Україна

You are here

Share page with AddThis

Інсектициди — це препарати, що використовуються для боротьби зі шкідниками. Інсектициди застосовують для захисту рослин від шкідливих комах. Контролюючи кількість шкідників, інсектициди допомагають запобігти втратам урожаю і покращити його якість.

Контактні інсектициди діють при безпосередньому контакті зі шкідниками. Захищаються тільки оброблені частини рослини. Дія контактних інсектицидів великою мірою залежить від погодних умов (опади, високі температури, сонячна інсоляція).

Системні інсектициди поглинаються рослиною і рухаються по судинній системі до наростаючих пагонів. Захисний період цієї групи препаратів набагато довший, ефективність не залежить від погодних умов. Знищення шкідників відбувається переважно в момент живлення комах на оброблених рослинах.

При постійному використанні інсектицидів однієї групи у шкідника може виникати звикання до цього препарату. Тому в період вегетації слід застосовувати препарати різних класів або комбіновані інсектициди, які містять дві різні діючі речовини.

Компанія «Сингента» пропонує для застосування на присадибних ділянках широкий асортимент інсектицидів. Це контактні, системні й комбіновані препарати, внесення яких згідно з нашими рекомендаціями гарантує оптимальний захист від шкідників без негативного впливу на довколишнє середовище, збереження корисної ентомофауни.

Інсектициди - що це та для чого їх використовують?

Захист городу, саду, газону
05.02.2021

Якщо у вас є сад чи город, то у вас завжди будуть шкідники й небажані комахи, які можуть пошкодити рослини, знищити посадки. Інсектициди допоможуть вам у боротьбі зі шкідниками,...

АКТАРА®

Системний інсектицид нового покоління, має високу ефективність і швидко діє

АКТЕЛЛІК®

Несистемний фосфорорганічний інсектоакарицид, який має контактну, кишкову і фумігантну...

АМПЛІГО®

Ампліго® 150 ZC, ФК — новий контактно-проникаючий інсектицид широкого спектра дії, що...

ВЕРТІМЕК®

Новий інсектоакарицид для захисту овочевих культур, яблунь і полуниці від кліщів,...

ЕНЖІО®

Новий системно-контактний, надзвичайно потужний інсектицид, який містить дві діючі...

МАТЧ®

Контактний препарат унікальної дії — інгібітор синтезу хітину комах.

ПРОКЛЕЙМ®

Новий інсектицид для захисту яблунь, овочевих культур та винограду від усіх...