Новий мобільний застосунок Дім.Сад.Город

Захист городу, саду, газону
Дім Сад

 

«Сингента» Україна представляє безкоштовний мобільний додаток для інформаційної підтримки власників присадибних ділянок і тих, хто піклується про захист урожаю від бур’янів, шкідників і хвороб, а також для захисту осель від домашніх шкідників.

Мобільний застосунок містить таку інформацію:

  • Асортимент продуктів компанії «Сингента» проти домашніх шкідників і для захисту рослин, доступних у дрібному фасуванні.
  • Опис домашніх та шкідників рослин, хвороб і бур'янів; поради щодо боротьби з ними.
  • Рекомендації з вибору продукту для боротьби зі шкідниками, хворобами і бур'янами на городі й у саду.
  • Рекомендації з вибору продукту для боротьби зі шкідниками у вашому домі.
  • Розділ корисних відеоматеріалів та документів.
  • Інформація про он-лайн та оф-лайн торгові точки, гарячу лінію, контакти дистриб’юторів.
  • Часті запитання з відповідями

Додаток доступний для безкоштовного завантаження на платформах

IOS з App Store https://apps.apple.com/ua/app/%D0%B4%D0%BE%D0%BC-%D1%81%D0%B...

Android з Google Play https://play.google.com/store/apps/details?id=com.syngenta.homegarden

Споживачам, які користуються засобами компанії «Сингента» проти домашніх шкідників і для захисту рослин, важливо бути впевненими у правильності вибору цих продуктів та їх застосування у боротьбі з тим чи іншим шкідливим об’єктом удома, в саду й на городі.

Додаток «Дім.Сад.Город» містить велику кількість інформації, яка допоможе у вирощуванні сільськогосподарських культур на присадибних ділянках і в захисті своєї оселі від домашніх шкідників.

Додаток є чудовим доповненням для ефективної роботи магазинів з продажу насіння, засобів захисту рослин та продуктів для боротьби з домашніми шкідниками по всій країні. Він допоможе користувачам дізнатися, які запитання поставити, щоб отримати ще більше знань і підтримки, адже в цих магазинах вони можуть поспілкуватися з професіоналом про свої потреби у захисті рослин та домівок.

Окрім розділу, який надає рекомендації щодо захисту рослин, додаток «Дім.Сад.Город» також буде корисним, якщо виникне необхідність у захисті домівок чи прибудинкової території від синантропних шкідників (мух, мурах, тарганів, гризунів та ін.). Для боротьби з ними «Сингента» пропонує низку рішень, доступ до яких ви можете отримати у розділі «Дім».

Додаток «Дім.Сад.Город» компанії «Сингента» стане вашим надійним помічником у захисті городу, саду, газону від хвороб і шкідників для отримання якісного врожаю. У цьому застосунку ви також знайдете багато корисних і практичних порад, як захистити оселю від синантропних шкідників і забезпечити собі та своїй родині життя без втручань.