Ідеальне поєднання. Соя 2022

Акційні пропозиції

Акція «Ідеальне поєднання. Соя 2022» Вайбранс® RFC + Атува® + Премакс™ — ідеальне поєднання для захисту насіння сої!
Дане рішення забезпечує посилений фунгіцидний захист насіння сої та надійну роботу бульбочкових бактерій для максимального розкриття потенціалу культури. З 17 січня по 15 червня 2022 року скористайтесь акційними пропозиціями (Соло або Пакетною), придбайте продукти для захисту насіння сої та отримайте винагороду на вибір: ваучер на знижку на наступну покупку ЗЗР або подарункові сертифікати. Не пропустіть!

Кількість акційної продукції обмежена.
Деталі акції нижче.


Визначення термінів
1.1. Акція — маркетинговий захід під умовною назвою «Ідеальне поєднання. Соя 2022», що реалізується в рамках і відповідно до умов цієї Програми, передбачає придбання Учасниками Акції Акційного Продукту, накопичення балів та вручення Винагород Учасникам Акції, які виконали її умови.
1.2. Учасник — юридична особа (сільгоспвиробник), який виконав умови і приєднався до цієї Акції.
1.3. Акційний Продукт — продукти Вайбранс® RFC 112,5 FS, Атува® і Премакс із такими характеристиками:

  • Протруйник Вайбранс® RFC 112,5 FS у пластиковій каністрі об’ємом 5 л виробництва Syngenta Crop Protection AG (Базель, Швейцарія) на заводах Сингента Еспана, Еc. Ей. (Порріньо (Понтеведра), Іспанія), Сингента Кроп Протекшн ЛЛС (Омаха, Небраска, США), Сингента Продакшн Франс Ес. Ей. Ес., Ст. (П’єр Ля Гарен, Франція), Сингента Сауз Афріка (Pty) Лімітед (Брітс, ПАР), Сингента Нантонг Кроп Протекшн Ко., Лтд. (Нантонг, Джіангсу Пі. Ер., Китай) або Сингента Кореа Лімітед 87 (Жеонбук, Республіка Корея).
  • Інокулянт Атува® і протектор Премакс у полімерних посудинах об’ємом 4 і 1 л та в комбінованій упаковці інокулянта Атува® з протектором Премакс об’ємом 2,5 л виробництва компанії Rizobacter Argentina S. A. (Аргентина).
  • Придбані в Офіційного Дистриб’ютора або Субдистриб’ютора Організатора в період з 17 січня 2022 року по 15 червня 2022 року.

1.4. Організатор Акції (далі — Організатор) — Товариство з обмеженою відповідальністю «Сингента», розташоване за адресою: 03022, Україна, м. Київ, вул. Козацька, 120/4 (ЄДРПОУ 30265338).
1.5. Офіційний Дистриб’ютор — посередник, який купує засоби захисту рослин безпосередньо в Організатора для наступного перепродажу виробникам сільськогосподарської продукції або іншим посередникам (Субдистриб’юторам), які, своєю чергою, продають згадані засоби захисту рослин виробникам сільськогосподарської продукції (Учасникам). Перелік Офіційних Дистриб’юторів наведено за посиланням: https://www.syngenta.ua/oficiyni-distribyutori-kompaniyi-singenta
1.6. Субдистриб’ютор — посередник, який купує засоби захисту рослин в Офіційного Дистриб’ютора для перепродажу виробникам сільськогосподарської продукції.
1.7. Підтверджувальний документ — видаткова накладна на Акційний Продукт.
1.8. Винагорода — Сертифікат або Ваучер, який Учасник може отримати відповідно до засад, зазначених у п. 4 цієї Програми. Організатор залишає за собою право змінити перелік сертифікатів та список партнерів для обміну Винагороди за результатами Акції.
1.9. Сертифікат — сертифікат мережі заправок «ОККО» та/або мультибрендовий сертифікат Bodocard та/або сертифікат «Епіцентр» та/або сертифікат Giftmall та/або сертифікат «Укртекстиль» та/або сертифікат Drone.UA та/або сертифікат «Інструмент К».
1.10. Ваучер — оформлений і виданий Організатором документ, який засвідчує право Учасника на отримання Знижки на наступне придбання Товарів (лише засоби захисту рослин), які Учасник купує в Офіційного Дистриб’ютора. Термін дії Ваучера — до 31 березня 2023 року.
1.11. Товар або Товари — засоби захисту рослин, які Організатор реалізує Дистриб’юторам, а далі Дистриб’ютори — Учасникам (напряму або через Субдистриб’юторів).
1.12. Знижка — сума коштів, яка підлягає поверненню, або сума, на яку зменшується заборгованість унаслідок зміни орієнтовної ціни Товару, визначеної в договорах поставки між Дистриб’юторами й Учасниками, а також у договорах між Організатором і Дистриб’юторами.
1.13. Бал — умовна облікова одиниця, яка нараховується Учаснику відповідно до схем нарахування, встановлених Організатором на умовах, визначених цією Програмою. Бали не мають жодного грошового вираження чи еквівалентів у жодній грошовій одиниці. Бали не є електронними грішми і не виконують функцій електронних грошей. Бали не є товаром і не продаються за оплату Учасниками Програми.
1.14. Соло пропозиція — пропозиція Учасникам Акції придбати Акційний Продукт, Бали за який нараховуватимуться по одному найменуванню Акційного
Продукту на умовах, зазначених у п. 4.2.
1.15. Пакетна пропозиція — пропозиція Учасникам Акції придбати Акційні Продукти, Бали за які нараховуватимуться за комбінацією (пакетом) із трьох найменувань Акційних Продуктів на умовах, зазначених у п. 4.2.

