Відгуки МА

Олександр Король, заступник директора ФГ «Король», Первомайський р-н, Миколаївська обл.:

«Ми співпрацюємо з компанією «Сингента» за різними напрямами. Так, насіннєвий матеріал соняшнику купуємо лише «сингентівський» — це гібриди НК Конді, Опера ПР, НК Неома, СИ Купава. Щодо засобів захисту рослин варто відмітити серію фунгіцидних продуктів Амістар. З-поміж інсектицидів на зернових варто відмітити Енжіо, а з гербіцидів — Дербі та багато інших. Загалом у структурі захисту вирощуваних культур понад 40% препаратів — від «Сингенти». Що стосується майстер-класів, таких як «Майстерня аграрія», то варто відмітити, що це один із наймасштабніших заходів, де дійсно можна отримати нові знання, ознайомитись із найсучаснішими технологіями та просто в дружній атмосфері приємно й корисно провести час.»

 

Микола Муравйов, власник СТОВ «Аграрник», Новотроїцький р-н, Херсонська обл.:

«Для фунгіцидного захисту соняшнику та кукурудзи вже не перший рік застосовуємо Амістар Екстра. Так, на соняшнику Амістар Екстра повністю знімає фомопсис. Ми вже багато чого перепробували з того сортименту, що є на ринку, проте Амістар Екстра виявився справді ефективним, а також новий Амістар Голд. Тим, хто займається професійним вирощуванням соняшнику, раджу звернути увагу на ці два фунгіциди. Соняшник (300 га) засіваємо лише «сингентівськими» гібридами. Найкращий результат торік показав гібрид СИ Експерто — понад 3 т/га в наших посушливих умовах. Цьогоріч взяли на пробу новий гібрид СИ Таленто, який був зареєстрований попереднього року, сподіваємося, що за врожайністю він буде кращий від своїх конкурентів.»

Наталія Пшец, керівник бізнес-регіону Південь:

 «Майстерня аграрія» від компанії «Сингента» вже є доброю традицією не лише для аграріїв Півдня, а й для всієї України. Для компанії «Сингента», як і для будь-якого аграрія, земля — це найголовніша цінність. Цьогорічний сезон, як і передбачалося, виявився неочікуваним та складним, адже ніхто не очікував 26 квітня сніг та повторні заморозки, але, попри ці складнощі, дуже приємно бачити, що земля, на якій вирощується продукція, — не пустує. Щороку велика кількість відвідувачів «Майстерні аграрія» говорить про те, що кожен на своїх полях стикається з різними проблеми. Тож для того, аби отримати компетентну відповідь на будь-яке наболіле питання, сюди щороку приїжджає велика кількість агровиробників. А це є переконливим свідченням довіри: до нас упевнено звертаються за якісними продуктами і кваліфікованими порадами. І разом ми йдемо лише до успішного майбутнього!»

від

Юрій Струминський, керівник бізнес-регіону «Центр» компанії «Сингента»:

«Цьогорічні Дні поля «Сингента» проходять під гаслом «Відкриймо щедрість рідної землі». Ми не випадково обрали такий лейтмотив роботи наших Агроцентрів, адже аграрії знають, що повсякденна копітка робота на полі, ставлення до рідної землі як до живої істоти приносить реальні плоди, розкриває весь потенціал хлібної ниви і завжди віддячує сторицею тим, хто на ній працює. І ми також розуміємо, що ця робота найважливіша, втім, непроста… Тому аби полегшити її,«Сингента» розробляє, перевіряє та пропонує дієві прогресивні рішення, з якими нестрашні погодні катаклізми та стрибки ринково-цінової кон’юнктури, а від роботи отримуєш і результат, і справжнє задоволення. І цей сезон це підтвердив. Ми вчимо агровиробників правильно розпоряджатися ресурсами, економити їх і водночас заробляти, ефективно застосовувати останні наукові досягнення у захисті рослин та агрономії … Наші демопосіви — це такі собі полігони з агроменеджменту, справжні «Майстерні аграрію», де можна «відточувати» та вдосконалювати підходи до роботи на землі. І робити це із захватом і задоволенням, адже гарні результати «Сингента» гарантує! Сьогодні у нас — понад 400 аграріїв із 7 областей України. Ми вдячні їм за те, що знайшли час і приїхали до нашого Агроцентру. Така зацікавленість нашими продуктами і технологіями — це свідчення високої довіри агровиробників до компанії «Сингента». І нам дуже приємно знати, що все, що ми пропонуємо, реально допомагає їм відкривати щедрість рідної землі!»

 

Роман Карлов, головний агроном ТОВ Агрофірма «Колос»:

«Наше господарство межує із Дніпропетровською та Полтавською областями. Маємо в обробітку 2500 га землі в Царичанському й Кобиляцькому районах. Сіяли багато гібридів соняшнику, зрештою зупинилися на НК Конді та НК Бріо, які вирощуємо з перших років заснування агрофірми. Найбільшу врожайність дав гібрид НК Конді — 43 ц/га, НК Бріо – зазвичай продукує не менше ніж 33-35 ц/га, проте його сильна сторона — стабільність урожаю. На мою думку, основні переваги гібридів «Сингенти» – висока врожайність, яку можна отримати навіть у посушливих умовах, олійність, відмінна стійкість до хвороб і посухи. Також у системі захисту зернових культур використовуємо фунгіциди Амістар-технології. Зокрема, на пшеницях — це Амістар Екстра та Амістар Тріо, які повністю закривають фунгіцидний захист рослин до кінця вегетації.»

 

Василь Рева, головний агроном ТОВ «Баришівська зернова компанія», Полтавський кластер:

«Наш кластер обробляє близько 10 тис. га землі. Звісно, тут не можна обійтися без продуктів компанії «Сингента». Цього року всю площу під соняшником засіяли лише сингентівськими гібридами: НК Бріо, НК Конді та НК Неома (останній — стійкий до імідазолінонової групи препаратів). Урожайність щороку отримуємо на рівні 3 т/га і впевнені, що й цьогоріч вона не буде меншою, адже ці гібриди в наших умовах вирощування показують високу стабільність. Щодо захисту соняшнику від бур’янів: застосовуємо як класичну схему із застосуванням гербіциду Гезагард® 500 FW, а також на посівах гібрида НК Неома — гербіцид Каптора, який надійно забезпечує чистоту посівів, позбавляючи їх від небажаної рослинності. Захист рослин від хвороб забезпечує Амістар-технологія, зокрема фунгіциди Амістар® Екстра 280 SC. Також у нашій господарській діяльності в пріоритеті — кукурудза. Найбільшу проблему під час її вирощування становлять якраз бур’яни, які досить сильно впливають на формування врожаю на початкових етапах росту культури. Тому одним із кращих гербіцидів на ринку є саме Елюміс® 105 OD, яким ми покриваємо площу 3 тис. га. Гербіцид цікавий тим, що він контролює широкий спектр бур’янів, до того ж має широке вікно внесення — його можна застосовувати до десятого листка в кукурудзи без прояву фітотоксичності на культуру. Тож співпраця із «Сингентою» — це, беззаперечно, завжди прибутково!»