Глюстен® — професійний ад’ювант для рослин

Захист городу, саду, газону

Здоров’я рослини — це запорука доброго врожаю, але рослини, як і люди, часто хворіють. Причини хвороб можуть бути різні: віруси, бактерії, мікропаразитичні гриби. Усі вони призводять до погіршення зовнішнього вигляду і якості продукції і до навіть загибелі рослин. Людство вже довгий час використовує препарати для мінімізації і подолання наслідків хвороб, але іноді (наприклад, за несприятливих погодних умовах) одного препарату недостатньо або ж він малоефективний. Для покращення і посилення лікувального ефекту було розроблено спеціальні комплекси, що їх назвали ад’ювантами, а в народі — просто прилипачами.

Проте дія ад’ювантів набагато ширша, тож така назва неправильна.

Ад’юванти вже давно відіграють важливу роль у сучасній технології захисту рослин серед професіоналів. Вони знижують витрати основного препарату, зменшують негативний вплив пестицидів на екологію, завдяки їм обробки стали економнішими й ефективнішими. Завдяки дії цих комплексів основна діюча речовина закріплюється на обробленій поверхні рослини, не змивається дощами, надійно утримується і швидше потрапляє в лист. Настав час запроваджувати передовий досвід і в догляді за приватними насадженнями — щоб і тут отримувати найкращі результати. Для цього компанія «Сингента» вивела на український ринок ад’ювант Глюстен®.

Розкажемо докладніше, чому цей препарат відкриває нову еру в технології захисту вашого саду.

Глюстен® — це препарат природного походження, повністю безпечний для корисної ентомофауни. Він здатний покращувати роботу діючої речовини основного препарату за нормальних і за несприятливих погодних умов та забезпечує надійне утримання робочого розчину на поверхні рослин без ризику стікання. Крім того, Глюстен®зменшує ризики фітотоксичності препаратів.

Ознаки фітотоксичної дії є різні, наприклад:

• Зменшення схожості й енергії проростання насіння
• Зниження накопичення сухої речовини
• Хлорози листя, його опадання, опіки
• Утворення стерильною пилку, опадання зав’язей, пошкодження плодів, порушення в тканинах і органах нормального плодоутворення
• Пригнічення росту й розвитку рослини
• Викривлення стебел, порушення обміну речовин, накопичення залишкових кількостей пестицидів

Глюстен® — це економія. Він збільшує ефективне поширення і поглинання рослиною діючої речовини, зменшує час, необхідний для засвоєння засобів захисту. 
Глюстен® — це ефективність. Це важливий інструмент, який забезпечує доставку діючої речовини до місця призначення під час обробки.
Глюстен® — це екологічність. Він запобігає стіканню препарату, завдяки чому застосування стає екологічнішим.
Глюстен® — це надійність. Це багаторічний світовий досвід використання серед професіоналів і найпозитивніші відгуки.
Глюстен® — це безпека. Препарат природного походження мінімізує ризики виникнення фітотоксичності.
Глюстен® — це рН контроль. Він забезпечує оптимізацію pH робочого розчину.
Глюстен® — це широкий спектр застосування. Застосовується для обробки різноманітних культур — від плодового саду до декоративних квітів. Препарат сумісний з основними групами засобів захисту рослин: гербіцидами, фунгіцидами, інсектицидами, стимуляторами росту, біопрепаратами. 
Забезпечує рівномірне нанесення й розподіл робочого розчину, мінімізує ризик виникнення фітотоксичності від препаратів.

• Використовуйте 25 мл на 10 л робочого розчину препарату, норма витрати залежить від конкретного препарату
• Застосовується в бакових сумішах. При цьому в суміш додається останнім
• Не застосовувати в суміші з препаратами Актеллік®, Тіовіт Джет®, Квадріс®

Глюстен® надважливий при роботі з контактними препаратами, адже їхній ефект напряму залежить від ефективності обробки й часу, протягом якого препарат перебуватиме на поверхні рослини.

Без Глюстен® не обійтися і при використанні системних продуктів. Він покращує і пришвидшує проходження активного інгредієнта через захисні бар’єри листової поверхні рослини, не пошкоджуючи її, одразу до цілі, що посилює ефект.

Глюстен® обов’язковий для застосування на культурах із восковим покривом листка, на гладких поверхнях (як-от капуста, цибуля, хвойні рослини), на рослинах з опушеним листком (томати, лаванда та ін.). Через особливості їхньої будови препаратам дуже важко на них затримуватися і проникати всередину.

Глюстен® — це природний високоефективний, перевірений професіоналами і роками світового досвіду препарат, який при дотриманні правил обробки здатний ефективно покращити роботу діючого препарату навіть за несприятливих погодних умов. Він не дає шансів фітотоксичності і зменшує недоцільні витрати