Акція Seedcare «Енергія захисту зернових 3.0. Відновлення 2023»

Акційні пропозиції
Акція захисту зернових

Захищайте насіння зернових разом із Вайбранс® Інтеграл, Вайбранс® Тріо, Максим® Форте і Селест® Макс накопичуйте бали та отримуйте ваучер на знижку або подарункові сертифікати.

Придбайте протруйники на зернові в акційних об’ємах з 1 травня по 31 жовтня 2023 року.

Кількість акційної продукції обмежено.

Деталі акції нижче.


ПРОГРАМА АКЦІЇ
«Енергія захисту зернових 3.0. — ВІДНОВЛЕННЯ 2023»

 1. Визначення термінів

 1.1. Акція — маркетинговий захід під умовною назвою «Енергія захисту зернових 3.0. — ВІДНОВЛЕННЯ 2023», що реалізується в рамках і відповідно до          умов цієї Програми, передбачає придбання Учасниками Акції Акційного продукту, накопичення Балів та вручення Винагород Учасникам Акції, які виконали її умови.
 1.2. Учасник — юридична особа (сільгоспвиробник), яка виконала умови і приєдналася до цієї Акції.
 
1.3. Акційний продукт — продукти Вайбранс® Інтеграл 235 FS, TH, Вайбранс® Тріо 60 FS, ТН, Селест®Макс 165 FS, ТН, Максим® Форте 050 FS т. к. с. із такими характеристиками:

  • Протруйник Вайбранс® Інтеграл 235 FS, TH у пластиковій каністрі об’ємом 5 і 20 л виробництва компанії «Сингента Кроп Протекшн» АГ (Базель, Швейцарія) на заводах «Сингента Продакшн Франс С.А.С.» (Сент-П’єр-ла-Гарен, Франція) або «Сингента Агро СА» (Порріно, Іспанія).
  • Протруйник Вайбранс® Тріо 60 FS, ТН у пластиковій каністрі об’ємом 5 і 20 л виробництва компанії «Сингента Кроп Протекшн» АГ (Базель, Швейцарія) на заводах «Сингента Кроп Протекшн Інк.» (Омаха, Небраска, США) або «Сингента Агро СА» (Порріно, Іспанія) або «Сингента Продакшн Франс С.А.С.» (Сент-П’єр-ла-Гарен, Франція) або «Сингента Саут Африка» (ПіТі уай) Лімітед» (Брітс, Південна Африка).
  • Протруйник Селест® Макс 165 FS, ТН у пластиковій каністрі об’ємом 5 і 20 л виробництва компанії «Сингента Кроп Протекшн» АГ (Базель, Швейцарія) на заводах «Сингента Продакшн Франс С.А.С.» (Сент-П’єр-ла-Гарен, Франція) або «Сингента Агро СА» (Порріно, Іспанія).
  • Протруйник Максим® Форте 050 FS т. к. с. у пластиковій каністрі об’ємом 5 і 20 л виробництва компанії «Сингента Кроп Протекшн» АГ (Базель, Швейцарія) на заводах «Сингента Продакшн Франс С.А.С.» (Сент-П’єр-ла-Гарен, Франція) або «Сингента Агро СА» (Порріно, Іспанія).
  • Придбані у ТОВ «Сингента» або в Офіційного Дистриб’ютора ТОВ «Сингента» в період з 1 травня 2023 року по 31 жовтня 2023 року.