2. Учасники Акції. Вимоги до участі в Акції
2.1. В Акції мають право брати участь Учасники, які придбали в Офіційних Дистриб’юторів та/або Субдистриб’юторів Акційний Продукт у зазначених у п. 4 цієї Програми обсягах.

3. Територія проведення Акції
3.1. Акція проводиться на території України, підконтрольній українській владі, за винятком території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя у зв’язку з ухваленням Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» № 1207-VII від 15.04.2014, а також окрім низки населених пунктів на території Донецької й Луганської областей (на підставі Указу про набрання чинності рішення Ради національної безпеки і оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України» від 13.04.2014).

4. Винагорода
4.1. Беручи участь в Акції, Учасники можуть отримати Бали за придбаний Акційний Продукт, які вони мають право обміняти на Винагороду.
4.2. Бали Учасникам Акції нараховуються залежно від прийнятої пропозиції або пропозицій:

  • Соло пропозиція: пропозиція придбати Акційний Продукт — 5 л препарату Вайбранс® RFC 112,5 FS — для захисту насіння сої (еквівалентно обробці 5 т сої);
  • Пакетна пропозиція: пропозиція придбати комбінацію (пакет) Акційних Продуктів у таких пропорціях для захисту насіння сої: 4 л Вайбранс® RFC 112,5 FS, 8 л Атува® і 2 л Премакс (еквівалентно обробці 4 т сої)

За наявності надлишку об’єму продукту Вайбранс® RFC 112,5 FS у Пакетній пропозиції, різниця по даному продукту переноситься до Соло пропозиції та розраховується за її принципом. Це правило застосування надлишку продукту діятиме, якщо такий залишок становить не менше ніж 5 л продукту Вайбранс® RFC 112,5 FS.

Кількість Балів у розрізі зазначених вище пропозицій наведено в таблиці нижче.

Різновид пропозиції Продукт Одиниця пропозиції Кількість балів за кожну одиницю пропозиції

Соло пропозиція

Вайбранс® RFC 112,5 FS

5 л 300

Пакетна пропозиція

Вайбранс® RFC 112,5 FS

Атува®

Премакс

4 л

8 л

2 л 

900

При розрахунку Пакетної та Соло пропозицій має враховуватися і витримуватися пропорційність одиниць пропозиції, визначених у цьому пункті вище.

4.3. У разі замовлення Ваучера або Сертифіката номінал Винагороди розраховується за принципом 1 Бал = 1 грн.
4.4. Учасник, якому було нараховано Бали відповідно до умов цієї Програми, має право обміняти їх на такі Сертифікати:
Сертифікат «ОККО» наявний у номіналах 100, 125, 200, 500, 1000, 2000, 5000, 10 000, 50 000 грн.
Сертифікат Bodocard наявний у номіналах 100, 1000, 10 000 грн.
Сертифікат Giftmall наявний у номіналах грн.
Сертифікат «Епіцентр» наявний у номіналах 100, 1000, 10 000 грн.
Сертифікат «Укртекстиль» наявний у номіналах грн.
Сертифікат Drone.UA наявний у номіналах грн.
Сертифікат «Інструмент К» наявний у номіналах грн.

Сертифікати Bodocard, «Епіцентр», Giftmall, «Укртекстиль», Drone.UA, «Інструмент К», різних номіналів можуть сумуватися. Сертифікати «ОККО» не сумуються між собою.
Асортимент матеріальних цінностей, на які може бути обмінено Сертифікати Bodocard, «Епіцентр», Giftmall, є обмеженим і стосується лише матеріальних цінностей, що мають відношення до сільського господарства.
Перелік матеріальних цінностей, які може отримати Учасник при обміні Сертифікатів у рамках даної Акції, зазначений у Додатку 1 до цієї Програми.
Отримання в якості Винагороди Сертифікатів здійснюється на підставі Акта приймання-передачі, який повинен бути підписаний керівником Учасника або належним чином уповноваженою особою.
Учасник зобов’язується забезпечити належним чином уповноваженого представника на отримання Винагороди. У разі порушення цього зобов’язання через неналежний контроль або з іншої, незалежної від Організатора причини, останній не несе жодної відповідальності.
Категорично забороняється використання Винагороди працівниками Учасника у власних цілях, окрім випадків, коли таке право надано такому працівникові Учасником, який має право володіти, користуватися та розпоряджатися Винагородою відповідно до положень цієї Програми на підставі належним чином оформленого правочину між Учасником та його працівником.

4.5. Отримання Учасником Ваучера відповідно до умов, описаних у цій Програмі, дає йому право в майбутньому придбати в Офіційних Дистриб’юторів Організатора Товари зі Знижкою. Це правило не поширюється на Товари, придбані в Субдистриб’юторів. Такі Товари може бути придбано як в одному найменуванні, так і в різних.
4.6. Сума Знижки не повинна становити більше ніж 10 % від загальної суми закупівлі Товарів Учасником в Офіційного Дистриб’ютора згідно з кожною накладною та кожною одиницею Товару окремо і визначається умовами договору між Учасником та Офіційним дистриб’ютором.
4.7. Для отримання Ваучера, крім інших зазначених у цій Програмі вимог, потрібно:
а) звернутися до регіонального представника Організатора для отримання Ваучера;
б) передати Офіційному Дистриб’ютору Ваучер для нарахування Знижки;
в) Учасник повинен придбати Товари Організатора в Офіційного Дистриб’ютора з використанням Ваучера до

