Глюстен®

Глюстен

Глюстен ® — ад'ювант, що зменшує ризики фітотоксичності рослин, препарат природного походження, тож безпечний для корисної ентомофауни. Покращує ефективність засобів захисту рослин як у типових, так і в складних умовах. Забезпечує надійне утримання крапель робочого розчину, його поширення, посилює поглинання рослиною без ризику стікання. Ад'юванти мають надважливу роль у сучасній технології захисту рослин, адже знижують витрати основного препарату, зменшуючи негативний вплив пестицидів на екологію, роблячи обробки більш економічними та ефективними.

Повна назва Глюстен ®
Вміст діючої речовини 700 г/л речовини на основі полігліцерину
Хімічна група Ад'юванти
Препаративна форма Концентрат суспензії
Клас токсичності IV
Упаковка 25 мл
КультураНорма витрати препаратуНорма витрати робочої рідини Особливості застосування
Дозволено для роздрібного продажу
Культури за регламентами використання засобів захисту рослин25 мл на 10 л робочого розчину препарату  Норма витрати залежно від визначеного препаратуАд’ювант Глюстен™ при змішуванні з препаратами  додається останнім

ОСОБЛИВОСТІ ПРЕПАРАТУ

1. Критично важливий інструмент у забезпеченні доставки діючої речовини до місця призначення під час обробок для досягнення максимальної ефективності.
2. Препарат сумісний з основними групами засобів захисту рослин: післясходовими гербіцидами, фунгіцидами, інсектицидами, стимуляторами росту, біопрепаратами.
3. Оптимізація pH робочого розчину.
4. Зменшення часу, необхідного рослині для засвоєння засобів захисту.
5. Оптимізація технології захисту рослин.
6. Ефективніше поширення та поглинання рослиною діючої речовини забезпечує економічність проведення обприскувань.
7. Рівномірне нанесення та розподіл робочого розчину мінімізує ризики виникнення фітотоксичності від препаратів.

ЗАСТОСУВАННЯ ТА СУМІСНІСТЬ

Застосовується в бакових сумішах з післясходовими гербіцидами, інсектицидами, фунгіцидами та регуляторами росту виробництва компанії «Сингента» на культурах і за регламентами використання засобів захисту рослин.
 Ад’ювант Глюстен
® можна застосовувати з біопрепаратами, адже він природного походження і не справляє негативного впливу на ці препарати, а навпаки, посилює їх дію, забезпечуючи краще покриття поверхні й утримання на ній препарату довше, що дуже важливо. 


Не застосовувати в суміші з препаратами Актеллік®,  Тіовіт Джет®, Квадріс®.
Глюстен™ —  ад'ювант, що зменшує ризики фітотоксичності рослин, препарат природного походження, тож безпечний для корисної ентомофауни. Покращує ефективність засобів захисту рослин як у типових, так і в складних умовах. Забезпечує надійне утримання крапель робочого розчину, його поширення, посилює поглинання рослиною без ризику стікання. 

 
 
Глюстен на овочах

Важливість використання ад’ювантів на овочевих культурах

Переваги використання ад’ювантів

Переваги використання ад’ювантів

chevron_left
chevron_right