ВЕКСЕЛЬНА ПРОГРАМА

Авальовані векселі та гарантії від провідних банків України в забезпечення оплати продукції ТОВ «Сингента»

Аграрний бізнес дуже ризикований. Цілковита залежність від зміни погодних умов, поширення шкідників і хвороб, нестабільні ціни на сільгосппродукцію — все це вельми ускладнює управління компанією та її обіговими коштами і для дистриб’ютора, і для сільгоспвиробника.

ТОВ «Сингента» пропонує спеціальну програму придбання продукції SYNGENTA з відтермінуванням платежу на вигідних умовах. У рамках цієї програми дистриб’ютор продукції SYNGENTA або сільськогосподарське підприємство має нагоду отримати продукцію з істотним відтермінуванням оплати та розрахуватися за поставлену продукцію авальованим векселем або забезпечивши платіж банківською гарантією.

ЧОМУ ВИГІДНО СКОРИСТАТИСЯ ЦІЄЮ ПРОГРАМОЮ?

• Можливість отримати відтермінування платежу за продукцію до 15 вересня, 15 листопада поточного року або до 31 березня наступного року за умови, що термін оплати векселя збігається з терміном оплати, вказаним у накладній, яка оплачується шляхом передачі цього авальованого векселя.

• Можливість зафіксувати ціну на дату поставки продукції SYNGENTA та врятуватися від негативного впливу знецінення національної валюти (ця перевага діє в разі розрахунку авальованим векселем).

• Можливість ефективніше використати ліміт кредиту завдяки розрахунку авальованими векселями (надання векселів, авальованих одним із банків першої групи, зменшує заборгованість покупця, при цьому ліміт кредиту від ТОВ «Сингента» не зменшується).

• Можливість збільшити ліміт товарного кредиту та обсяг закупівлі продукції SYNGENTA за умови надання банківської гарантії.

• Можливість отримати привабливішу ціну на продукцію SYNGENTA та компенсувати витрати, пов’язані з використанням банківських послуг, завдяки отриманню знижки за розрахунок векселем або надання банківської гарантії1.

• Можливість використати знижку як оплату поточної заборгованості2.

• Можливість отримати консультаційну підтримку від представників банку і ТОВ «Сингента» на будь-якому етапі програми.

1 Розмір знижки залежить від банку-емітента (переглядається щороку і зазначається в договорі з дистриб’ютором ТОВ «Сингента»).
2 Ця опція діє тільки для компаній, у яких прямий контракт із ТОВ «Сингента». Виплата знижки шляхом перерахування коштів на поточний рахунок покупця можлива тільки наприкінці сезону та за умови повної відсутності заборгованості дистриб’ютора перед ТОВ «Сингента».

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ВЕКСЕЛІВ І ГАРАНТІЙ

• Вексель повинен бути авальований одним із банків, затверджених до співпраці по вексельній програмі з ТОВ «Сингента», та мати термін погашення, який визначається так: «за пред’явленням, але не раніше _______ (день, місяць) 20__ року» (дата оплати має збігатися з датою, вказаною у видатковій накладній, яка оплачується векселем).

• Термін дії банківської гарантії визначається згідно з умовами договору між вашою компанією і ТОВ «Сингента».

• Банківська гарантія надається з метою забезпечити товарний кредит, наданий покупцеві ТОВ «Сингента» згідно з умовами договору поставки. Банківська гарантія, своєю чергою, — незалежне (від договору поставки) зобов’язання банку гарантувати оплату за товар. Оплату за договором поставки здійснює покупець згідно з умовами і термінами цього договору. Термін дії гарантії має бути щонайменше на 14 календарних днів довший, ніж остання дата платежу за договором.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ ДЛЯ ДИСТРИБ’ЮТОРІВ,
С.-Г. ПІДПРИЄМСТВ ТА ІНШИХ СПОЖИВАЧІВ ПРОДУКЦІЇ SYNGENTA?

(опція доступна для всіх компаній)

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ ДЛЯ ДИСТРИБ’ЮТОРІВ
ПРОДУКЦІЇ SYNGENTA?

(опція доступна тільки для компаній, які мають прямий контракт із ТОВ «Сингента»)

Ви звертаєтесь до банку і надаєте пакет документів для відкриття кредитного ліміту на авалювання векселів

Ви звертаєтесь до банку і надаєте пакет документів для надання банківської гарантії (надається копія контракту з ТОВ «Сингента»)

Ви виписуєте векселі на суму придбання продукції Syngenta і передаєте в банк для авалювання

Банк оформляє гарантію на користь ТОВ «Сингента»

Ви розраховуєтесь із постачальником продукції Syngenta авальованим векселем

Ви передаєте гарантію на ТОВ «Сингента»

Постачальник продукції Syngenta нараховує знижку. Розмір знижки за розрахунок векселем - предмет домовленості між вами і вашим постачальником продукції Syngenta.

ТОВ «Сингента» нараховує знижку

Ви оплачуєте зобов’язання по векселю в термін, визначений у векселі

Ви виконуєте зобов’язання по сплаті боргу за договором у термін, визначений договором із ТОВ «Сингента» та в рамках терміну дії гарантії
 

КІЛЬКА ФАКТІВ


ПЕРЕЛІК БАНКІВ, ЗАТВЕРДЖЕНИХ ТОВ «СИНГЕНТА» ДЛЯ СПІВПРАЦІ ПО ВЕКСЕЛЬНІЙ ПРОГРАМІ, ПЕРЕГЛЯДАЄТЬСЯ ЩОРОКУ

Зверніться, будь ласка, до працівників департаменту кредитно-торгових операцій ТОВ «Сингента» по оновлений перелік банківських установ, погоджених для співпраці в напрямку вексельних розрахунків і банківських гарантій.

 


ЯК З НАМИ ЗВ’ЯЗАТИСЬ?

Із питаннями звертайтеся до представників ТОВ «Сингента» в регіонах (контактні дані є на офіційному сайті ТОВ «Сингента») або до підрозділу з кредитних відносин ТОВ «Сингента».

Світлана Максімова, начальник підрозділу з кредитних відносин
+38 (067) 555-26-40
 
Юлія Пілат, керівник групи з кредитно-торгових операцій
+38 (067) 555-42-65

03022, м. Київ,
вул. Козацька, 120 / 4, 3‑й поверх
www.syngenta.ua