Україна

You are here

Share page with AddThis

Ми допомагаємо оперативно оцінити якість нанесення продуктів та виконувати необхідні дії для забезпечення якості обробки насіння, вибрати оптимальну методику нанесення, забезпечувати збереження життєздатності і схожості насіння.

Як обробка насіння перед посівом впливає на якість врожаю?

Насамперед протруювання насіння перед посівом забезпечує повноцінний захист культур, починаючи від стадії розсади і закінчуючи вже зміцнілими рослинами.

Така обробка не дозволяє проникати хворобам і відлякує різних паразитів. При однаковому посіві вона забезпечує кращі сходи і врожайність. Водночас препарат ніяк не контактує з корисними для рослини організмами. Такий спосіб обробки передбачає прилипання препарату до насіння і вплив безпосередньо на об’єкт.

Підготовка насіння до сівби може проходити в різних погодних умовах, але це жодним чином не впливає на якість і позитивні властивості обробки.

Обробка насіння протруйником — популярний і ефективний метод, який добре зарекомендував себе. Протруйник допомагає відбивати наступи різноманітних шкідників, знижувати або повністю позбуватися схильності до різних хвороб протягом усього періоду розвитку рослини.

  

Компанія «Сингента» має широкий спектр ефективних препаратів, які:

· забезпечують захист від патогенів, що живуть у ґрунті й на насінні;
· мають трикомпонентний склад, що захищає від ґрунтових хвороб і тих, які передаються з насінням, забезпечує захист від шкідників на всіх етапах росту рослини;
· захищають сходи і дають змогу добитися максимальних результатів та хорошої врожайності навіть при недостатній зволоженості ґрунту;
· забезпечують захист від грибних захворювань;
· не потребують корекції.

БЕЗПЕКА ПРИ ОБРОБЦІ

При роботі з протруйниками, як і завжди з хімічними речовинами, слід пам’ятати про безпеку та суворо дотримуватися правил. Насіння потрібно обробляти тільки в одязі, передбаченому для таких робіт. В установках повинні бути пиловловлювачі, які відповідають за безпеку при вдиханні парів і пилу, та автоматична система управління.
Препарати слід доправляти до установки в закритій упаковці. Також потрібно постійно проводити чистку і технічне обслуговування використовуваного обладнання.