 1.4. Організатор Акції (далі — Організатор) — Товариство з обмеженою відповідальністю «Сингента», розташоване за адресою: 03022, Украйна, м. Київ, вул. Козацька, 120/4 (ЄДРПОУ 30265338).
1.5. ТОВ «Сингента» — продавець засобів захисту рослин, який одночасно є і Організатором Акції.
1.6. Офіційний Дистриб’ютор — посередник, який купує засоби захисту рослин безпосередньо в Організатора для наступного перепродажу виробникам сільськогосподарської продукції (Учасникам). Перелік Офіційних Дистриб’юторів наведено за посиланням: https://www.syngenta.ua/search/distributors/business/zasoby-zahystu-kultur-1076
1.7. Підтверджувальний документ — видаткова накладна на Акційний продукт.
1.8. Винагорода — Сертифікат або Ваучер, який Учасник може отримати відповідно до засад, зазначених у п. 4 цієї Програми. Організатор залишає за собою право змінити перелік Сертифікатів та список партнерів для обміну Винагороди за результатами Акції.
1.9. Сертифікат — сертифікат мережі заправок «ОККО» та/або мультибрендовий сертифікат Bodocard, та/або сертифікат «Епіцентр», та/або сертифікат Giftmall, та/або сертифікат «Укртекстиль», та/або сертифікат Drone.UA, та/або сертифікат «Інструмент К».
1.10. Ваучер — оформлений і виданий Організатором документ, який засвідчує право Учасника на отримання Знижки на наступне придбання Товарів (лише засоби захисту насіння), які Учасник купує у ТОВ «Сингента» та/або Офіційного Дистриб’ютора. Термін дії Ваучера — до 31 серпня 2024 року.
1.11. Товар або Товари — засоби захисту насіння, які Організатор реалізує через ТОВ «Сингента» напряму та/або Дистриб’юторам, а далі Дистриб’ютори — Учасникам.
1.12. Знижка — сума, на яку зменшується орієнтовна ціна Товару, визначена в договорах поставки між ТОВ «Сингента» та Учасниками або Дистриб’юторами й Учасниками, а також у договорах між Організатором і Дистриб’юторами.
1.13. Бал — умовна облікова одиниця, яка нараховується Учаснику відповідно до схем нарахування, встановлених Організатором на умовах, визначених цією Програмою. Бали не мають жодного грошового вираження чи еквівалентів у жодній грошовій одиниці. Бали не є електронними грішми і не виконують функцій електронних грошей. Бали не є товаром і не продаються за оплату Учасниками Акції.

2. Учасники Акції. Вимоги до участі в Акції
2.1. В Акції мають право брати участь Учасники, які придбали у ТОВ «Сингента» та/або в Офіційних Дистриб’юторів Акційний продукт у зазначених у п. 4 цієї Програми об’ємах.

3. Територія проведення Акції
3.1.Акція проводиться на території України, підконтрольній українській владі, за винятком території Автономної Республіки Крим і м. Севастополь у зв’язку з ухваленням Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» № 1207-VII від 15.04.2014, а також низки населених пунктів на території Донецької й Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України», підписаного 13 квітня 2014 року) та територіальних громад, що розташовані в районі ведення воєнних (бойових) дій або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні, блокуванні згідно з переліком, визначеним Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Це тимчасове вимушене обмеження діє винятково з міркувань безпеки жителів цих регіонів та неможливості з боку Організатора гарантувати належне проведення Акції, зокрема, але не обмежуючись, у частині відправлення / доставки /вручення Винагород Учасникам за адресами, які містяться на територіях територіальних громад, що розташовані в районі ведення воєнних (бойових) дій або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні, блокуванні згідно з переліком, визначеним Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

4. Винагорода
 4.1. Беручи участь в Акції, Учасники можуть отримати Бали за придбаний Акційний продукт, які вони мають право обміняти на Винагороду.
 4.2. Бали Учасникам Акції нараховуються залежно від придбаного об’єму продукції в літрах. Кількість Балів у розрізі придбаного об’єму наведено в табл. 1.

Таблиця 1. Кількість балів за придбаний об’єм продукції

Назва продукту

Придбаний об’єм, літрів

Кількість балів за кожен літр

Вайбранс® Інтеграл 235 FS, TH

40–499

60

500–999

70

Понад 1000

75

Вайбранс® Тріо 60 FS, ТН

40–499

15

500–999

20

Понад 1000

25

Селест® Макс 165 FS, ТН

100–299

25

300–499

30

Понад 500

35

Максим® Форте 050 FS т. к. с.

100–299

15

300–499

20

Понад 500

25

 4.3. У разі замовлення Ваучера або Сертифіката, номінал Винагороди розраховується за принципом 1 Бал = 1 грн.
4.4. Учасник, якому було нараховано Бали відповідно до умов цієї Програми, має право обміняти їх на такі Винагороди у вигляді Сертифікатів:
Сертифікат «ОККО» наявний у номіналах 100, 125, 200, 500, 1000, 2000, 5000, 10 000, 50 000 грн.
Сертифікат Bodocard наявний у номіналах 100, 1000, 10 000 грн.
Сертифікат Giftmall наявний у номіналах 100, 1000, 10 000 грн.
Сертифікат «Епіцентр» наявний у номіналах 100, 1000, 10 000 грн.
Сертифікат «Укртекстиль» наявний у номіналах 1000, 10 000, 50 000 грн.
Сертифікат Drone.UA наявний у номіналах 10 000, 50 000 грн.
Сертифікат «Інструмент К» наявний у номіналах 100, 1000 грн.
Сертифікати Bodocard, «Епіцентр», Giftmall, «Укртекстиль», Drone.UA, «Інструмент К» різних номіналів можуть сумуватися. Сертифікати «ОККО» не сумуються між собою.

