Syngenta — лідер у дослідженні та впровадженні інновацій протруєння, адже SeedCare — це більше, ніж захист насіння. Більше як 20 років Seedcare забезпечує в Україні потребу сільгоспвиробників і насіннєвих компаній в інноваційних продуктах, технологіях і рішеннях щодо протруєння, щоб допомогти клієнтам захистити майбутні врожаї від широкого спектра захворювань, які передаються разом із насінням або залишаються в ґрунті від попередніх культур, та від шкідників раннього сезону.

Захист насіння в Україні реалізується завдяки інноваційному продуктовому асортименту, професійній команді фахівців з питань протруєння та технічної експертизи, яку забезпечує Інститут захисту насіння в місті Дніпрі (SCI). Ці унікальні переваги дозволяють Seedcare пропонувати ефективні рішення, надійні поради й провідні послуги.

 

Стратегію, яка дозволяє сільгоспвиробникам уповні скористатися перевагами протруйників, ми називаємо PAS (P — Продукти, A — Нанесення, S — Сервіси).

Продукти

Інноваційна продукція Seedcare прикметна поєднаннями різних діючих речовин та орієнтована на потреби і сільгоспвиробників, і насіннєвих компаній. Насіння і протруйники разом формують комплексне рішення, яке має безліч переваг: захист від хвороб і шкідників на ранній стадії, зручність використання, низькі норми застосування речовини на гектар.

Нанесення

Високоякісне нанесення продукту на насіння забезпечує бажаний результат у полі. Ми допомагаємо клієнтам оцінювати якість нанесення продуктів та виконувати необхідні дії для забезпечення високої якості протруєння насіння, обрати оптимальну методику нанесення, забезпечити збереження життєздатності і схожості насіння, а також супроводжуємо обробку насіння, проводимо тренінги для технічного персоналу, забезпечуємо маркетингову підтримку.

Сервіси

Індивідуально розроблені послуги, що відповідають потребам клієнта. Ми забезпечуємо найкращий агротехнічний супровід і навчання, розповідаємо про основи безпечного поводження з протруйниками і протруєним насінням, реалізовуємо маркетингові кампанії з просування обробленого насіння.

Інститут захисту насіння — Seedcare Institute

У центрі розвитку технологій обробки насіння перебуває Інститут захисту насіння (Seedcare Institute) — мережа експертів і дослідних центрів, що формують ту цінність, яку ми називаємо «більше ніж захист насіння» (Beyond Seed Protection®).