Захищати рослини стає простіше

Захист городу, саду, газону
Спреї

Напевно, в кожної людини рано чи пізно з’являється бажання вирощувати щось своїми руками. Для людей, які живуть у сільській місцевості, це звична справа: на ділянці біля будинку вони вирощують і городину, і невеличкий сад. Натомість містянам, котрі мешкають переважно у квартирах, бувають доступні лише невеликі клапті землі. І все-таки вони намагаються щось вирощувати, хай для цього у них лише кілька квадратних метрів. Як правило, це газон, пара трояндових кущів, цибулеві або балконні квіти. Ще завжди хочеться посмакувати огірочком чи помідором, щойно зірваним на власній грядці.

Ті, хто займаються вирощуванням, знають, що за рослинами потрібно доглядати, адже хвороби і шкідників ніхто не скасовував. Тож одразу постають питання, як і де придбати препарати для захисту, яке потрібно спеціальне обладнання для обробок, що варто знати для приготування робочого розчину, який спецодяг тощо.

Захист саду

Уявіть, що ділянка не така й велика для посадки культур, а ще потрібно десь зберігати обладнання для внесення, яке після кожного використання слід промивати. І куди подіти залишки робочого розчину, адже більшість препаратів розраховано мінімум на 10 л води і на 1 сотку. Спробуйте без спеціальних знань, навичок і обладнання виміряти, як розвести препарат, наприклад, на 1 літр води та скільки сил і часу на це знадобиться. Після цього бажання вирощувати трохи згасає.

Компанія «Сингента» розуміє труднощі, з якими доведеться зіткнутися, і пропонує рішення для людей, які хотіли б працювати із землею, але не мають багато вільного часу.

Отже, зустрічайте новинку — готовий до використання спрей.

Головні переваги цих спреїв:

Короткий шлях від проблеми до рішення

✓ Простий і зручний у використанні

Економія часу й зусиль

Не потребує спеціальних знань та обладнання

Унеможливлює помилку при приготуванні робочого розчину

Мінімум контакту з препаратом

Особливості застосування спреїв

Застосування спреїв

Усередині посудини містяться вода і капсула з діючою речовиною, які не контактують між собою. Щоб активувати їх, зробіть таке:

Потягніть і зніміть червоне фіксувальне кільце.

Закрутіть кріплення розпилювача.

Препарат із капсули потрапить у воду.

Ретельно струсніть пляшку.

Розчин готовий для застосування.

Проведіть обприскування.

Після активації можна обробляти рослини, насолоджуючись простотою, легкістю і зручністю у використанні.

Компанія «Сингента» впроваджує інноваційні рішення, реагуючи на запити партнерів та потреби аматорського ринку, пропонує агрономічні рішення професійним аграріям і садівникам-аматорам.