Україна

You are here

Share page with AddThis

ЗЕРНЯТКОВІ КУЛЬТУРИ

Захист зерняткових культур

ЗАХИСТ ЗЕРНЯТКОВИХ КУЛЬТУР

Вирощування в приватному секторі традиційних і сучасних сортів інтенсивного типу  плодоношення неможливе без застосування засобів захисту рослин. Проте на невеликих за площею присадибних та дачних ділянках вирощується велика кількість різноманітних культурних рослин, а саме: плодові, ягідні, овочеві й декоративні. Тому перед власниками таких ділянок постає питання, які препарати застосувати, щоб забезпечити належний захист рослин та отримати гігієнічно чисту продукцію. 

Препарати компанії «Сингента», які зареєстровані для захисту плодових культур, повністю відповідають вимогам сьогодення — малотоксичні, високоефективні, з коротким періодом очікування після обприскування і безпечні для довкілля.

Cхема захисту яблуні

Захист яблунь препаратами компанії «Сингента»

Захист груші на присадибних ділянках

Захист городу, саду, газону
10.03.2021

Технологія захисту груші збігається з технологією захисту яблуні, оскільки шкідники та хвороби практично однакові. Проте є деякі особливості, на які треба звернути увагу.

Нові продукти для вирощування здорового та якісного врожаю від компанії «Сингента»

Захист городу, саду, газону
30.01.2019

Ізабіон®, р. — це нове сучасне біологічне добриво тваринного походження. Ізабіон® складається з необхідних для швидкого росту й розвитку рослин повного спектра амінокислот та пе...

Як попередити моніліальний опік у саду

Захист городу, саду, газону
01.02.2022

Чи помічали ви останніми роками, як навесні часто всихають пагони плодових дерев у саду — персика, абрикоса, мигдалю, вишні, черешні і навіть декоративної сакури? Яблуню й грушу...