Біостимулятор вашого врожаю

Захист городу, саду, газону

Препарати на основі амінокислот широко застосовують у сільському господарстві. На ринку є продукти на основі амінокислот, що їх виготовляють із рослинної сировини (зазвичай із морських водоростей).

Ізабіон ® — єдиний препарат, який виробляють із сировини тваринного походження з набагато більшим вмістом вільних амінокислот та оптимальним їх співвідношенням. Це найбільш концентрований препарат, де амінокислоти й пептиди становлять понад 60 %. Саме вони відповідають за біостимулівні властивості, синтез білків, рух води в рослині, уповільнюють фізіологічне старіння рослини. Як наслідок, Ізабіон ® допомагає синтезувати потрібні рослині речовини без зайвої втрати енергії, підвищує опірність рослин стресам.

   

Для плодових, квітучих декоративних культур, винограду і багатьох овочевих найважливіша фаза розвитку — цвітіння. Ізабіон ® підвищує фертильність пилку, покращує цвітіння, збільшує зав’язуваність плодів.

  • Для плодових найкраща фаза для внесення добрива Ізабіон ® — бутонізація, початок цвітіння;
  • для капусти — початок зав’язування головки;
  • для цибулі — формування цибулини.

Для подолання стресів, як-от приморозки (до –4 °С), град або фітотоксичність при застосуванні гербіцидів, Ізабіон ® треба вносити не пізніше ніж через 48 годин з моменту початку стресової ситуації.

Пересадка, висадка розсади — теж чималий стрес для рослин. Застосування препарату Ізабіон ® протягом 1–3 днів суттєво покращує процес адаптації.

Ізабіон ® сумісний із мікродобривами, стимуляторами росту, системними фунгіцидами й інсектицидами. У бакових сумішах покращує їх проникність у рослину і підсилює дію.