РИДОМІЛ ГОЛД

Ридоміл Голд— комбінований препарат системної і контактної дії за рахунок діючих речовин металаксилу-М та манкоцебу. Має трансламінарну й системну дію, що дозволяє діючій речовині проникати й поширюватися по всій рослині, захищаючи не тільки вегетативні (листя, стебла), а й генеративні (бульби, плоди, ягоди) частини. Ридоміл Голд® має лікувальну, викорінювальну, антиспорулянтну і захисну властивості. Застосовується навіть при початку розвитку хвороби (не більше 5 % уражених рослин). Забезпечує захист картоплі під час зберігання у сховищах. Ридоміл Голд® має тривалий період захисту — 14 днів, що на 4–6 днів довше, ніж в інших препаратів. Належить до класу малотоксичних препаратів (ЛД50>2000 мг/кг). Нетоксичний для бджіл і птахів.

Максимальна кількість обробок за сезон — 3 (але не більше двох поспіль).

Термін очікування після обробки: огірки — 10 днів; картопля, томати — 14 днів; виноградники — 25 днів; цибуля (крім на перо) — 30 днів.

Паспорт препарату

Повна назва
Ридоміл Голд МЦ 68 WG, в. г.
Препаративна форма
Вододисперсні гранули
Вміст діючої речовини
640 г/кг манкоцебу; 40 г/кг металаксилу–М
Клас токсичності
Класифікація ВООЗ: III
Хімічна група
Феніламіди/дитіокарбамати
Упаковка
25 г, 50 г, 250 г (пакет)

Застосування

Пакет 25 г розвести в 5 л води або пакет 50 г розвести в 10 л води для приготування робочого розчину, який використовувати згідно з рекомендованими нормами (див. таблицю).

КультураНорма витрати препаратуНорма витрати робочої рідини та кількість насіннєвого матеріалуШкідливі об’єктиКратність обробок / Термін очікування, дні
Дозволено для роздрібного продажу
КАРТОПЛЯ, ТОМАТИ25 г на 5 л води5 л розчину на соткуФітофтороз, альтернаріоз3/14
ОГІРКИ25 г на 5 л води5 л розчину на соткуПероноспороз3/10
ЦИБУЛЯ (крім на перо)25 г на 5 л води5 л розчину на соткуНесправжня борошниста роса3/30
ТЮТЮН25 г на 5 л води5 л розчину на соткуПероноспороз 3/14
ВИНОГРАД25 г на 5 л води1,5–2 л розчину на кущМілдью, чорна плямистість3/25
Виявлено високу ефективність препарату при проведенні наукових досліджень
ТУЯ25 г на 6–8 л води1,5–2 л розчину на рослинуФітофтороз2/-

СУМІСНІСТЬ. Сумісний з більшістю інсектицидів та фунгіцидів на відповідних культурах при збіганні термінів обробки. Рекомендується застосовувати в комплексній системі захисту з фунгіцидами Квадріс®, Топаз®, Скор®. У разі виникнення ризику сильного розвитку хвороби витримувати коротші інтервали між обробками (10 днів). Уникати 3 обробок поспіль.