Освіта Сингента

 

Компанія «Сингента» робить усе можливе для розвитку молодих талантів та системи освіти в цілому. Серед освітніх проектів та ініціатив, які підтримує компанія можна виокремити такі.


Співпраця з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді, де головною метою є розвиток молоді та популяризація професії аграрія.

Кожної весни, починаючи з 2016-го року учні НЕНЦ спільно з фахівцями нашої компанії проводять закладання польових дослідів з вивчення сучасних гібридів овочевих культур на навчально-дослідній ділянці.

Кожного року компанія «Сингента» підтримує такі заходи НЕНЦ: «Зліт дослідників природознавців» у Києві, Аграрний форум в Одесі, Зліт юних аграріїв "Smart Agro".

Також, ми продовжуємо розширювати пул заходів для учнів та молоді, з метою підтримки та просування нового покоління аграріїв.

Дослідна станція Сингента

Починаючи з 2014 року юні натуралісти та екологи МАН відвідують дослідну станцію та лабораторію компанії «Сингента» у Білій Церкві. Візитери мають змогу дізнатися про важливість фітопатологічної діагностики посівного матеріалу, моніторинг шкідників та збудників інфекцій у період вегетації рослин й аналіз якісних показників зібраного врожаю. Наші менеджери організовують практичний курс, який дозволяє учням власноруч продіагностувати насіннєві інфекції та шкідників за симптоматичними ознаками й ідентифікувати збудника під мікроскопом.

Під час семінару на дослідній станції діти можуть впевнитися, що робота в аграрній галузі відрізняється від загальноприйнятих уявлень про неї, так як зараз спеціалісти у цій сфері працюють на надсучасному обладнанні та застосовують прогресивні технології. Менеджери з біологічних досліджень демонструють гостям весь ланцюг вирощування сільськогосподарських культур. На кожному етапі учні можуть не тільки спостерігати і ставити запитання, але й самостійно випробовувати деякі машини. Юні академіки проходять  всі етапи підготовки насіння до посіву, калібрування, очистку та протруювання.

Глибокі теоретичні знання і неоціненний практичний досвід — два основні критерії професіонала аграрної сфери. Ми дуже раді, що маємо можливість працювати з молодим поколінням, і впевнені, що нашу країну чекає прекрасне аграрне майбутнє, а ми з задоволенням допоможемо розкрити потенціал молодих аграріїв.

Компанією "Сингента" був підписаний Український пакт заради молоді 2025.

Цей пакт покликаний сприяти, зміцнювати і розвивати співпрацю між бізнесом та освітнім сектором з метою забезпечення якісної освіти додаткових місць для стажування й першого місця роботи молодих талантів до 2025 року. Ми співпрацюємо з аграрними університетами по всій Україні, організовуємо конкурси проектних робіт для талановитих студентів та залучаємо найактивніших зацікавлених студентів до високоякісних програм стажування із забезпеченням менторської підтримки та найкращих практик. У майбутньому вони зможуть скласти кадровий резерв компанії або навіть стати її спеціалістами. Адже, це справді важливо - залучати талановиту молодь до розвитку цікавих і перспективних напрямів сільського господарства в Україні.​​​​​​​

Молодь Сингента

“AgroChallenge.Твоє майбутнє в агро“ https://careerhub.in.ua/agrochallenge/

Нещодавно компанія "Сингента" разом із експертною платформою Career Hub запустила інноваційний відеокурс “AgroChallenge.Твоє майбутнє в агро“для освітян та учнів освітніх закладів.

Спільно з партнерами Міністерством молоді та спорту України та Міністерством освіти і науки України було розроблено курс, головною метою якого – познайомити підлітків з інноваціями та кар'єрними можливостями в аграрній сфері і довести, що кар’єра в агро – це круто. Курс “Агрочелендж. Твоє майбутнє в агро” - це інноваційний формат освіти, який варто впроваджувати і розвивати в Україні, адже таким чином молодь не лише отримує теорію, але і може використовувати всі надбані знання на практиці. 

