Україна

You are here

Share page with AddThis

«Шампань України»: вперед, незважаючи на перешкоди

Cпеціальні культури
04.12.2020

ІВАННА КУРОВЕЦЬ


Виноград та вино вже давно стали візитівкою Бессарабії. Завдяки середземноморському клімату, річкам Дунай та Дністер і теплим водам Чорного моря, тут майже у кожному домашньому господарстві росте виноградна лоза. Недивно, що саме у цій місцевості з’явилися одні з найдавніших виноробних господарств, а сталося це ще за часів римських завоювань. Традиції вирощування винограду збереглися й донині. У селі Надеждівка Арцизького району знаходиться одне з найбільших та успішних товариств — «Шампань України».

Нерозривні зв’язки

В’їжджаючи у село Надеждівка одразу розумієш, що потрапив до виноробного краю, адже перше, що бачиш, — це виноробні бочки. Тут ще у 1944 році було створено радгосп «Шампань України». Виникає запитання, а чому так не «по-радянськи» назвали радгосп? А все тому, що уже в той час винороби Радянського Союзу знали про такий виноробний французький регіон як Шампань. Що цікаво, село Надеждівка розташова- не на одній паралелі з Шампанню, тому рішення щодо назви було прийнято одноголосно.

Радгосп розвивався, перевиконував 5-річні плани. У 2000 році радгосп-завод «Шампань України» було реформовано у Відкрите акціонерне товариство «Шампань України». Згодом, у 2011-му, на загальних зборах акціонерів було ухвалено рішення про перетворення ВАТ у ТОВ «Шампань України».

Реагуючи на виклики

Після утворення Товариства з обмеженою відповідальністю «Шампань України» керівництво господарством було  довірено Афанасію Зіновійовичу Дерменжи, який добре знає процес виробництва і потенціал Бессарабії.

«Сьогодні перед виноградарями стоїть чимало проблем, основна з яких — це кліматичні зміни. Протягом останніх двох років у регіоні засуха. Очікується, що наступний рік буде ще гіршим. Однак, незважаючи на те, що води з кожним роком стає щораз менше, ми намагаємося вирішувати цю проблему і розвиватися далі. Ми встановлюємо систему зрошування полів, купуємо дощувальні машини, під багаторічними культурами встановили крапельне зрошування», — розповідає Афанасій Зіновійович.

Працюючи на перспективу, компанія «Шампань України» оновила парк техніки, купила новий виноградозбиральний комбайн, побудувала насосну станцію, встановила нові трансформатори. Тобто, рухається у майбутнє, слідкує за технологічними новинками, втілює у життя заплановане і як справжній «шахіст» дивиться на 5 кроків вперед.

Цікаво, що модернізацію підприємства «Шампань України» проводить за власні кошти. Уже майже 10 років ніякої реальної підтримки від держави немає, відсутній контакт із законодавцями. Від Асоціації виноградарів та виноробів України також немає жодної допомоги. На жаль, сьогодні виноробні підприємства залишаються сам на сам зі своїми проблемами.

«Незважаючи на негаразди, проблеми, які виникають, ми працюємо, забезпечуємо людей роботою. У господарстві створено колосальну кількість робочих місць, адже виноградники потребують догляду протягом усього року. До того ж у нас працюють не тільки мешканці села Надеждівка, а й вихідці з інших сіл. Правда, хочу зазначити, що вже зараз не вистачає кваліфікованих робітників, особливо з виноградарства. Якщо колись були профільні технікуми, училища, то зараз їх немає», — відзначає Афанасій Зіновійович.

«Шампань України» не зупиняється ні на мить: планується посадка нових виноградників, розвиток столових сортів (за умови попиту на них) тощо. За допомогою крапельного зрошування та дощування підтримуються наявні виноградники. Так, на сьогодні підприємство витратило 2,5 млн кубів води на підлив рослин і це, каже директор, не межа. Завдяки цим заходам підприємство очікує на середній або навіть урожай вище середнього.

Окрім крапельного зрошування та дощувальних систем, «Шампань України» почали використовувати і сучасні засоби захисту рослин, зокрема препарати компанії «Сингента», щоб бути впевненим у завтрашньому дні.

«Ми не маємо права на помилку. Виноградники — це багаторічні культури і, якщо зробимо помилку у цьому році, то наслідки будемо відчувати протягом років. Для чого йти на ризик?! Краще купувати перевірені часом ЗЗР. Крім того, при першому ж дзвінку представники компанії «Сингента» готові допомогти у вирішенні будь якого питання», — наголошує директор ТОВ «Шампань України».

Погляд із боку

Найкраще про ситуацію з виноградниками знає людина, яка співпрацює як з великими господарствами, так і з малими, а саме Василь Вікторович Чебан, менеджер з продажів компанії «Сингента» в Одеській області. Він частіше, ніж будь-хто, бачить на власні очі, що відбувається у цій галузі.

