Україна

You are here

Share page with AddThis

Органічне добриво — добриво, що містить елементи живлення рослин переважно у формі органічних сполук.

Одне з найважливіших завдань сучасної агропромисловості — прискорити темпи розвитку землеробства та створити високорозвинений сектор економіки.

У вирішенні цих завдань велику роль відіграє кваліфіковане застосування засобів захисту рослин, насіння і добрив. Добрива — найефективніший засіб підвищити родючість ґрунтів, урожайність і якість готової продукції. Застосовуючи добрива, можна:

• керувати процесами живлення, • підвищувати якість продукції, • ефективно впливати на врожайність.

Шляхом внесення добрив можна цілеспрямовано змінювати напрям процесів обміну речовин та підвищувати накопиення білків, крохмалю й сахарози. Доведено, що ефективність добрив залежить від вапнування кислих і гіпсування засолених ґрунтів та поєднання їх агротехнічно грамотного і раціонального застосування з іншими чинниками формування врожаю (вибір гібридів і сортів, ЗЗР, технологій).

Знаючи потреби виробників, компанія «Сингента» виводить на ринок новітній продукт, завдання якого — інтенсифікувати ваше виробництво.

ІЗАБІОН®

Ізабіон, р. — це нове сучасне біологічне добриво тваринного походження.

Біостимулятор вашого врожаю

Захист городу, саду, газону
03.04.2020

Ізабіон ® — єдиний препарат, який виробляють із сировини тваринного походження з набагато більшим вмістом вільних амінокислот та оптимальним їх співвідношенням. Це найбільш конц...

Добриво для декоративних рослин

Захист городу, саду, газону
26.08.2021

Ландшафтний дизайн і розсадництво в Україні — на стадії активного розвитку. І компанія «Сингента» як ніхто інший тримає руку на пульсі й розвивається разом зі своїми клієнтами —...