Україна

You are here

Share page with AddThis

Ізабіон, р. — це нове сучасне біологічне добриво тваринного походження. Ізабіон складається з повного спектра необхідних для швидкого росту й розвитку рослини амінокислот і пептидів, на синтез яких вона не витрачає додаткової енергії.

У результаті застосування препарату збільшується продуктивність і покращується якість урожаю, значно підвищується стійкість рослин до несприятливих умов навколишнього середовища.

Паспорт препарату

Повна назва
Ізабіон®, р. 
Препаративна форма
Розчин
Вміст діючої речовини
625 г/л амінокислот і пептидів
Клас токсичності
Класифікація ВООЗ: ІV
Хімічна група
Набір амінокислот, макро- і мікроелементів
Упаковка
20, 100 мл

Застосування

У промисловому секторі препарат застосовують на плодових культурах (перед цвітінням, на початку утворення плодів, у фазу розміру плоду, як волоський горіх), на винограді (перед цвітінням, на початку утворення ягід та при зміні кольору ягід), капусті (після укорінення розсади, на початку формування головок), цибулі (на початку утворення цибулин, при зміні кольору покривних лусок при дозріванні), буряку і моркві (у фазі 3–5 листків, на початку інтенсивного росту коренеплодів) та інших культурах.

КультураНорма витрати препаратуФаза внесення
Дозволено для роздрібного продажу
КАРТОПЛЯ20 мл на 5 л водиПозакореневе підживлення в період вегетації (перше — висота рослин 10– 15 см, друге — через 15 діб, третє — на початку інтенсивного формування бульб) 
ТОМАТИ ВІДКРИТОГО ҐРУНТУ20 мл на 5 л водиПозакореневе підживлення в період вегетації (перше — висота рослин 10–15 см, друге — формування плодів)
ТОМАТИ ЗАКРИТОГО ҐРУНТУКореневе підживлення в період вегетації (перше — висота рослин 10–15 см, друге — період бутонізації, третє — формування плодів)
ОГІРКИ ВІДКРИТОГО ҐРУНТУПозакореневе підживлення в період вегетації (перше — висота рослин 10–15 см, друге — формування плодів)
ОГІРКИ ЗАКРИТОГО ҐРУНТУКореневе підживлення в період вегетації (перше — висота рослин 10–15 см, друге — період бутонізації, третє — плодоношення) 
ТРОЯНДИ ВІДКРИТОГО ҐРУНТУПозакореневе підживлення в період вегетації (перше — початок росту пагонів, друге — через 14 діб)
ТРОЯНДИ ЗАКРИТОГО ҐРУНТУКореневе підживлення в період вегетації (перше — початок росту пагонів, друге — початок інтенсивного росту пагонів, через 7 діб, наступне — через 14 діб)
ГВОЗДИКА ВІДКРИТОГО ҐРУНТУПозакореневе підживлення в період вегетації (перше — початок росту пагонів, друге — через 15 діб)
ГВОЗДИКА ЗАКРИТОГО ҐРУНТУКореневе підживлення в період вегетації (перше — після висадки на постійне місце, наступні — через 15 діб)
Дозволено для застосування в промисловому секторі
ВИНОГРАД20 мл на 8 л водиПозакореневе підживлення в період вегетації (перше — перед цвітінням, друге — фаза «ягода-рисина», третє — перед змиканням ягід у грона)
САДИ20 мл на 8–10 л водиПозакореневе підживлення в період вегетації (перше — перед цвітінням, друге — перед червневим обсипанням плодів, третє — початок достигання плодів)

СУМІСНІСТЬ. Можна використовувати в суміші з системними інсектицидами, особливо фунгіцидами, мікроелементами. Покращує запилення та зав’язування плодів. Активно діє на відновлення рослин після стресових ситуацій (град, приморозки, посуха), знімає фітотоксичність, спричинену неправильним застосуванням засобів захисту рослин.

Призначення

Збільшення врожаю• Особливо за несприятливих погодніх умов
Зав’язування плодів• Підвищує фертильність пилку і зменшує обпадання плодів
• Стимулює утворення квіткових та листкових бруньок
Дозрівання• Пришвидшує дозрівання і збільшує врожайність
• Однорідність плодів і покращення якості (колір, цукор)
Антистрес• Природні стреси: низькі та високі температури (похолодання, спека, посуха, заморозки, град та ін.)
• Жвороби: вірусні, нематоди
• Фітотоксичність, викликана використанням засобів захисту рослин
Підсилення дії засобів захисту рослин• Сприяє кращому проникненню у клітини рослини добрив та системних пестицидів, особливо фунгіцидів (використання у бакових сумішах)
Хлорози• Попередження і відновлення при хлорозах та у бакових сумішах з мікроелементами