«Ще декілька років тому виноградники без поливу давали 6–7 т/га, а то й більше. У перший рік засухи виноградники давали 4–5 т/га, у цьому році господарства без поливу отримають 1500 т/га. Виноградники є рентабельними, коли збирають урожай від 4 т/га і вище, в іншому разі вони нерентабельні.

У нашій зоні є три типи господарств. Перші мають лише одні виноградники і свій урожай продають. Другі вирощують виноград і виробляють первинний виноматеріал на заводі. Третій тип господарств мають виноградники, винзавод і можливість займатися вторинним виноробством, тобто розливають свої вина у пляшки, які згодом потрапляють на полиці магазинів. Саме третій тип зможе вижити, а от господарства, які збирають усього 1500 т/га, у цьому році без підтримки приречені на загибель», — розповідає Василь Вікторович.

Проте у цієї проблеми є й зворотний бік. Так, частина великих підприємств, що купують виноград у малих господарств, уже через два-три роки цього зробити не зможуть. Це станеться, якщо цьогоріч їм не запропонують адекватної ціни в межах 15–20 грн/кг. Через низьку рентабельність аграрії змушені будуть викорчовувати виноградники. Тоді перед винзаводами постане нагальне питання: у кого купувати виноград, з чого робити вино? Це замкнене коло.

«Сьогодні, у цей складний період можуть вижити підприємства, які мають замкнутий цикл: вирощують, переробляють і розливають. До того ж не потрібно забувати про постійну реконструкцію виноградників. «Шампань України» — саме те підприємство, яке думає про перспективи, йде в ногу з часом, не забуваючи при цьому нарощувати своє виробництво і підтримувати старі насадження», — резюмує Василь Чебан.

Професійна команда

Коли йдеш між рядами безмежних виноградників і бачиш, як повільно дозріває виноград у лагідних пестощах сонячного проміння, розумієш, що не тільки техніка, новітні системи зрошення необхідні лозі, набагато важливіша для неї людська увага. Найбільше про своє господарство знають люди, які щодня працюють у полі, — Віктор Федорович Карагяур, агроном-ентомолог, та Михайло Петрович Дерменжи, агроном. Для них це не просто робо- та — це спосіб життя, який дарує задоволення, радість і бажання рухатися вперед та постійно вчитися, адже їм доводиться кожного року протистояти хворобам і шкідникам. Слід відзначити, що з кожним роком з’являються нехарактерні для виноградників хвороби й шкідники.

«У цьому році я вперше побачив на винограді коричневого мармурового клопа (Halyomorpha halys Stal.), також з’явилася у великій кількості чорна плямистість (відмирання пагонів), раніше такого ми не спостерігали. Були ще оїдіум, філоксера. Щоб боротися з цими шкідниками та хворобами ми інколи просимо допомоги у більш кваліфікованих спеціалістів, у тому числі й у представників компанії «Сингента», — розповідає агроном ТОВ «Шампань України» Михайло Дерменжи.

Михайло Петрович працює на підприємстві відносно недовго, всього 7-й сезон, із компанією «Сингента» почали тісно працювати, коли заклали демополе на 25 га і стали застосовувати її схему захисту. Після того як побачили результат, пригадує агроном, зрозуміли, що співпрацю потрібно продовжувати. Препарати «Сингента» стали використовувати не тільки на виноградниках, а й на польових культурах.

«Окремо хочу сказати, що дуже добре зарекомендував себе фунгіцид Діналі ®. Він прекрасно бореться з оїдіумом. Основний його плюс — це мала норма витрати, а також подовжена профілактична, лікувальна й залишкова активність», — ділиться досвідом Михайло Петрович.

Взагалі рослини обробляють у фазах до цвітіння, цвітіння й у фазі наливу ягід. Основне добриво вносять під корені за допомогою культиватора, а засоби захисту рослин — за допомогою оприскувачів.

«Спочатку виноградники обприскують чистою міддю або мідним купоросом. У другій обробці ми використовуємо інсектицид Люфокс ® від листовійки, Топаз ® від оїдіуму. Перед цвітінням вносимо Ридоміл ® Голд 25 кг/га, Квадріс ® 800 мл/га, Воліам Флексі ® 0,5 л/га та органічне добриво Ізабіон ® у розрахунку літр

на літр. Після цвітіння до Ридоміл ® Голд додали Діналі ®, Ампліго ® від шкідників і знову Ізабіон ®. Четверта обробка була Пергадо ® 5 кг/га, до якого добавили бор. Ще раз обробили виноград у серпні інсектицидом Проклейм ®, до якого додали фунгіцид Діналі ®», — розкрив свої секрети обробки виноградників пан Михайло.

