Долучайтеся до онлайн-курсу «Соя на максимум»!

Новини компанії
Соя на Максимум

Згідно з даними Міністерства аграрної політики та продовольства України, цьогоріч планується збільшення посівних площ під сою. 

Та й не дивно, адже ця культура залишається більш прибутковою порівняно з іншими. Українські аграрії, які вирощують сою, добре обізнані з технологіями її захисту та обробки, вміють контролювати основні шкідливі об’єкти (бур’яни, шкідників, грибні хвороби), що можуть дошкуляти цій бобовій культурі. Ба більше, сільгоспвиробники знають, як їх професійно ідентифікувати та ефективно боротися з ними. 

Водночас аграрії завжди прагнуть отримувати максимальні результати. Зважаючи на це, наша команда об’єднала українських і міжнародних експертів та практиків у відкритому навчальному онлайн-курсі «Соя на максимум». 

Протягом квітня — травня ми проведемо 7 навчальних онлайн-стрімів*, до яких кожен бажаючий зможе доєднатися, поставити свої запитання й отримати консультацію щодо живлення, захисту, технології вирощування сої. 

Розклад і теми навчальних сесій: 

Дата

Теми

 5 квітня

Соя: живлення та технологічні поради

 9 квітня

Протруйники, інокулянти на сої

12 квітня  

Соєві хвороби: алгоритм вибору фунгіциду

 19 квітня

Гербіцидний захист

26 квітня  

Захист від шкідників

 3 травня

Практичний досвід вирощування

10 травня 

Десикація сої

Реєструйтеся, для того щоб отримувати запрошення на зустрічі та матеріали курсу: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd--YOGOGntTvTQFU-pLgP0V_PDIaP…

До зустрічі он-лайн!

*Дати й теми можуть змінюватися, слідкуйте за анонсами у наших соцмережах.