Україна

You are here

Share page with AddThis

ДОДАТКИ

ВИДИ ОФОРМЛЕННЯ 
ПРАВОВІДНОСИН У РАМКАХ СПІВПРАЦІ КОМПАНІЇ «СИНГЕНТА» З КЛІЄНТАМИ

З-поміж інших правових механізмів, які компанія «Сингента» радить застосовувати у співпраці зі своїми клієнтами в частині реалізації сільськогосподарської продукції, є наступні:

ДОГОВІР КОМІСІЇ

• Ви маєте можливість заздалегідь зафіксувати ціну при підписанні договору 
• Ви маєте можливість експортувати та отримувати бюджетне відшкодування ПДВ 
• Компанія «Сингента» виконує від свого імені, але за Вашим дорученням і за Ваш рахунок, низку дій, необхідних для продажу, відвантаження, митного оформлення Вашої продукції 
• Ви компенсуєте компанії «Сингента» витрати, понесені при виконанні Вашого доручення 
• Отримувач валютної виручки — компанія «Сингента» 
• Ціна фіксується в доларах США при укладанні угоди, сума в гривнях, що буде зараховуватися за товари компанії «Сингента», розраховуватиметься, виходячи з курсу долара США, що склався при продажі суми валютної виручки, яка підлягає обов’язковій конвертації.

 

ДОГОВІР ПРОДАЖУ ЗА ГРИВНЮ З ФІКСОВАНОЮ ЦІНОЮ В ДОЛАРОВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ

• Ви маєте можливість зафіксувати ціну при підписанні договору 
• Ціна фіксується в доларовому еквіваленті при підписанні договору і потім перераховується в національну валюту України з використанням курсу долара США на дату відвантаження сільськогосподарської продукції

ДОГОВІР ПРОДАЖУ НА ЕЛЕВАТОРІ

• Ви маєте можливість швидко реалізувати сільськогосподарську продукцію, що вже знаходиться на елеваторі, шляхом переоформлення за складською квитанцією 
• Ціна фіксується в гривнях із ПДВ при підписанні договору з умовою переоформлення на наступний день

* Умови поставки: 
FCA — завантажено у вагон; 
CPT — доставлено до порту. 
EXW — перепис по складській квитанції на елеваторі. 
Сільськогосподарська продукція реалізується безпосередньо компанії «Сингента» як передоплата або для закриття заборгованості за її товари. Передбачається, що при такій моделі обіг грошових коштів не відбувається ні при реалізації сільгосппродукції, ні при реалізації насіння та ЗЗР, тому в умовах оплати в рамках договорів  прописуються тривалі строки оплати. 

При підписанні таких договорів клієнт приєднується до програм маркетингових акцій, які дають можливість отримати додатковий дохід.

ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ

У співпраці з сільгоспвиробником після виконання умов поставки продукції підприємство-сільгоспвиробник, компанія «Сингента» та дистриб’ютор можуть підписати тристоронній договір відступлення права вимоги платежу, відповідно до якого до дистриб’ютора переходить право вимоги оплати у сільгоспвиробника. Дана дія є правовою підставою для припинення грошових зобов’язань сільгоспвиробника перед дистриб’ютором за поставлений ним Товар у погодженій між сторонами частині. 

Фіксація курсу долара США для передоплати. Для усіх зазначених вище видів договорів клієнт при продажу сільгосппродукції компанії «Сингента» для внесення передоплати за насіння та ЗЗР отримує фіксований курс долара США. Фіксується комерційний курс компанії «Сингента», що склався на дату відвантаження сільськогосподарської продукції або отримання валютної виручки, якщо має місце договір комісії. 

Опція «50 % гроші». За бажанням клієнта (дистриб’ютор або підприємство-сільгоспвиробник) до 50 % обсягу реалізованої продукції для компанії «Сингента» може бути оплачено грошима, але наявність таких вимог не дає можливості клієнту брати участь в інших програмах компанії «Сингента» та не приносить додаткового доходу. 

Дана інформаційна сторінка носить рекомендаційно-роз’яснювальний характер і жодним чином не зобов’язує осіб до вчинення будь-яких дій поза їх власною волею.