Одразу після збору врожаю, перед опаданням листя планується обробка виноградників міддю, щоб «законсервувати» хвороби на зиму, та щадна, нормована обрізка. З минулого року у господарстві практикують глибоке розпушування землі. Це допомагає зберегти вологу у ґрунті, забезпечити хороші умови для життєдіяльності корисної мікробіоти, зменшити ризик утворення ущільнень у ґрунті, що сприяє хорошому водному та повітряному обміну між різними шарами ґрунту.

На сьогодні у господарстві вирощують технічні та невелику кількість столових сортів винограду. З технічних вирощують Аліготе, Фетяска, Шардоне, зелений Совіньйон, Каберне, Одеський чорний, Рислінг, Монарх. Зі столових — переважно Молдова й Оригінал, також є Мускат Італія, Королева, Таврія та інші сорти. Загальна площа виноградників складає 400 га, а в самому холдингу «Шампань України» — 1600 га.

Запорука вдалої співпраці

Синергія аграріїв і провідної агрохімічної компанії «Сингента» вже сьогодні дає можливість раціонально використовувати наявні ресурси, захистити рослини та збільшити врожаї. Для того щоб поглибити співпрацю, на думку представників «Шампань України», необхідно продовжувати закладати демополя, спланувати максимально ефективну та економічну систему захисту і, звісно, пропонувати нові продукти та технології.

«Щоб наша співпраця була більш довготривалою та приємною, для своїх клієнтів ми пропонуємо бонусні програми та різні фінансові рішення щодо закриття дебіторської заборгованості. Найголовніше — ми йдемо на все, щоб аграрії отримали чудові препарати за вигідною ціною й у кінцевому підсумку мали прибуток. Ми за взаємну співпрацю», — говорить Василь Чебан.

Від поля до столу

Після того як технічний виноград буде зібрано та розсортовано, його відправлять на первинну переробку. Оскільки завод первинного виноробства знаходиться в безпосередній близькості від виноградників, відбірні ягоди потрапляють до місця переробки менш ніж за годину. Таким чином зберігається смак, аромат і, звичай- но, свіжість ягід, що впливає на смак вина. Відзначимо, первинний виноматеріал використовується не тільки на власні потреби, частина продається на інші заводи.

Після придбання торгових марок «Французький бульвар» та ODESSA, їх незначного ребрендингу, компанія «Шампань України» вийшла на закритий цикл і займається вторинним виноробством, розливом готової продукції з власного виноматеріалу, яка реалізується під такими торговими марками, як «Французький бульвар» Grande cuvee, ТМ «Французький бульвар» SPECIAL EDITION, TM ODESSA і ODESSA PRESTIGE, TM «Вино для друзів», TM «7 Emotions».

Бліцінтерв’ю

Побувавши на підприємстві «Шампань України», відчувши, з якою турботою доглядають за виноградниками та з якою гордістю їх показують, важливо зрозуміти, як розвивається виноробна галузь, які проблеми потрібно вирішувати кожного дня. Відповіді на ці питання і не тільки знає співзасновник ТОВ «Шампань України» Василь Ігнатович Братинов.

1. Як ви оцінюєте стан виноробства в Україні?

Важливо розуміти, що до сьогодні видимої підтримки від держави немає. Але ми все ж сподіваємося, що найближчим часом з’являться цікаві програми з розвитку галузі, ми отримаємо відчутну і, головне, активну допомогу з боку держави. А до цього часу, як і завжди, працюємо, намагаємося своїми силами долати всі негаразди.

2. Які основні проблеми стоять сьогодні перед виноробами?

Однією з основних проблем є оподаткування, а також велика кількість недорогої імпортної алкогольної продукції, що ввозиться на територію нашої країни.

3. Як їх вирішити?

Один із варіантів вирішення — підвищення податків на імпорт алкоголю в Україну. Тоді вітчизняні виробники зможуть на рівні конкурувати з цією продукцією.

4. Після придбання ТМ «Французький бульвар» та ODESSA чи не плануєте ви розпочати нові проєкти?

Звісно ж, плануємо. (Посміхається.) Найближчим часом чекайте на новинки у нашій лінійці ігристих і тихих вин. Також з’являться і міцні напої.

5. «Шампань України» і ваша сім’я займаються меценатством, у яких сферах надаєте підтримку?

Ми допомагаємо селам, у яких працюємо, а саме:

  • забезпечуємо школи та дитячі садки усім необхідним;
  • облаштовуємо території;
  • ремонтуємо дороги.

Ось зовсім недавно закінчили ремонт дороги у селі Кулевча. Ми намагаємося дбати про людей і регіон, у якому працюємо, створюємо максимально сприятливі умови життя для місцевих жителів та наших працівників.