Ми допомагаємо оперативно оцінити якість нанесення продуктів та виконувати необхідні дії для забезпечення якості обробки насіння, вибрати оптимальну методику нанесення, забезпечувати збереження життєздатності і схожості насіння.


Обробка насіння — найвигідніший спосіб захистити його сьогодні. Ще десятиліття тому для протруювання використовувалися лише окремі фунгіциди в однокомпонентних або двокомпонентних сумішах. Тепер же насіннєвий матеріал можна обробляти, використовуючи з десяток різноманітних технологій за одне нанесення.

Інститут захисту насіння (Seedcare Institute) компанії «Сингента» дає рекомендації за індивідуальними рецептурами, які відповідають найвищим стандартам якості, для насіннєвих компаній, мультиплікаторів і насіннєвих заводів, що використовують продукти для захисту насіння «Сингента».
 

БЕЗПЕКА ПРИ ОБРОБЦІ


При роботі з протруйниками, як і завжди з хімічними речовинами, слід пам’ятати про безпеку та суворо дотримуватися правил. Насіння потрібно обробляти тільки в одязі, передбаченому для таких робіт. В установках повинні бути пиловловлювачі, які відповідають за безпеку при вдиханні парів і пилу, та автоматична система управління. Препарати слід доправляти до установки в закритій упаковці. Також потрібно постійно проводити чистку і технічне обслуговування використовуваного обладнання.