КУКУРУДЗА

Кукурудза належить до найпоширеніших культур у світовому землеробстві. Серед оброблюваних рослин вона стоїть на першому місці з валового збору зерна і на другому за посівними площами, поступаючись лише пшениці.

СОНЯШНИК

Нині «Сингента» — незаперечний лідер у виробництві високоякісного насіннєвого матеріалу. Класичний сегмент представлено широким асортиментом гібридів із різним рівнем стиглості від ранніх до пізньостиглих, адаптованих до різних зон вирощування. Цим гібридам властиві високий потенціал урожайності, високий вміст олії, відмінна стійкість до хвороб і посухи, а головна перевага нових гібридів — стійкість до нових рас вовчка.

РІПАК ОЗИМИЙ

Завдяки активним інвестиціям у науково–дослідну діяльність у компанії «Сингента» є потужна науково–технічна база для створення й дослідження нових високопродуктивних Safecross™- гібридів озимого ріпаку. Саме тому ці гібриди мають потрібний комплекс господарсько–цінних ознак, які сприяють отриманню нашими клієнтами максимальних прибутків.

ЯЧМІНЬ ОЗИМИЙ

«Сингента» першою серед насіннєвих компаній у світі запустила комерційне виробництво гібридів озимого ячменю та рекомендувала спеціально розроблену технологію вирощування під брендом Hyvido™
Це інноваційна технологія, яка дозволяє отримувати високий і стабільний урожай озимого ячменю. Її ключові елементи — гібриди та спеціально розроблена технологія їх вирощування.

ЦУКРОВИЙ БУРЯК

Гібриди цукрових буряків компанії «Сингента» — це високий рівень цукристості і технологічності при переробці сировини, ранній розвиток і відмінна польова схожість, високий потенціал урожайності та комплексна стійкість до хвороб.

CОРГО СИЛОСНЕ

Силосне сорго — дуже приваблива культура для сільгоспвиробників, які мають розвинене тваринництво. З одного гектара під силосним сорго урожай удвічі–втричі вищий, ніж під кукурудзою

ЗЕРНОВІ

У країнах СНД, як і у світовому рослинництві, зернові культури займають найбільші посівні площі, що свідчить про їх виключно важливе продовольче, кормове і сировинне значення в народному господарстві.

КАРТОПЛЯ

Картопля — вид рослин родини пасльонових, поширена сільськогосподарська культура, яку в народі називають «другим хлібом»; одна з найважливіших продовольчих, технічних і кормових культур.Картопля — цінний продукт харчування. Картоплю культивують на полях і на присадибних ділянках. Вона має важливе значення у раціоні харчування усіх груп населення

СОЯ

Соя є цінною продовольчою і кормовою культурою. Використовують її також як сировину для промисловості. Зерно містить від 40 до 55% білків, які легко засвоюються організмом людини і тварин, до 26% жирів, близько 30% вуглеводів і досить значну кількість вітамінів. З усіх зернобобових білок сої найбільш повноцінний.

ОВОЧЕВІ КУЛЬТУРИ

Овочі – це соковиті органи трав’янистих рослин (коренеплоди, бульбоплоди, пагони, стебла, листки, бруньки, суцвіття, плоди, цибулини та ін.) одно-, дво- та багаторічних культур, які використовують як продукти харчування у свіжому чи переробленому вигляді.

СПЕЦІАЛЬНІ КУЛЬТУРИ

• Зерняткові культури
• Кісточкові культури
• Ягідні культури
• Виноград