4.8. Для отримання Винагороди Учасник надає менеджеру з продажів Організатора копію Підтверджувального документа із зазначенням об’єму придбаного в Офіційного Дистриб’ютора Організатора або Субдистриб’ютора Акційного Продукту. Підтверджувальний документ повинен містити зафіксований придбаний об’єм Акційного Продукту, дату покупки, розбірливу (чітко зазначено назву Учасника і його код ЄДРПОУ) печатку і підпис уповноваженого представника Офіційного Дистриб’ютора та печатку і підпис уповноваженого представника Учасника.
4.9. Термін надання Знижки (від моменту настання підстав до фактичної виплати) і порядок її нарахування визначаються договором купівлі-продажу Товарів між Офіційним Дистриб’ютором і Учасником. Організатор не відповідає за непогодження надання такої Знижки між Офіційним Дистриб’ютором та Учасником.
4.10. Кількість Винагород і Акційного Продукту обмежено.
4.11. У разі відмови від Винагороди її вартість не компенсується грошовим еквівалентом чи іншим чином.
4.12. Отримати Винагороду можна лише за умови надання копій Підтверджувальних документів, які відповідають умовам, зазначеним у п. 4.8 Програми.
4.13. У рамках цієї Акції під Винагородою мається на увазі можливість придбати товари / сертифікати, зазначені в п. 1.8 (крім Ваучерів на Знижку від Організатора), за 1 грн 20 коп.
4.14. Бали, нараховані Учасникам під час участі в Акції, не можна передавати, продавати, перераховувати (переказувати), обмінювати, використовувати як засіб платежу, в будь-який інший спосіб відчужувати Учасниками на користь третіх осіб або використовувати в інший спосіб, крім як у порядку, передбаченому цією Програмою.

5. Терміни
5.1. Акція розпочинається 17 січня 2022 року і діє до15 червня 2022 року.
5.2. Термін дії Ваучера на Знижку — до 31 березня 2023 року.
5.3. Термін подання Підтверджувальних документів для отримання Винагороди — до 31 серпня 2022 року.

6. Інші засади
6.1. Організатор залишає за собою право змінити, призупинити або скасувати Акцію в будь-який час без погодження з Учасниками. Організатор залишає за собою право змінити або замінити Винагороди по Акції без попереднього погодження з Учасниками.
6.2. Організатор залишає за собою право не допускати до участі в Акції Учасників, які придбали Акційний Продукт зі Знижками та/або на інших умовах, що призвели до зниження звичайної ціни Акційного Продукту.
6.3. Організатор залишає за собою право відмовити в участі в Акції Учасникам, яким було надано додаткові сервісні послуги, а саме Мобільне протруювання насіння сої, що надається відповідно до Договору надання послуг. Організатор залишає за собою право зарахувати відмову від участі в Акції Учасника як оплату за сервісні послуги, а саме Мобільне протруювання насіння сої.
6.4. Підтверджувальні документи, які Учасник надсилає Організатору, зокрема, але не обмежуючись, видаткові накладні, акти, додаткові документи, не повинні містити комерційних даних (зокрема, але не обмежуючись, кількості, вартості, умов продажу продукції) конкурентів Організатора. Організатор не несе ніякої відповідальності, якщо таку інформацію буде зазначено в документах, незважаючи на обмеження, встановлені в цьому пункті. У будь-якому разі метою цієї Акції жодним чином не є одержання комерційної інформації конкурентів. Таку інформацію отримано не з волі Організатора і він може її одержати лише внаслідок невиконання Учасником обмежень, зазначених у цьому пункті Програми, через різні обставини, зокрема технічні.
6.5. Участь в Акції є підтвердженням того, що її Учасник розуміє, безумовно і повністю погоджується із засадами Програми. Засади Програми може бути змінено та/або доповнено Організатором Акції протягом усього терміну її дії. Одностороння зміна та/або доповнення засад Програми можливі в разі їх затвердження Організатором та оприлюднення на сайті www.syngenta.ua Такі зміни й доповнення набирають чинності з моменту оприлюднення, якщо інше не буде спеціально визначено безпосередньо змінами / доповненнями до засад Програми.
6.6. У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення засад цієї Програми та/або питань, не врегульованих цією Програмою, остаточне рішення ухвалює Організатор Акції. При цьому рішення Організатора Акції остаточне і не підлягає оскарженню.
6.7. Беручи участь у цій Акції, Учасники дають згоду Організатору на безстрокове і безкоштовне: (і) отримання, збирання, обробку, реєстрацію, накопичення, зберігання, зміну, поновлення й використання інформації, яка відповідно до вимог законодавства становить персональні дані; (іі) вносити таку інформацію в бази персональних даних. Надання такої згоди також розглядається в трактуванні ст. ст. 296, 307, 308 Цивільного кодексу України, Закону України «Про захист персональних даних».
6.8. Використання і поширення інформації, яка становить персональні дані Учасників, здійснюється винятково в межах, необхідних для забезпечення діяльності та/або захисту їх інтересів. Беручи участь в Акції, її Учасники стверджують, що всю надану інформацію, яка становить персональні дані, Учасниками надано на законних підставах і вони мають право її використовувати і розпоряджатися нею, зокрема в рекламних цілях.
6.9. Беручи участь в Акції, її Учасник дає згоду (дозвіл) на використання ТОВ «Сингента» зразків, цитат, текстів, фотографій, зображення торгових знаків, персональних даних компанії та її працівників у рекламних цілях з метою поширення інформації про Акцію.
6.10. У разі використання в Акції персональних даних працівників Учасника Акції, останній зобов’язується отримати всі необхідні погодження (дозволи, згоди) від таких осіб на використання чи обробку їхніх персональних даних та надати відповідні Підтверджувальні документи.
6.11. Учасник Акції гарантує, що жодних прав і законних інтересів третіх осіб порушено не було у зв’язку з наданням такої згоди (дозволу) та участі в Акції.
6.12. У разі надсилання претензії (зокрема судового позову) до ТОВ «Сингента» та/або Учасника щодо неправомірного використання персональних даних, останній зобов’язується розглянути і задовольнити їх особисто та за власний рахунок.
6.13. Організатор Акції не відповідає в разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни в законодавстві, яке діє на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора Акції обставини.

