Добриво для декоративних рослин

Захист городу, саду, газону

Ландшафтний дизайн і розсадництво в Україні — на стадії активного розвитку. І компанія «Сингента» як ніхто інший тримає руку на пульсі й розвивається разом зі своїми клієнтами — розплідниками, садовими компаніями, ландшафтними дизайнерами. Сьогодні ми розповімо вам про результати нашої взаємодії з розплідниками декоративних рослин та про використання продукту Ізабіон®.

Загалом, можна сказати, що Ізабіон® — унікальний препарат на ринку України. Він містить найбільшу концентрацію амінокислот і пептидів (понад 60 %), до того ж тваринного походження. А ще це препарат із набагато більшим вмістом вільних амінокислот та оптимальним їх співвідношенням. Саме вони відповідають за біостимулівні властивості, синтез білків, рух води в рослині, сповільнюють фізіологічне старіння рослини. Як наслідок, Ізабіон® допомагає синтезувати потрібні рослині речовини без зайвої втрати енергії, підвищує опірність рослин стресам. Це дає унікальні можливості допомогти рослині під час стресових і складних погодних умов.

Для декоративного сегмента Ізабіон® узагалі незамінний, адже діє надзвичайно швидко і допомагає зберегти декоративність. І це стосується як листяних, так і хвойних рослин. Ще Ізабіон® дає змогу впливати на якість квітки, об’єми й одночасне цвітіння, що засвідчили у відгуках наші клієнти.

Ізабіон® чудово компонується в бакових сумішах із мікродобривами, стимуляторами росту, системними фунгіцидами й інсектицидами. Навіть більше, Ізабіон® у бакових сумішах покращує їхню проникність у рослину і підсилює дію.

Сьогодні ми поділимося з вами трьома лайфхаками із застосування Ізабіон® для декоративних рослин, що їх нам порадили наші клієнти після використання.

1. Для самшитів після несприятливих погодних умов і пошкодження вогнівкою.

Препарат довів свою ефективність як швидкий стимулятор росту самшиту при обприскуванні в баковій суміші з інсектицидами, які використовуються в боротьбі із самшитовою вогнівкою, — це Енжіо (3,6 мл на 8 л) та Ампліго (4 мл на 8 л). Ізабіон® особливо важливий, якщо шкідник уже призвів до пошкоджень рослин, — із препаратом рослини відновлюються набагато швидше. Також цього року самшити дуже постраждали від пересихання і підмерзання в зимовий період, тому варто застосовувати Ізабіон® від початку вегетації для обприскування кущів.

Да та після застосування Ізабіон

Фото до та після застосування Ізабіон®

2. Стимуляція цвітіння, його якості й пишності, а також у період закладання квіткових бруньок (цей період різний, залежить від виду рослини). Ізабіон® стимулює цей процес, і цвітіння наступного року буде пишнішим. А при використанні безпосередньо перед цвітінням ви отримаєте дружне масове цвітіння і більш виповнену квітку. Застосовуйте в пропорції 20 мл на 5 л води, двічі з інтервалом 14–15 діб. Також Ізабіон® потрібний для контейнерних і домашніх рослин, які постійно цвітуть, як-от петунії, адже цвітіння вимагає від рослини багато сил і поживних речовин. Для таких рослин Ізабіон® просто незамінний.

3. На туях та інших хвойних рослинах при боротьбі із зараженням несправжніми щитівками і щитівками дуже ефективний полив Ізабіон® разом з Актара® (6–9 г препарату на 5–8 л води на 1 м висоти рослини). Цей метод можна застосовувати і на інших культурах при боротьбі із сисними шкідниками. Цьогоріч великим випробуванням для хвойних рослин так само стала надмірна спека, яку особливо важко переносять п’ятихвойні сосни, різноманітні екзоти та ін. Для мінімізації наслідків таких та інших стресових чинників дуже ефективна обробка препаратом Ізабіон® у короткі терміни ввечері після заходу сонця.

Отож Ізабіон® — незамінний препарат для декоративних рослин, який дає змогу підтримувати у них прекрасну форму і постійне цвітіння. Ізабіон® універсальний для будь-яких рослин і в будь-яких умовах. Препарат можна використовувати і для кімнатних рослин, і в теплицях та у відкритому ґрунті.

До та після застосування Ізабіон

Фото до та після застосування Ізабіон®

Ось кілька відгуків наших клієнтів.

«Нам часто доводиться працювати з рослинами, пошкодженими щитівкою, вогнівкою, хрущем. Цього року хвойні рослини дуже страждають від фітофторозу і фузаріозу. Ізабіон® ми називаємо “живою водою”, бо він допомагає підтримувати рослину і знімати стрес. Часто використовуємо його в суміші з фунгіцидами й інсектицидами».

Андрій, садовий центр і розплідник декоративних рослин «Осокор»

«Ефект від застосування був дуже помітний. Ізабіон® показав хороший результат, особливо це було помітно на рослинах у контейнерах на торговому майданчику. Цього року дуже спекотно, і нам не вистачало поливу. Ізабіон® дуже допомагає в таких умовах».

Тетяна, розплідник «Таволга»

«Ізабіон® багато разів демонстрував свою ефективність, тому ми рекомендуємо його нашим клієнтам. Ця ініціатива спільно з компанією “Сингента” допоможе клієнтам переконатися в цьому на власні очі».

Дмитро Радюк, «Зелена клініка»