В межах спеціального проєкту для підлітків, відеокурс  переглянуло вже понад 3 000 підлітків зі всієї України, оцінивши його як корисний, практичний і як той, що відкриває нові можливості і горизонти.  Відтепер цей курс використовують і інтегрують в свої освітні програми державні заклади освіти, ініціативи та школи, які спеціалізуються на альтернативній освіті, викладачі дитячих гуртків тощо. 

Разом із партнерами проекту та Центру розвитку КСВ,«Сингента» розробили унікальний буклет «Твоє майбутнє у в аграрній сфері».

Він допоможе учням та студентам зорієнтуватися у виборі майбутньої професії, зрозуміти особливості аграрної сфери та побачити перспективи кар’єрної реалізації у цій галузі. В основі буклету лежать практичні поради та матеріали від провідних українських компаній, а що найцікавіше – реальні історії фахівців, що побудували кар’єру в аграрній сфері. 

Новітній освітній проєкт Generation A направлений на співпрацю з університетами та розвитком талановитої аграрної молоді. Generation A – це про агро освіту, про нове покоління та про підготовку нових та досвідчених кадрів для агро галузі.

У рамках освітньої програми наймотивованіші студенти агрономічних спеціальностей обох вишів отримають можливість попрактикуватися з досвідченими менторами «Сингента» у справжніх польових умовах і лабораторіях, навчитися сучасних технологій, освоїти інноваційні підходи, роботу на новітньому обладнанні й водночас прокачати комунікабельність та вміння працювати в команді. Програма навчання включає в себе 4 модулі: агрономія, маркетинг, продажі, soft skills, цікаві лекції та практичні заняття, екскурсії та поїздки на R&D станції та лабораторії. По завершенню найкращі студенти будуть запрошені на стажування та практику до компанії «Сингента» та її партнерів.​​​​​​​

Ментори Сингента

В рамках проекту компанія «Сингента» підписала Меморандуми про науково-технічну, дослідницьку та демонстраційну співпрацю з Полтавською державною аграрною академією (ПДАА), Одеським державним аграрним університетом (ОДАУ), Харківським національним аграрним університет ім. В.В. Докучаєва та Білоцерківським національним аграрним університетом. Спільна робота будуватиметься в рамках проекту Generation A.

Ми розуміємо, що потенціал розвитку сільського господарства полягає в поєднанні людей та інноваційних технологій, і така комбінація має безмежні перспективи. Саме люди є рушієм змін, а молоді, активні, амбітні, мотивовані та навчені студенти — це неоціненний внесок у майбутнє всієї країни.

Однією з ключових задач «Сингента» в рамках проєктів корпоративної соціальної відповідальності є формування нового покоління кваліфікованих аграрієв. Ми фокусуємося на декількох вікових цільових аудиторіях – учні та студенти.

В 2020 році «Сингента» додала до низки освітніх проєктів партнерство з «Агрокебети».

«Агрокебети» –  це освітній проєкт, удосконалена магістерська програма, створена у співпраці бізнесу і навчальних закладів.

Проєкт допомагає забезпечити ТОП-ові українські аграрні компанії висококваліфікованими працівниками. А випускників — високооплачуваним робочим місцем одразу після отримання диплому.

Проєкт розрахований на студентів – отриманого ступеню бакалавр.

Кожному студенту надається:

  • Особиста допомога і кураторство ментора – визнаного професіонала агробізнесу;
  • Програма посилена дисциплінами, що підвищують конкурентоздатність на ринку праці;
  • 6 місяців практики у компанії ментора і під його опікою (з можливістю подальшого працевлаштування)
  • Гостьові лекції від зірок бізнесу та іноземних спікерів та інше.

«Сингента» в пошуку кращих фахівців аграрної сфери, тому залучення до проєкту – вкрай важливе.

 

Карта професій