Перелік матеріальних цінностей, які може отримати володілець Сертифікатів у рамках маркетингової Акції «Ідеальне поєднання. Соя 2022»
Сертифікат «OKKO»
Володілець сертифікатів «ОККО», отриманих в рамках маркетингової Акції «Ідеальне поєднання. Соя 2022», має право обміняти їх на будь-який тип палива. Сертифікати «ОККО» приймаються на АЗС «ОККО» по всій території України. Деталі зазначено на вебсайті за посиланням: https://www.okko.ua/ru/fuel-map

Сертифікат «Укртекстиль»
Володілець сертифікатів «Укртекстиль», отриманих в рамках маркетингової Акції «Ідеальне поєднання. Соя 2022», має право обміняти їх на високоякісний спецодяг, робочі рукавиці, захисні окуляри та засоби індивідуального захисту (ЗІЗ). Деталі зазначено на вебсайті за посиланням: https://ozon.com.ua/

Сертифікат Drone.UA
Володілець сертифікатів Drone.UA, отриманих в рамках маркетингової Акції «Ідеальне поєднання. Соя 2022», має право обміняти їх на дрони найпопулярніших торгових марок, на послуги сканування територій, створення ортофотопланів, 3D моделей, застосування дронів у точному землеробстві. Деталі зазначено на вебсайті за посиланням: https://drone.ua/

Сертифікат «Інструмент К»
Володілець сертифікатів «Інструмент К», отриманих в рамках маркетингової Акції «Ідеальне поєднання. Соя 2022», має право обміняти їх на електро-, бензоінструмент, металоріжучий інструмент та обладнання для сільського господарства, саду, городу, водойми, поливу й обробки ґрунту. Деталі зазначено на вебсайті за посиланням: https://www.instrumentk.com.ua/
Асортимент матеріальних цінностей, на які може бути обмінено сертифікати Bodocard, Giftmall та «Епіцентр», є обмеженим і стосується лише матеріальних цінностей, що мають відношення до сільського господарства.

Сертифікат Bodocard
Володілець сертифікатів Bodocard, отриманих в рамках маркетингової Акції «Ідеальне поєднання. Соя 2022», має право обміняти їх на паливні сертифікати мережі WOG або Socar чи сертифікати торговельної мережі «Фокстрот». Водночас сертифікати «Фокстрот» можна обміняти лише на товари торговельної мережі, які пов’язані з аграрною діяльністю. Перелік таких товарів зазначено на вебсайті за посиланням: https://bodocard.ua/syngenta.

Сертифікат Giftmall
Володілець сертифікатів Giftmall, отриманих в рамках маркетингової Акції «Ідеальне поєднання. Соя 2022», має право обміняти їх на паливні сертифікати мережі WOG, Socar, «АТЛ», «АТЛ автосервіс» чи сертифікати торговельної мережі «Фокстрот». Водночас сертифікати «Фокстрот» можна обміняти лише на товари торговельної мережі, які пов’язані з аграрною діяльністю. Перелік таких товарів зазначено на вебсайті за посиланням: https://agroliga.giftmall.com.ua .

Сертифікат «Епіцентр»

Перелік матеріальних цінностей, які може отримати володілець сертифікатів «Епіцентр», отриманих в рамках даної Акції, зазначено в табл. 1.

Таблиця 1. Дозволені групи товарів

Відділ

Група

1

АВТОГРУПА ТА ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТИ

Автоаксесуари

2

АВТОГРУПА ТА ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТИ

Автобезпека

3

АВТОГРУПА ТА ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТИ

Автоелектроніка

4

АВТОГРУПА ТА ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТИ

Автозапчастини

5

АВТОГРУПА ТА ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТИ

Автокосметика

6

АВТОГРУПА ТА ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТИ

Автомобільне освітлення

7

АВТОГРУПА ТА ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТИ

Автофарба та малярка

8

АВТОГРУПА ТА ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТИ

Автохімія

9

АВТОГРУПА ТА ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТИ

АКБ та аксесуари

10

АВТОГРУПА ТА ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТИ

Зарядні, пускозарядні, інвертори

11

АВТОГРУПА ТА ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТИ

Ковпаки та диски

12

АВТОГРУПА ТА ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТИ

Компресори, насоси та пилосмоки

13

АВТОГРУПА ТА ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТИ

Оливи

14

АВТОГРУПА ТА ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТИ

Серветки, ганчірки, губки

15

АВТОГРУПА ТА ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТИ

Транспортні засоби

16

АВТОГРУПА ТА ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТИ

Тягово-підйомні механізми

17

АВТОГРУПА ТА ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТИ

Шини

18

АВТОГРУПА ТА ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТИ

Щітки для скла

19

АВТОГРУПА ТА ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТИ

Акумуляторний інструмент

20

АВТОГРУПА ТА ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТИ

Деревообробка

21

АВТОГРУПА ТА ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТИ

Засоби захисту

22

АВТОГРУПА ТА ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТИ

Набори електроінструментів

23

АВТОГРУПА ТА ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТИ

Різання та шліфування

24

АВТОГРУПА ТА ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТИ

Свердління та довбання

25

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Аксесуари для укладання плитки

