«З’їж дочиста» Цвітна капуста iStem® від Syngenta зі смачними стеблами отримала бронзову нагороду за інновації на Fruit Logistica 2022

Новини компанії

Цвітна капуста iStem® зі стеблами, які теж можна їсти, від Syngenta Vegetable Seeds посідає третє місце в номінації Fruit Logistica Innovation Award

Цвітна капуста iStem® від Syngenta Seeds отримала бронзову відзнаку у престижній нагороді Fruit Logistica Innovation Awards цього року. iStem® — одна з останніх з-поміж інновацій, що одержали цю нагороду, у попередні роки і помідор YOOM®, і снековий безнасінний перець Angello® були відзначені золотом Fruit Logistica Innovation Awards.
Fruit Logistica — провідна виставка світової індустрії свіжих продуктів

iStem унікальна як перша їстівна стеблова цвітна капуста. Для виробників вагомим є її висока врожайність, а споживачів приваблює своїм солодким сирним смаком з горіховим відтінком, високим вмістом клітковини та важливим для імунітету вітаміном С, а ще її можна їсти цілком без попередньої підготовки, що зменшує кількість харчових відходів.

Ця остання інновація є свідченням прагнення Syngenta Vegetable Seeds поставити сталість бізнесу виробників в основу всього, що ми робимо, використовуючи наші гнучкі, науково обґрунтовані агрономічні рішення для створення стабільних культур, передбачаючи вподобання споживачів і ринкові тенденції.

Syngenta Vegetable Seeds залишається лідером, пропонуючи свій асортимент інноваційних сортів. На заході Fruit Logistica було представлено багато того, що заслуговує на увагу, зокрема:

• Наше нове портфоліо огірків, які мають високу стійкість до хвороб і забезпечують високу врожайність та якість

• Салат Ромен SolidRib, що становить цінність від поля до полиці, довше зберігається, з хрумкою текстурою і солодким смаком

• Тверді та соковиті дині Romolo і Piel de Sapo

• Затребуваний асортимент томатів, зокрема сливка та чері, а також наші сорти, стійкі до руйнівного вірусу бурої зморшкуватості плодів

• Перець: від солодкого і безнасінного мініперцю до кубоподібного перцю найкращої якості

Після двох років пандемії та на тлі зростаючого занепокоєння щодо глобальної продовольчої безпеки й зміни клімату ми провели багато плідних дискусій із нашими партнерами про те, як ми можемо допомогти їм у виборі найкращих рішень та запропонувати їм ті з них, що сприятимуть інноваційному розвитку сільського господарства. З огляду на лейтмотив "зустрінемося разом знову" захід у Берліні показав важливість особистих зустрічей. Фермери, трейдери, роздрібні торговці та наші ключові партнери змогли побачити, скуштувати та відчути смак наших овочів.

Ми хочемо подякувати нашим клієнтам і Messe Berlin за результативну зустріч!

Не забудьте зберегти дату наступного заходу: 8–10 лютого 2023 року.

Про Syngenta Vegetable Seeds

Syngenta Crop Protection і Syngenta Seeds є частиною Syngenta Group, однієї з провідних сільськогосподарських компаній у світі. Наша мета — допомогти безпечно годувати світ, піклуючись про планету. Ми прагнемо покращити сталість, якість і безпеку сільського господарства за допомогою досягнень науки світового рівня та інноваційних рішень для вирощування сільгоспкультур. Наші технології дозволяють мільйонам фермерів у всьому світі краще використовувати обмежені агроресурси.

Вміст цього випуску носить виключно інформаційний характер. Цей реліз не є і не повинен тлумачитися як пропозиція продажу чи випуску або як пропозиція про покупку будь-яких цінних паперів чи інших майнових інтересів.