Україна

You are here

Share page with AddThis

Що таке фінансові рішення

Компанія «Сингента», крім якісного насіння й ЗЗР, технічної підтримки й  консультаційних послуг, робить ще один крок назустріч своїм клієнтам. «Фінансові рішення» – це насамперед наша підтримка в сьогоднішніх складних умовах. Участь у програмах «Фінансових рішень» – це взаємовигідне  партнерство, захищеність і можливості для розвитку вашого бізнесу.

Олександр Лапа, 
директор відділу продажів

 

 

Ми розробляємо «Фінансові рішення» для своїх клієнтів, щоб вони могли почуватися захищено і водночас отримувати високі прибутки. 

По-перше, ми допомагаємо реалізувати сільгосппродукцію за вигіднішими цінами. По-друге, захищаємо ціни на майбутній урожай від падіння. По-третє, пропонуємо інструменти, які мінімізують вплив погодних ризиків.

Ми міжнародна швейцарська компанія, у нас є потрібні знання й досвід, щоб зробити такі інструменти простими і надійними в українських реаліях.

Хелен Феірлемб, 
керівник групи з розвитку бізнесу

Контакти

 

ЯК СТАТИ УЧАСНИКОМ

1. Визначте суму, яку ви плануєте використати для купівлі насіння й ЗЗР компанії «Сингента».

2. Надішліть запит на адресу [email protected] і неодмінно вкажіть програму, культуру, обсяг, період і місце поставки зерна.

3. Менеджер, відповідальний за програму, зв’яжеться з вами, запропонує ціну, пояснить усі деталі та підготує документи для участі.

Підтримка XXL

Отримaйте до $15 за кожну тонну реалізованої с.-г. продукції, здійснивши передоплату...

Форвард Плюс

Для створення справжнього партнерства, ми поставили себе на місце виробника та зробили...

Підтримка

Компанія «Сингента» пропонує всім партнерам, дистриб’юторам та сільгоспвиробникам...

МетеоЗахист

Заробляйте більше з інтенсивними технологіями, а ваші інвестиції буде захищено....