26

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Аксесуари та добірні елементи

27

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Вироби з мармуру та граніту

28

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Вікна та двері

29

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Ворота гаражні

30

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Гіпсокартон

31

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Димохідні системи

32

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Драбини, Підмости, Вишки

33

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Елементи облаштування

34

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

З`єднувальні елементи

35

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Звукоізоляція та акустика

36

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Обладнання для будівельних робіт

37

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Панелі гіпсові з ефектом 3D

38

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Панелі декоративні

39

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Підвісна стеля Грильятто

40

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Підвісна стеля Рейкова

41

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Плити

42

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Плити підвісної стелі

43

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Плити підвісної стелі алюмінієві

44

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Плитка декоративна бетонна

45

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Плитка декоративна гіпсова

46

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Плитка з натурального каміння

47

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Полімерні вироби

48

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Профіль для гіпсокартону

49

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Профіль для підвісних стель

50

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Сітки та стрічки штукатурні

51

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Склоблоки

52

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Твердопаливне обладнання

53

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Блоки бетонні

54

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Блоки для утеплення та комплектуючі

55

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Блоки керамічні

56

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Відливи

57

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Геотекстиль

58

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Елементи облаштування та мощення

59

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

З/б вироби

60

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Зовнішня каналізація

61

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Комплектуючі

62

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Метал

63

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Металеві системи огорожі

64

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Не автоклавні блоки

65

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Опалубка

66

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Перестіночні блоки

67

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Сайдинг

68

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Септики

69

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Системи водовідведення

70

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Сітка зварна рулонна

71

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Сітка канільована

72

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Сітка кладочна

73

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Сітка просічна

74

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Сітка рябиця

75

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Софіт

76

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Стінові блоки

77

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Цегла вогнетривка

78

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Цегла декоративна

79

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Цегла керамічна

80

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Цегла керамічна рядова

81

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Цегла клінкерна

82

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Цегла силікатна

83

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Базальтовий утеплювач

84

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Герметизуючі стрічки

85

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Герметики

86

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Екструдований пінополістирол

87

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Засоби для ремонту та реконструкції

88

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Клеї

89

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Кріплення для систем теплоізоляції

90

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Мастики гідроізоляційні

91

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Монтажна піна

92

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Очисники та захисні покриття

93

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Пінополістирол

94

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Пластифікатори та добавки в бетон

95

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Поролон

96

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Рулонні полімерні матеріали

97

БУДІВЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Скловата

98

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Вуличне обладнання

99

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Меблі

100

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Полиці та кронштейни

101

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Прибирання

102

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Сейфи та металеві меблі

103

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Стелажі

104

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Таблички та наклейки

105

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Торгове обладнання

106

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Урни

107

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Ящики

108

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Анкерна техніка

109

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Балюстради

110

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Будівельні кутники

111

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Дюбельна техніка

112

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Елементи ковки

113

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Заклепки

114

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Кріплення з латуні

115

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Кріплення ТЕН

116

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Ланцюги

117

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Меблеве кріплення

118

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Метричні вироби

119

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Набори та пристрої

120

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Нержавіюче кріплення

121

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Пакувальні матеріали

122

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Поліамідне кріплення

123

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Профілі

124

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Саморізи

125

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Сантехнічне кріплення

126

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Системи захисту та попередження

127

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Супутні товари

128

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Такелаж

129

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Технічні текстильні стрічки

130

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Технічні тканини

131

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Троси та канати

132

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Хімічне кріплення

133

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Цвяхи

134

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Шурупи та гвинти

135

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Дріт

136

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Лист

137

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Метал ПО

138

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Металопрокат ОПТ

139

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Нержавіючий прокат

140

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Полімерні та композитні матеріали

141

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Сортовий і фасонний прокат

142

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Труби

143

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Аксесуари для ключів

144

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Виготовлення ключів

145

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Гардеробні системи зберігання

146

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Колеса та ролики

147

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Комплектуючі для дверей та вікон

148

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Комплектуючі для меблів

149

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Матеріали для ремонту та перетяжки меблів

150

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Мотузки

151

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Набори для розсувних шаф

152

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Фурнітура до трейлерів для човнів та причепів