Асортимент матеріальних цінностей, на які може бути обмінено Сертифікати Bodocard, «Епіцентр», Giftmall, є обмеженим і стосується лише матеріальних цінностей, що мають відношення до сільського господарства.

Перелік матеріальних цінностей, які може отримати Учасник при обміні Сертифікатів у рамках даної Акції, зазначений у Додатку 1 до цієї Програми.

Отримання в якості Винагороди Сертифікатів здійснюється на підставі Акта приймання-передачі, який повинен бути підписаний керівником Учасника або належним чином уповноваженою особою в паперовому чи електронному вигляді. Учасник зобов’язується забезпечити належним чином уповноваженого представника на отримання Винагороди. У разі порушення цього зобов’язання через неналежний контроль або з іншої, незалежної від Організатора причини, останній не несе жодної відповідальності.

Категорично забороняється використання Винагороди працівниками Учасника у власних цілях, окрім випадків, коли таке право надано такому працівникові Учасником, який має право володіти, користуватися та розпоряджатися Винагородою згідно з положеннями цієї Програми на підставі належним чином оформленого правочину між Учасником та його працівником.
4.5. Отримання Учасником Ваучера відповідно до умов, описаних у цій Програмі, дає йому право в майбутньому придбати у ТОВ «Сингента» та/або в Офіційних Дистриб’юторів Організатора Товари (тільки засоби захисту насіння) зі Знижкою. Такі Товари може бути придбано як в одному найменуванні, так і в різних.
4.6. Сума Знижки не повинна становити більше ніж 10 % від загальної суми закупівлі Товарів Учасником в Офіційного Дистриб’ютора та/або ТОВ «Сингента» згідно з кожною накладною та кожною одиницею Товару окремо і визначається умовами договору між Учасником та Офіційним дистриб’ютором або ТОВ «Сингента».
4.7. Для отримання Ваучера, крім інших зазначених у цій Програмі вимог, потрібно:
а) звернутися до регіонального представника Організатора для отримання Ваучера;
б) передати регіональному представнику ТОВ «Сингента» або Офіційному Дистриб’юторові Ваучер для нарахування Знижки;
в) Учасник повинен придбати Товари Організатора у ТОВ «Сингента» та/або Офіційного Дистриб’ютора з використанням Ваучера до 31 серпня 2024 року.
4.8. Для отримання Винагороди Учасник надає менеджеру з продажів Організатора копію Підтверджувального документа із зазначенням об’єму придбаного у ТОВ «Сингента» або Офіційного Дистриб’ютора Організатора Акційного продукту. Підтверджувальний документ повинен містити зафіксований придбаний об’єм Акційного продукту, дату покупки, розбірливу (чітко зазначено назву Учасника і його код ЄДРПОУ) печатку і підпис уповноваженого представника Офіційного Дистриб’ютора або Організатора та печатку і підпис уповноваженого представника Учасника.
4.9. Термін надання Знижки (від моменту настання підстав до фактичної виплати) і порядок її нарахування визначаються договором купівлі-продажу Товарів між ТОВ «Сингента» та Учасником або Офіційним Дистриб’ютором та Учасником. Організатор не відповідає за непогодження надання такої Знижки між Офіційним Дистриб’ютором та Учасником.
4.10. Кількість Винагород і Акційного Продукту обмежена.
4.11. У разі відмови від Винагороди її вартість не компенсується грошовим еквівалентом чи іншим чином.
4
.12. Отримати Винагороду можна лише за умови надання копій Підтверджувальних документів, які відповідають умовам, зазначеним у п. 4.8 цієї Програми.
4.13. У рамках цієї Акції під отриманням Винагороди мається на увазі можливість придбати товари / Сертифікати, зазначені в п. 1.8 (крім Ваучерів на Знижку від Організатора), за 1 грн 20 коп.
4.14. Отримуючи в якості Винагороди Сертифікат, Учасник підписує з Організатором Акт прийому-передачі товарів (акційний продаж товарів). Організатор не видає Винагороду Учасникам, які не підписали такі Акти прийому-передачі товарів.
4.15. Бали, нараховані Учасникам під час участі в Акції, не можна передавати, продавати, перераховувати (переказувати), обмінювати, використовувати як засіб платежу, в будь-який інший спосіб відчужувати Учасниками на користь третіх осіб або використовувати в інший спосіб, окрім як у порядку, передбаченому цією Програмою.

