанії, зокрема розповіли яким чином захистити сад від плодожерки та інших лускокрилих шкідників. Не змусив гостей чекати вже еталонний клас фітоекспертизи. Також, відбулась презентація демонстраційного стенду налаштування форсунок HYPRO. Вже неможливо уявити жоден захід без технологічних новинок від компанії «Сингента»: наочної демонстрації можливостей використання дронів в обстеженні багаторічних насаджень та інструменту прогнозування розвитку хвороб – метеостанцій. На гостей чекав майстер-клас літньої обрізки саду від спеціально запрошеного садовода з Польщі, який не тільки розповів про досвід застосування продуктів компанії «Сингента», а й вправно порався в саду!

Літня обрізка в саду, живлення саду перед збором врожаю, роботи в саду після збирання врожаю – ці та інші питання детально розглянуті в новій програмі Торгового дому «Насіння»: «В гостях У ...». Компанія «Сингента», маючи різноманітне портфоліо для саду, системно і цілеспрямовано працює з професійними садівниками України, проводячи відкриті заходи в саду. Часто на такі заходи запрошуються експерти з інших країн. Завдяки компанії «Сингента» в особі її експерта зі спецкультур Володимира Воєводіна, своїми думками і досвідом в програмі «В гостях У ...» ділиться садівник-практик, експерт з Республіки Польща –  Пьотр Шимчак.