153

ВІДДІЛ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ

Фурнітура та аксесуари до плавзасобів

154

ДЕКО

Архівація та діловодство

155

ДЕКО

Бланки, документи, конверти

156

ДЕКО

Бумбел офісний

157

ДЕКО

Готові набори

158

ДЕКО

Карти автошляхів

159

ДЕКО

Картографія

160

ДЕКО

Книги для записів

161

ДЕКО

Комплексні набори

162

ДЕКО

Маркери

163

ДЕКО

Олівці кольорові

164

ДЕКО

Олівці чорнографітні

165

ДЕКО

Організація робочого місця

166

ДЕКО

Офісна техніка

167

ДЕКО

Офісні дрібниці

168

ДЕКО

Офісні інструменти

169

ДЕКО

Папір офісний білий А3, А5

170

ДЕКО

Папір офісний білий А4

171

ДЕКО

Папір офісний кольоровий

172

ДЕКО

Папір спеціальний

173

ДЕКО

Презентаційне обладнання

174

ДЕКО

Приладдя для креслення

175

ДЕКО

Ручки

176

ДЕКО

Фломастери

177

ДЕКОРАТИВНИЙ ВІДДІЛ

Засоби для дерева

178

ДЕКОРАТИВНИЙ ВІДДІЛ

Малярний інструмент

179

ДЕКОРАТИВНИЙ ВІДДІЛ

Підготовка поверхні

180

ДЕКОРАТИВНИЙ ВІДДІЛ

Промислові покриття

181

ДЕКОРАТИВНИЙ ВІДДІЛ

Фарба

182

ДЕКОРАТИВНИЙ ВІДДІЛ

Антивірусні набори

183

ДЕКОРАТИВНИЙ ВІДДІЛ

АНТИСЕПТИКИ

184

ДЕКОРАТИВНИЙ ВІДДІЛ

Декоративне покриття

185

ДЕКОРАТИВНИЙ ВІДДІЛ

Карнизи

186

ДЕКОРАТИВНИЙ ВІДДІЛ

Сонцезахист

187

ДЕКОРАТИВНИЙ ВІДДІЛ

Шпалери

188

ДЕРЕВО

Двері вхідні

189

ДЕРЕВО

Двері другі

190

ДЕРЕВО

Двері міжкімнатні

191

ДЕРЕВО

Пагонаж

192

ДЕРЕВО

Бондарні вироби

193

ДЕРЕВО

Вагонка МДФ

194

ДЕРЕВО

Клей для деревини та ПВХ

195

ДЕРЕВО

Комплектуючі МДФ

196

ДЕРЕВО

Комплектуючі ПВХ

197

ДЕРЕВО

Панелі ПВХ

198

ДЕРЕВО

Підвіконня

199

ДЕРЕВО

Азбестоцементні труби та муфти

200

ДЕРЕВО

Водостічні системи

201

ДЕРЕВО

Легка (прозора) покрівля

202

ДЕРЕВО

Мансардні вікна та вилази

203

ДЕРЕВО

Металопрокат

204

ДЕРЕВО

Пиломатеріал

205

ДЕРЕВО

Підпокрівельні, фасадні плівки та мембрани

206

ДЕРЕВО

Плоска покрівля

207

ДЕРЕВО

Скатна покрівля

208

ДЕРЕВО

Асфальт

209

ДЕРЕВО

Бетон БСГ

210

ДЕРЕВО

Вапно

211

ДЕРЕВО

Герметики для заповнення швів

212

ДЕРЕВО

Гідрофобізатори фасадні

213

ДЕРЕВО

Гіпс будівельний

214

ДЕРЕВО

Глина вогнетривка

215

ДЕРЕВО

Ґрунтовки

216

ДЕРЕВО

Добавки для розчинів

217

ДЕРЕВО

Добавки кольорові для заповнення швів

218

ДЕРЕВО

Засоби для очищення та захисту плитки

219

ДЕРЕВО

Засоби для підсилення адгезії

220

ДЕРЕВО

Інструменти для затирання швів плитки

221

ДЕРЕВО

Карбід кальцію

222

ДЕРЕВО

Керамзит

223

ДЕРЕВО

Клеї для плитки акрилові

224

ДЕРЕВО

Клеї для плитки білі

225

ДЕРЕВО

Клеї для плитки грес

226

ДЕРЕВО

Клеї для плитки економ

227

ДЕРЕВО

Клеї для плитки жаростійкі

228

ДЕРЕВО

Клеї для плитки напів- та еластичні

229

ДЕРЕВО

Клеї для плитки стандартні

230

ДЕРЕВО

Клеї поліуретанові

231

ДЕРЕВО

Крейда

232

ДЕРЕВО

Мастики гідроізоляційні

233

ДЕРЕВО

Мертель

234

ДЕРЕВО

Пісок

235

ДЕРЕВО

Полімерні покриття

236

ДЕРЕВО

Розчини будівельні

237

ДЕРЕВО

Сажа будівельна

238

ДЕРЕВО

Стрічки герметизуючі гідроізоляційні

239

ДЕРЕВО

Стяжки для підлоги

240

ДЕРЕВО

Суміші вогнетривкі

241

ДЕРЕВО

Суміші гідроізоляційні

242

ДЕРЕВО

Суміші для армування теплоізоляції

243

ДЕРЕВО

Суміші для кріплення гіпсокартону

244

ДЕРЕВО

Суміші для кріплення та армування теплоізоляції

245

ДЕРЕВО

Суміші для кріплення теплоізоляції

246

ДЕРЕВО

Суміші для підлоги самовирівнювальні

247

ДЕРЕВО

Суміші кладкові для блоків

248

ДЕРЕВО

Суміші ремонтні

249

ДЕРЕВО

Суміші шпаклювальні акрилові

250

ДЕРЕВО

Суміші шпаклювальні вапняні

251

ДЕРЕВО

Суміші шпаклювальні гіпсові

252

ДЕРЕВО

Суміші шпаклювальні полімерні

253

ДЕРЕВО

