Історія успіху співробітника компанії «Сингента» Альони Рибаченко

Новини компанії

Історії Успіху займають особливе місце саме завдяки щирості та відкритості їхніх героїв. Наступною такою натхненною особистістю стане Альона Рибаченко, яка розпочала свій агрошлях з компанії «Сингента».

Історія успіху Альона Рибаченко

Насправді з агросферою не пов’язано ні моє минуле, ні моє навчання, і я не мала жодного досвіду у цьому напрямі окрім того, що в дитинстві сіяла з татом кукурудзу на бабусиному полі», – з посмішкою розповідає Альона.

Освіту Альона отримала у лінгвістичному університеті, але згодом вирішила змінити напрямок свого кар’єрного шляху. Коли отримала запрошення долучитись до команди «Сингента», Альона вже тоді добре про неї знала, їй імпонували мета та цілі, що ставить перед собою компанія. Саме з цього моменту почався її аграрний розвиток.

«Розпочала я свій шлях у «Сингента» з того місця, де відчиняються двері ліфта головного офісу в Україні, а саме з рецепції», – говорить Альона.

Саме там, у неї з’явилась можливість зустріти нових людей, які ділилися досвідом та допомогли поглянути на компанію з різних сторін. Наприкінці 2019 року, коли було оголошено про розділення бізнесів насіння та ЗЗР, компанія виставила вакансію асистента відділу насіння і Альона вирішила, що це стане наступною логічною сходинкою її кар’єрного зростання.

Величезний поштовх та любов до маркетингу заклав Альоні ще тоді її керівник - Сергій Клішин, який став для неї наставником. «Мені дуже подобалось дізнаватися про різні напрямки маркетингу, маркетингові стратегії та аналіз ринку. Він допоміг зрозуміти мені в якому напрямку рухатися далі», – додає героїня.

Саме тоді, Альона вкотре переконалася, що маркетинг - це значно глибше поняття, ніж просто реклама та просування, мова йдеться про розуміння потреб клієнта та вчасне вирішення цих запитів.

«Агросфера мені імпонує за її вагомість у житті людини, агро - це наш головний фундамент. Працювати тут, значить розуміти, що ти робиш вагомий внесок в майбутнє», - додає Альона.

А ще наша героїня запевняє, що українські аграрії – це дивовижні люди, які глибоко віддані своїй справі та щоденно роблять неймовірні речі заради добробуту усього світу.

Зараз Альона працює на позиції менеджерки з маркетингу розвитку насіння олійних культур, де імплементує набуті знання та навички у взаємодії, партнерстві з аграріями та колегами по роботі, а також просуває знання про продукти компанії й продовжує розвивати бізнес компетенції.

«Сингента» Україна- це компанія з великим серцем, в якій працюють неймовірні люди, які надають поштовх продовжувати плідно працювати, бути активним, продукувати в собі найкращі якості та впроваджувати нові ідеї не лише в компанії, але й на ринку в цілому», – підсумовує Альона.