Україна

You are here

Share page with AddThis


СТАТИ УЧАСНИКОМ ЗАРАЗ!


Система «МетеоЗахист» дозволяє Вам взяти участь у програмі. Зверніть увагу, що анкету необхідно зареєструвати до 15 квітня для пшениці та ячменю, для інших культур до 15 травня.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Якщо протягом цвітіння і наливу зерна буде зафіксовано занадто
мало опадів або надто високі температури, 
ви отримаєте відшкодування вартості
застосованих насіння і ЗЗР компанії «Сингента» в розмірі до $60 на 1 га

Без огляду посівів — лише за даними незалежних метеостанцій

ЯК стати учасником? 

 

Купуйте насіння і ЗЗР компанії «Сингента» відповідно до мінімальних вимог

 

 Заповніть анкету і надайте копії накладних. При заповненні анкети ви отримаєте граничні рівні опадів і температури, відповідно до яких розраховуватиметься сума відшкодування, а також рівень покриття.

 

Отримайте відшкодування по закінченні обраного періоду ви отримаєте лист-розрахунок. Якщо фактичні параметри опадів і температури виявляться гіршими, ніж граничні, ви отримаєте повне або часткове відшкодування витрат на насіння і ЗЗР компанії «Сингента»

 

Програма діє для всіх виробників, які застосовують інтенсивні технології від компанії «Сингента» в регіонах з високим ризиком посухи

переваги програми 

Програма діє протягом найважливішого для врожайності періоду - цвітіння  і наливу зерна

 

Ви самостійно обираєте ключові параметри: критичний період, джерело погодних даних, форму відшкодування

 

 

Просте підключення до програми: заповніть анкету та надайте копії накладних через онлайн платформу https://www.meteozakhist.in.ua

Відшкодування розраховується одразу після завершення обраного періоду, без огляд посівів, лише на основі метеорологічних даних

Програма діє для всіх виробників, які застосовують інтенсивні технології від компанії «Сингента» в регіонах з високим ризиком посухи

МІНІМАЛЬНИЙ ПАКЕТ 

Вам досить придбати і застосувати пакет із 2-х або 3-х препаратів компанії «Сингента»
на площу від 100 га.

 

ВІДГУКИ УЧАСНИКІВ

 

"На мою думку, перевага цієї програми — її простота: для мене як керівника підприємства не було жодних труднощів оформити нашу участь. Приємно, що отримали відшкодування, до того ж немаленькі суми. Тому я всім виробникам рекомендую брати в ній участь."

 

ДМИТРО ТЕРТИЧКО
заступник директора ТОВ «Агроспівдружність», Херсонська область

 

"Ця програма цікава, жодна інша компанія, яка продає насіння й ЗЗР, не пропонує нічого подібного. На відміну від традиційного страхування посівів, працювати в цій програмі дуже просто, документи тільки найпотрібніші. Тому я раджу всім колегам брати участь у програмі «МетеоЗахист», адже затрат з боку виробника жодних, якщо він уже є клієнтом компанії, а вигода очевидна."

 
ХРИСТИНА МОСЄЄВА
керівник ТОВ «СП «Ягідне», Харківська область
 
 
"На жаль, погода 2017 року підвела — дощів майже не було, натомість температура повітря сягала +39 ºС. Однак завдяки участі в програмі «МетеоЗахист» ми змогли мінімі- зувати втрати від недобору врожаю пшениці: за результатом програми отримали понад 1 млн 300 тис. грн компенсації. Правду кажучи, програма здивувала і сподобалася, особливо з огляду на те, що в Україні страхування урожаю не розвинено. Погоджуючись на участь у програмі, особисто я, наприклад, не сподівався, що ми отримаємо компенсацію. І коли надійшла інформація, що нам виплатять кошти, був приємно вражений."
 
АНАТОЛІЙ ДАВИДЕНКО
головний агроном товариств «Лідер» і «Прогрес Агро», Запорізька область