Суміші шпаклювальні цементні

254

ДЕРЕВО

Суміші штукатурні вапняні

255

ДЕРЕВО

Суміші штукатурні гіпсові

256

ДЕРЕВО

Суміші штукатурні декоративні

257

ДЕРЕВО

Суміші штукатурні теплоізоляційні

258

ДЕРЕВО

Суміші штукатурні цементні

259

ДЕРЕВО

Суміші штукатурні цементно-вапняні

260

ДЕРЕВО

Сухий бетон

261

ДЕРЕВО

Тальк

262

ДЕРЕВО

Фарби вапняні

263

ДЕРЕВО

Фуги для вологих приміщень

264

ДЕРЕВО

Фуги для сухих приміщень

265

ДЕРЕВО

Фуги на епоксидній основі

266

ДЕРЕВО

Цемент 400

267

ДЕРЕВО

Цемент 500

268

ДЕРЕВО

Цемент білий

269

ДЕРЕВО

Цемент специфічний

270

ДЕРЕВО

Шамотний порошок

271

ДЕРЕВО

Щебінь

272

ЕЛЕКТРОТЕХНІКА

Електромонтажне обладнання, елементи живлення

273

ЕЛЕКТРОТЕХНІКА

Електромонтажні матеріали, ліхтарі

274

ЕЛЕКТРОТЕХНІКА

Електровстановлювальна фурнітура та монтажні коробки

275

ЕЛЕКТРОТЕХНІКА

Кабельно-провідникова продукція та подовжувачі

276

ЕЛЕКТРОТЕХНІКА

Декоративне освітлення

277

ЕЛЕКТРОТЕХНІКА

Джерела світла, сучасний дизайн

278

ЕЛЕКТРОТЕХНІКА

Побутово-адміністративне освітлення

279

ЕЛЕКТРОТЕХНІКА

Садово-паркове освітлення, підсвітки, настільні лампи учбові

280

ІНСТРУМЕНТИ

Абразивні круги

281

ІНСТРУМЕНТИ

Алмазні диски та алмазні фрези

282

ІНСТРУМЕНТИ

Балони

283

ІНСТРУМЕНТИ

Біти

284

ІНСТРУМЕНТИ

Бури та зубила

285

ІНСТРУМЕНТИ

Відра та будівельні ємності

286

ІНСТРУМЕНТИ

Гнучкі абразиви

287

ІНСТРУМЕНТИ

Електроди та дріт зварювальний

288

ІНСТРУМЕНТИ

Клей та вологопоглинач

289

ІНСТРУМЕНТИ

Коронки

290

ІНСТРУМЕНТИ

Пильні диски, пилки для лобзика, фрези

291

ІНСТРУМЕНТИ

Пневмоінструмент

292

ІНСТРУМЕНТИ

Приладдя до інструменту

293

ІНСТРУМЕНТИ

Свердла

294

ІНСТРУМЕНТИ

Скоби та заклепки

295

ІНСТРУМЕНТИ

Ущільнювач

296

ІНСТРУМЕНТИ

Щітки

297

ІНСТРУМЕНТИ

Ящики, органайзери, сумки для інструментів

298

ІНСТРУМЕНТИ

Будівельне обладнання

299

ІНСТРУМЕНТИ

Вантажопідйомне обладнання

300

ІНСТРУМЕНТИ

Верстати для обробки плитки та каменю

301

ІНСТРУМЕНТИ

Верстати для шліфувальня та заточування

302

ІНСТРУМЕНТИ

Двигуни

303

ІНСТРУМЕНТИ

Деревообробка

304

ІНСТРУМЕНТИ

Енергетика

305

ІНСТРУМЕНТИ

Зварювальне обладнання

306

ІНСТРУМЕНТИ

Клінінг

307

ІНСТРУМЕНТИ

Компресори

308

ІНСТРУМЕНТИ

Машини, станки, обладнання

309

ІНСТРУМЕНТИ

Меблі для майстерні

310

ІНСТРУМЕНТИ

Металообробка

311

ІНСТРУМЕНТИ

Обігрів

312

ІНСТРУМЕНТИ

Обладнання для переробки

313

ІНСТРУМЕНТИ

Викрутки

314

ІНСТРУМЕНТИ

Вимірювання та розмічання

315

ІНСТРУМЕНТИ

Головки торцеві

316

ІНСТРУМЕНТИ

Губцевий інструмент

317

ІНСТРУМЕНТИ

Деревообробка

318

ІНСТРУМЕНТИ

Діелектрика

319

ІНСТРУМЕНТИ

Ключі

320

ІНСТРУМЕНТИ

Лазерна техніка

321

ІНСТРУМЕНТИ

Металообробка

322

ІНСТРУМЕНТИ

Молотки/Ломи/Зубила

323

ІНСТРУМЕНТИ

Набори

324

ІНСТРУМЕНТИ

Ножі та ножиці

325

ІНСТРУМЕНТИ

Оздоблювальні інструменти

326

ІНСТРУМЕНТИ

Паяння та випалювання

327

ІНСТРУМЕНТИ

Ручний інструмент

328

МЕБЛІ

Вішалки для одягу

329

МЕБЛІ

Етажерки

330

МЕБЛІ

Корпусні та м'які меблі для офісу

331

МЕБЛІ

Офісні крісла та стільці

332

МЕБЛІ

Тумби та шафи для взуття

333

МЕБЛІ

Тумби ТВ

334

МЕБЛІ

Шафи кутові

335

МЕБЛІ

Шафи розпашні

336

МЕБЛІ

Шафи-купе

337

Побутова техніка та споживча електроніка

Асортимент сезону «ЗИМА»

338

Побутова техніка та споживча електроніка

Асортимент сезону «ЛІТО»

339

Побутова техніка та споживча електроніка

Вентиляція припливно-витяжна

340

Побутова техніка та споживча електроніка

Всесезонний асортимент

341

ПОКРИТТЯ ДЛЯ ПІДЛОГИ

Допоміжні елементи

342

ПОКРИТТЯ ДЛЯ ПІДЛОГИ

Керамограніт (грес)

