«МАЙСТЕРНЯ АГРАРІЯ» – потужний механізм успіху 2017 року

Ви можете завантажити презентації наших спікерів нижче:

1. «Елітна генетика кукурудзи Артезіан та сучасне портфоліо кукурудзи». Ігор Ковальчук, канд. с.-г. наук, менеджер з розвитку насіння кукурудзи.

2. «Кукурудза: головні елементи технології захисту». Максимович Володимир, менеджер з розвитку ЗЗР на кукурудзі

3. «Акценти захисту зернових культур у 2017 році»: 

  • «Основні хвороби зернових культур 2016-2017. Новий протруйник Вайбранс Інтеграл». Світлана Чоні, канд. с.-г. наук, менеджер з розвитку протруйників.
  • «Стратегія і тактика контролю хвороб на зернових культурах». Геннадій Тарасенко, канд.с.-г. наук, менеджер з розвитку насіння та фунгіцидів на зернових культурах​.
  • «Контроль шкідників зернових культур». Валерій Дубровін, канд. с.-г. наук, менеджер з розвитку інсектицидів і гербіцидів на зернових культурах.

4. «Хайвідо: вигідна пропозиція для українського підприємця» Геннадій Тарасенко, канд.с.-г. наук, менеджер з розвитку насіння та фунгіцидів на зернових культурах.

5. «Соняшник: особливості гібридів та деякі елементи захисту». Геннадій Малина, канд. с.-г. наук, менеджер з розвитку олійних культур.

6. «Протруйник Форс Зеа: оптимізація норми висіву кукурудзи». Світлана Чоні, канд. с.-г. наук, менеджер з розвитку протруйників.

7. «Фінансові рішення: економічний супровід вашого успіху», Роман Хрипко, менеджер з розвитку бізнесу.