Технологія A.I.R.™ — універсальна технологія нового рівня

Новини компанії
Універсальна технологія нового рівня

Сингента» — світовий лідер у галузі насіння, ЗЗР та новітніх технологій. Компанія розуміє, що на ринку соняшнику, який невпинно зростає і набирає дедалі більшого значення, існує чимало викликів. Одним із головних з-поміж них є контроль бур’янів і вовчка в посівах соняшнику, й упоратися з ним сільгоспвиробникам непросто. Традиційні системи захисту не вирішують у повній мірі всіх проблем, а в період можливого застосування післясходових гербіцидів немає достатньої гнучкості для цього. Тож бур’яни й далі негативно впливають на врожайність і якість урожаю.

«Сингента» пропонує інноваційну технологію A.I.R.™, що допомагає сільгоспвиробникам у всій Європі успішно контролювати бур’яни і вовчок у посівах соняшнику, який толерантний до гербіцидів.

Селекціонери компанії «Сингента» створили гібриди нового покоління, а технологія A.I.R.™ має потенціал для трансформації ринку соняшнику у Європі. Ця технологія забезпечить необхідну гнучкість для застосування гербіцидів на основі трибенурон-метилу й імазамоксу / імазапіру, як-от Clearfield®, Clearfield® Plus, а також ExpressSun®. Технологія A.I.R.™ розширює можливості та поєднує найкращі властивості гібридів соняшнику і захист посівів від бур’янів, забезпечуючи при цьому вищий рівень гнучкості та більше переваг, ніж будь-яка інша з наявних сьогодні систем захисту.

 

Технологія A.I.R.™: Сталий розвиток. Контроль бур’янів і вовчка в посівах соняшнику

A.I.R.™ — унікальне поєднання технологій попередніх років та сучасних технологій контролю бур’янів у посівах соняшнику, що відповідає принципам сталого розвитку. Технологія A.I.R.™ дозволяє аграріям застосовувати на гібридах соняшнику A.I.R.™ широкий спектр найрізноманітніших гербіцидів, дозволених до використання на цій культурі, для контролю бур’янів і вовчка, а також забезпечує комфорт і зручність порівняно зі звичайним захистом від бур’янів при вирощуванні класичного соняшнику. Універсальність — одна з головних особливостей технології A.I.R.™, що гарантує сільгоспвиробникам вигідні агрономічні властивості й підвищення врожайності. Це надзвичайно важливо для сталого ведення сільського господарства, ефективнішого управління ресурсами, збереження біорозмаїття й навколишнього середовища.

A.I.R.™-гібриди соняшнику мають генетичну здатність кодування певного виду білка, що забезпечує толерантність до низки гербіцидів, зокрема на основі імідазолінонів (імазамокс / імазапір) і сульфонілсечовин (трибенурон-метил). Селекціонери компанії «Сингента» як природну властивість виявили цю генетичну здатність у дикій спорідненій популяції соняшнику, ізолювали і ввели в елітні лінії, щоб отримати комерційно ефективні різновиди культур. A.I.R.™ дозволяє досягнути максимальної гнучкості. 

Інноваційність A.I.R.™ забезпечує соняшнику толерантність до гербіцидів на основі імазамоксу / імазапіру і трибенурон-метилу (Тільки гербіциди, які рекомендовані для гібридів A.I.R™) — двох найефективніших рішень у контролі бур’янів. Маючи можливість обробляти різними гербіцидами, можна адаптувати систему захисту до конкретних потреб своїх угідь. Тобто, виробник застосовує тільки те, що йому потрібно для контролю бур’янів, і отримує максимальний результат від кожної обробки, захищаючи свої інвестиції в посіви. Водночас навантаження на довкілля зводиться до мінімуму.

 

A.I.R.™: Рішення для зростаючого ринку соняшнику

У Європі зростають площі під гібридами соняшнику, толерантними до гербіцидів, і головні чинники цього — інтенсифікація вирощування даної культури та необхідність підвищувати її загальну ефективність в умовах використання нових технологій. Щоб успішно поєднувати технології вирощування гібридів і захисту рослин для ефективних результатів за нижчих витрат і вищої дохідності інвестицій, сільгоспвиробники швидко переходять від класичних гібридів до гібридів, толерантних до гербіцидів.

Завдяки A.I.R.™ можливі оптимальні рішення в боротьбі з бур’янами, адже в традиційних системах захисту рішень для післясходового захисту зовсім небагато, і жодне з них не має таких переваг. A.I.R.™ забезпечує гнучкість і можливість контролю найрізноманітніших бур’янів у посівах соняшнику. Компанія «Сингента» вважає, що майбутнє соняшнику полягає в широкому запровадженні гібридів, толерантних до гербіцидів, і A.I.R.™ може стати орієнтиром на цьому шляху.

 

A.I.R.™: Технічні можливості. Досягнення більшого успіху

У гібридів A.I.R.™ підвищена толерантність до гербіцидів на основі імазамоксу / імазапіру і трибенурон-метилу, що дозволяє легше контролювати бур’яни в посівах соняшнику.

Гібриди A.I.R.™ зберігають головні переваги гібридів соняшнику компанії «Сингента», такі як високий потенціал урожайності, посухостійкість, стійкість до вовчка та ін. Підвищена толерантність до гербіцидів — інгібіторів ацетолактатсинтази (АЛС) порівняно з наявними технологіями означає, що в гібридів A.I.R.™ нижчий ризик згубного впливу АЛС-інгібіторів, навіть тих, що застосовувалися на попереднику.

Гібриди A.I.R.™ демонструють стабільність і високу врожайність. Позитивні відмінності гібридів A.I.R.™ очевидні від моменту сходів і протягом усієї вегетації. Це означає комфорт і стабільність для господарства протягом цілого сезону. Технологію A.I.R.™ добре адаптовано до сталих методів землеробства.

 

A.I.R.™: Цінність. Забезпечення гнучкості захисту посівів

  • Стійкість до імазамоксу / імазапіру або трибенурон-метилу
  • Надійний та економічно обґрунтований контроль бур’янів і вовчка
  • Гнучкий період застосування гербіцидів
  • Контроль широкого спектра бур’янів
  • Підвищена врожайність
  • Мінімальний ризик виникнення фітотоксичності (yelow flash), відсутність стресу після внесення гербіцидів, відсутність післядії гербіцидів, застосованих на попереднику
  • Інші цінні властивості гібридів, такі як посухостійкість, стійкість до хвороб
  • Нова гібридна технологія, універсальна і проста у застосуванні
  • Придатність до використання в комплексних програмах контролю бур’янів

*На основі даних від мережі наших дослідницьких станцій по всій Європі

 

 

Нова ера соняшнику вже в Україні! Зростай з A.I.R.™

 

Унікальний знак Clearfield® і Clearfield® Plus є зареєстрованими торговими марками BASF© 2022 BASF. Усі права захищено.

ExpressSun® є торговою маркою компанії Corteva. 

EXPRESS є торговою маркою корпорації FMC Corporation або однієї з її афілійованих компаній.

A.I.R. ™ є торговою маркою компанії Syngenta Group.