343

ПОКРИТТЯ ДЛЯ ПІДЛОГИ

Плитка для підлоги

344

ПОКРИТТЯ ДЛЯ ПІДЛОГИ

Плитка для стін

345

ПОКРИТТЯ ДЛЯ ПІДЛОГИ

Комплектуючі до підлоги

346

ПОКРИТТЯ ДЛЯ ПІДЛОГИ

Ламінат

347

ПОКРИТТЯ ДЛЯ ПІДЛОГИ

Паркет

348

ПОКРИТТЯ ДЛЯ ПІДЛОГИ

Брудозахист та клеї

349

ПОКРИТТЯ ДЛЯ ПІДЛОГИ

Килимові покриття

350

ПОКРИТТЯ ДЛЯ ПІДЛОГИ

Покриття для підлоги з ПВХ

351

САД І ГОРОД

Бондарські вироби

352

САД І ГОРОД

Візки

353

САД І ГОРОД

Драбини

354

САД І ГОРОД

Захисні пристосування та спецодяг

355

САД І ГОРОД

Інструмент для ґрунту та саду великий

356

САД І ГОРОД

Інструмент для ґрунту та саду малий

357

САД І ГОРОД

Інструмент для прибирання снігу

358

САД І ГОРОД

Оприскувачі та лійки

359

САД І ГОРОД

Плівка поліетиленова

360

САД І ГОРОД

Покривний матеріал

361

САД І ГОРОД

Приладдя для прибирання саду

362

САД І ГОРОД

Ріжучий інструмент

363

САД І ГОРОД

Сітка

364

САД І ГОРОД

Сокири

365

САД І ГОРОД

Тачки

366

САД І ГОРОД

Теплиці

367

САД І ГОРОД

Технічні ємності

368

САД І ГОРОД

Товари народного використання

369

САД І ГОРОД

Аератори, скарифікатори, розкидувачі

370

САД І ГОРОД

Акумулятори та зарядні пристрої

371

САД І ГОРОД

Газонокосарки

372

САД І ГОРОД

Двигуни та запчастини

373

САД І ГОРОД

Електроніка

374

САД І ГОРОД

Культиватори та мотоблоки

375

САД І ГОРОД

Кущорізи, ножиці для трави та кущів

376

САД І ГОРОД

Мотокоси

377

САД І ГОРОД

Повітродувки та оприскувачі садові

378

САД І ГОРОД

Подрібнювачі, розколювачі дров

379

САД І ГОРОД

Приналежності до мотокос та тримерів

380

САД І ГОРОД

Приналежності до пилок ланцюгових

381

САД І ГОРОД

Снігоприбиральні машини

382

САД І ГОРОД

Техніка для прибирання

383

САД І ГОРОД

Технічні рідини

384

САД І ГОРОД

Шланги

385

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Аксесуари до кулерів та бутлів

386

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Арматура для бачка

387

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Бутлі

388

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Водопровідні системи

389

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Водяна тепла підлога

390

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Герметики для монтажу каналізації

391

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Дверцята ревізійні

392

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Запірна арматура

393

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Захист водопровідної системи

394

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Ізоляція для труб

395

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Інструмент для монтажу

396

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Інструмент для прочистки

397

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Каналізація

398

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Картриджі та змінні елементи

399

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Комплектуючі до насосів

400

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Кріплення для труб водопровідних

401

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Кулери

402

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Лічильники води

403

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Насоси

404

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Нерознесені

405

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Підключення для побутової техніки

406

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Підключення для унітазу

407

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Підлоговий відвід води

408

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Промислова запірна арматура

409

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Різьбова ізоляція

410

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Системи комплексної очистки води

411

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Сифони

412

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Сіль для систем комплексної очистки

413

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Труба каналізаційна

414

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Труби водопровідні

415

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Фільтрація

416

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Фільтри від накипу

417

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Фільтри магістральні

418

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Фільтри побутові

419

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Фітинг каналізаційний

420

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Фітинг різьбовий латунний

421

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Фітинг різьбовий нікельований

422

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Фітинг різьбовий хромований

423

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Фітинги до труб водопровідних

424

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Шланги для сантехнічних приладів

425

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Шланги та трубки

426

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Акумуляційні ємності

427

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Водонагрівальне обладнання

428

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Водонагрівачі газові проточні

429

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Водонагрівачі електричні накопичувальні

430

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Водонагрівачі електричні проточні

431

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Колектори та шафи

432

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Комплектуючі для водонагрівачів

433

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Комплектуючі для радіаторів

434

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Комплектуючі для рушникосушарок

435

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Комплектуючі до газових котлів

436

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Комплектуючі та аксесуари для теплої підлоги

437

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Конвектори газові

438

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Конвектори підлогові, фанкойли, тепловентилятори

439

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Котли газові

440

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Котли електричні

441

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Котли твердопаливні

442

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Нагрівальні кабелі

443

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Нагрівальні мати

444

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Нагрівальні плівки

445

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Обв'язка системи опалення

446

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Радіатори електричні

447

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Радіатори секційні

448

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Радіатори секційні збірні

449

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Радіатори сталеві

450

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Радіатори чавунні

451

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Розхідні матеріали для системи опалення

452

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Саморегулюючі кабелі

453

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Системи керування опаленням

454

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Системи обліку

455

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Системи сонячного нагріву води

456

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Тени для рушникосушарок

457

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Теплові насоси

458

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Терморегулятори

459

САНТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ

Циркуляційні насоси та розширювальні баки