5. Терміни
5.1. Акція розпочинається 1 травня 2023 року і діє до 31 жовтня 2023 року.
5.2. Термін дії Ваучера на Знижку — до 31 серпня 2024 року.
5.3. Термін подання Підтверджувальних документів для отримання Винагороди — до 30 листопада 2023 року.

6. Інші засади
6.1. Організатор залишає за собою право змінити, призупинити або скасувати Акцію в будь-який час без погодження з Учасниками. Організатор залишає за собою право змінити або замінити Винагороди по Акції без попереднього погодження з Учасниками.
6.2. Організатор залишає за собою право не допускати до участі в Акції Учасників, які придбали Акційний продукт зі Знижками та/або на інших умовах, що призвели до зниження звичайної ціни Акційного продукту.
6.3. Організатор залишає за собою право відмовити в участі в Акції Учасникам:

  • які мають заборгованість за сервісні послуги, а саме Мобільне протруювання насіння, що надається відповідно до Договору надання послуг станом на 31 жовтня 2023 року;
  • які отримали сервісні послуги, а саме Мобільне протруювання насіння на акційних умовах або за рамками визначених умов на літньо-осінній період 2023 року.

6.4. Підтверджувальні документи, які Учасник надсилає Організатору, зокрема, але не обмежуючись, видаткові накладні, акти, додаткові документи, не повинні містити комерційних даних (зокрема, але не обмежуючись, кількості, вартості, умов продажу продукції) конкурентів Організатора. Організатор не несе ніякої відповідальності, якщо таку інформацію буде зазначено в документах, незважаючи на обмеження, встановлені в цьому пункті. У будь-якому разі метою цієї Акції жодним чином не є одержання комерційної інформації конкурентів. Таку інформацію отримано не з волі Організатора і він може її одержати лише внаслідок невиконання Учасником обмежень, зазначених у цьому пункті Програми, через різні обставини, зокрема технічні.
6.5. Участь в Акції є підтвердженням того, що її Учасник розуміє, безумовно і повністю погоджується із засадами Програми. Засади Програми може бути змінено та/або доповнено Організатором Акції протягом усього терміну її дії. Одностороння зміна та/або доповнення засад Програми можливі в разі їх затвердження Організатором та оприлюднення на сайті www.syngenta.ua Такі зміни й доповнення набирають чинності з моменту оприлюднення, якщо інше не буде спеціально визначено безпосередньо змінами / доповненнями до засад Програми.
6.6. У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення засад цієї Програми та/або питань, не врегульованих цією Програмою, остаточне рішення ухвалює Організатор Акції. При цьому рішення Організатора Акції остаточне і не підлягає оскарженню.
6.7. Беручи участь у цій Акції, Учасники дають згоду Організатору на безстрокове і безкоштовне:

  • отримання, збирання, обробку, реєстрацію, накопичення, зберігання, зміну, поновлення й використання інформації, яка відповідно до вимог законодавства становить персональні дані;
  • внесення такої інформації в бази персональних даних. Надання такої згоди також розглядається в трактуванні ст. ст. 296, 307, 308 Цивільного кодексу України, Закону України «Про захист персональних даних».

