Україна

You are here

Share page with AddThis

Інвестуй упевнено з надійним захистом від несприятливих
погодних умов та отримуй завжди відмінний результат 

Вам досить придбати і застосувати пакет із 2-х або 3-х препаратів компанії «Сингента» залежно від культури на площу від 200 га. Програма покриває вартість насіння і ЗЗР компанії «Сингента» без ПДВ у розмірі до $60 на 1 га.

Опція «Лояльність» — якщо виробник збільшує площу участі в програмі «МетеоЗахист» на 20 % порівняно з минулим роком або площа участі в програмі «МетеоЗахист» більша, ніж 50 % від загальної посівної площі по окремій культурі.
Опція «Інвестування» — якщо виробник обирає компанію «Сингента» для отримання відшкодування, що буде використано для передоплати за товари компанії Сингента.
ГБ* (соя або горох) — замість використання гербіциду для базового пакета можуть використати протруйник. У такому разі опція збільшення покриття за протруйник не діє.
ФГ* (соняшник) — виробники, які вирощують соняшник, на території Луганської, Донецької, Запорізької, Миколаївської, Херсонської та Одеської областей можуть приєднатися до програми з базовим пакетом із 2-х препаратів — насіння і гербіцид. У такому разі базове покриття складе $20 на 1 га.

Придбайте додатковий препарат та отримайте можливість захистити свої інвестиції, ще й під час збирання, в розмірі до $25 на 1 га. 

Опція «Додатковий ФГ» — якщо виробник придбав і застосував додатково до базового пакета фунгіцид від компанії «Сингента», він отримує додаткове збільшення покриття в розмірі еквівалента $10 на 1 га.
Опція «Додатковий ІН» — якщо виробник придбав і застосував додатково до базового пакета інсектицид від компанії «Сингента», він отримує додаткове збільшення покриття в розмірі еквівалента $5 на 1 га.

КУПУЙТЕ НАСІННЯ І ЗЗР КОМПАНІЇ «СИНГЕНТА»

Відповідно до мінімальних вимог.

ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ І НАДАЙТЕ КОПІЇ НАКЛАДНИХ

При заповненні анкети ви отримаєте граничні рівні опадів і температури, відповідно до яких розраховуватиметься сума відшкодування, а також рівень покриття.

ОТРИМАЙТЕ ВІДШКОДУВАННЯ 

Після закінчення обраного періоду ви одержите лист-розрахунок. Якщо фактичні параметри опадів або температури виявляться гіршими, ніж граничні, — ви отримаєте повне або часткове відшкодування витрат на насіння і ЗЗР компанії «Сингента».

ЗАПОВНІТЬ ОНЛАЙН АНКЕТУ ЗА ПОСИЛАННЯМ ДО 15 КВІТНЯ

                                                                    

 

Розмір відшкодування складається з двох частин — за опади і за температуру

РОЗРАХУНОК ЗА ПОСУХУ
Відсоток відшкодування — наскільки фактичний рівень опадів менший, ніж граничний рівень. Для розрахунку береться сума ефективних опадів за обраний період, яка перевищує 2 мм за добу.

РОЗРАХУНОК ЗА КІЛЬКІСТЬ ДНІВ СПЕКИ
10 % відшкодування за кожен день, коли денна температура досягала і перевищувала граничний рівень за обраний період. Нарахування відшкодування починається з визначеної кількості днів спеки, розрахованої окремо для кожного регіону.

РОЗРАХУНОК ЗА ЗЛИВУ 10 % відшкодування за кожні додаткові 10 мм, коли фактичний рівень опадів досягнув і перевищив граничний рівень. Для розрахунку береться сума ефективних опадів за обраний період, яка перевищує 2 мм за добу.


Граничні рівні індексів температур та опадів розраховано окремо для кожного регіону, періоду та культури і буде вказано при реєстрації анкети.

 

КСЕНІЯ ГЛАДИЧ
Адміністратор проекту «МетеоЗахист»
тел.: +380 (67) 573 98 30