Україна

You are here

Share page with AddThis

Актеллік™ — несистемний фосфорорганічний інсектоакарицид, який має контактну, кишкову і фумігантну дію. Препарат застосовується для знищення листогризучих і сисних шкідників, зокрема й кліщів.

Завдяки унікальному поєднанню широкого спектра дії, швидкої деградації на рослинах та контактної дії і фумігантної активності Актеллік™ широко застосовують на багатьох овочевих і декоративних культурах. Термін персистентності (наявності препарату на поверхні після обприскування) — 3 дні. Період захисту залежно від погодних умов — 7–10 днів.

Щоб отримати кращий результат, слід витримувати концентрацію робочого розчину 0,1–0,15 %. Теплі й вологі умови підсилюють фумігантний ефект Актеллік™, як результат — зростає його ефективність.

Препарат належить до малотоксичних: ЛД50>2000 мг/кг. При застосуванні слід дотримуватися загальних правил щодо захисту бджіл і довкілля.
Максимальна кількість обробок — 2.
Термін очікування: полуниці — 20 днів, черешня — 20 днів.

Паспорт препарату

Повна назваАктеллік 500 ЕС, к. е.Препаративна формаКонцентрат емульсії
Вміст діючої речовини500 г/л піриміфос–метилуКлас токсичності  Класифікація ВООЗ: III
Хімічна групаФосфорорганічні сполукиУпаковка6 мл (пакет), 100 мл (флакон)

Застосування

Упаковку (6 мл ) розвести в 5 л води і приготувати робочий розчин для обприскування. Обприскують свіжоприготовленим розчином у безвітряну погоду, дотримуючись захисту бджіл при хімічних обробках.
Норма витрати робочої рідини: черешня — 2–5 л/дерево залежно від розміру крони й висоти дерева, полуниці — 5 л для обприскування 1 сотки насаджень.

КультураНорма витрати препарату, млНорма витрати робочої рідини, л/сотку, деревоШкідливі об’єкти
ЧЕРЕШНЯ12 мл на 10 л води2–5Вишнева муха, вишнева попелиця
ПОЛУНИЦІ6 мл на 5 л води5Комплекс шкідників: малиново-суничний довгоносик, малиновий жук, кліщ