6.8. Використання і поширення інформації, яка становить персональні дані Учасників, здійснюється винятково в межах, необхідних для забезпечення діяльності та/або захисту їхніх інтересів. Беручи участь в Акції, її Учасники стверджують, що всю надану інформацію, яка становить персональні дані, Учасниками надано на законних підставах і вони мають право її використовувати і розпоряджатися нею, зокрема, в рекламних цілях.
6.9. Беручи участь в Акції, її Учасник дає згоду (дозвіл) на використання ТОВ «Сингента» зразків, цитат, текстів, фотографій, зображення торгових знаків, персональних даних компанії та її працівників у рекламних цілях з метою поширення інформації про Акцію.
6.10. У разі використання в Акції персональних даних працівників Учасника Акції, останній зобов’язується отримати всі необхідні погодження (дозволи, згоди) від таких осіб на використання чи обробку їхніх персональних даних та надати відповідні Підтверджувальні документи.
6.11. Учасник Акції гарантує, що жодних прав і законних інтересів третіх осіб порушено не було у зв’язку з наданням такої згоди (дозволу) та участю в Акції.
6.12. У разі надсилання претензії (зокрема судового позову) до ТОВ «Сингента» та/або Учасника щодо неправомірного використання персональних даних, останній зобов’язується розглянути і задовольнити їх особисто та за власний рахунок.
6.13. Організатор Акції не відповідає в разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни в законодавстві, яке діє на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора Акції обставини.
6.14. Санкційне застереження. Організатор має право в односторонньому порядку відмовитися від виконання своїх зобов’язань за Акцією у разі, якщо:
6.14.1. Учасника Акції та/або засновника Учасника Акції, та/або кінцевого бенефіціарного власника Учасника Акції внесено до списку санкцій OFAC Сполучених Штатів Америки (перелік осіб, до яких застосовано санкції, що визначається The Office of Foreign Assets Control of the US Department of the Treasury);
6.14.2. До Учасника Акції та/або засновника Учасника Акції, та/або кінцевого бенефіціарного власника Учасника Акції, та/або товарів, послуг чи робіт Учасника Акції застосовано обмеження (санкції) інших, ніж OFАС, державних органів США, режим дотримання яких може бути порушено виконанням умов Акції;
6.14.3. Учасника Акції та/або засновника Учасника Акції, та/або кінцевого бенефіціарного власника Учасника Акції внесено до списку санкцій Європейського Союзу (Consolidated list of persons, groups and entities subject to EU financial sanctions);
6.14.4. Учасника Акції та/або  засновника Учасника Акції, та/або кінцевого бенефіціарного власника Учасника Акції внесено до списку санкцій Her Majesty’s Treasury Великої Британії (список осіб, включених до Consolidated list of financial sanctions targets in the UK та до List of persons subject to restrictive measures in view of Russia’s actions destabilizing the situation in Ukraine, що ведеться the UK Office of Financial Sanctions Implementation (OFSI) of the Her Majesty’s Treasury);
6.14.5. Учасника Акції та/або засновника Учасника Акції, та/або кінцевого бенефіціарного власника Учасника Акції внесено до списку санкцій Ради Безпеки ООН (зведений список санкцій Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй (Consolidated United Nations Security Council Sanctions List), до якого включено фізичних та юридичних осіб, щодо яких застосовано санкційні заходи Ради Безпеки ООН);
6.14.6. Учасника Акції та/або засновника Учасника Акції, та/або кінцевого бенефіціарного власника Учасника Акції внесено до списку санкцій Ради національної безпеки і оборони України (перелік осіб, до яких рішеннями Ради національної безпеки і оборони України, введеними в дію указами Президента України, застосовано персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) відповідно до ст. 5 Закону України «Про санкції»), якщо виконання Договору суперечитиме дотриманню санкцій Ради національної безпеки і оборони України.
6.14.7. Учасник є: (1) юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства РФ; (2) юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства РФ, або громадянин РФ.
6.14.8. Учасник Акції приєднанням до цієї Акції підтверджує та гарантує, що на дату приєднання до Акції Учасника Акції та/або засновника Учасника Акції, та/або кінцевого бенефіціарного власника Учасника Акції не внесено до списку зазначених у п. 6.14 санкцій, а також те, що Учасник Акції в повній мірі обізнаний із переліком осіб, які підпадають під категорії, зазначені у п. 6.14 цієї Програми Акції, він не має і не матиме (прямо чи опосередковано) з будь-якими особами, що підпадають під категорії, зазначені у п. 6.14 цієї Програми Акції, та у разі порушення цієї гарантії зобов’язується відшкодувати Організатору матеріальну шкоду, завдану йому та його афілійованим компаніям — членам групи компаній Syngenta внаслідок недодержання такої гарантії.
6.14.9. Учасник Акції визнає, що перелік осіб, зазначених у п. 6.14 цієї Програми Акції, може змінюватися після приєднання до Акції, та Учасник Акції зобов’язується самостійно періодично отримувати оновлення інформації про відповідні зміни в переліку осіб, зазначених у п. 6.14.
Учасник Акції погоджується і підтверджує, що він не буде поставляти товар / надавати послуги / виконувати роботи, які б прямо чи опосередковано походили б від фізичної / юридичної особи, які підпадають під категорії осіб, зазначених у п. 6.14 цієї Програми Акції, оскільки це спричинить порушення Організатором законів про санкції.